Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kozmax téged, hogy és holt tudlak elérni?
Esetleg telefonon tudnánk beszélni ez ügyben?
Persze már csak holnap!
Amúgy írtam privátot is, de még nem reagáltál rá!
Köszönöm a biztatást!
De inkább megelőznénk, mint javítanánk! :)
Ettől vannak rosszabbak is!!!!
Szeva!!! Rég láttalak! Kozmax csinálja az átalakítást. Hívd fel biztos segít! Ő mondta: nem az a kérdés, hogy le fog-e égni a Vtec generátora, hanem hogy mikor. És nem V-tech, hanem Vtec
Üdv mindenkinek!
1000 éve jártam erre!
Újból VFR került a családba!
Egy 2007-es 800 V-Tech személyében.
Szeretném a segítségeteket kérni!
Tudtok megoldást a generátor hűtésére?
Sajnos a mostani elég sötét kezd lenni.
Vfr 1200Xd 2015-ös-höz jó a sztender? Ugye ez közép sztender?
Ujszeru Honda Optimate 3+ tolto.
10 000 Ft
+36302052666
Sziasztok.
2003as vfr javításához keresek precíz, tisztán dolgozó szerelőt, Budapesten vagy környékén.
06706272222
Előre is köszi.
SZIASZTOK raktárból leltáron fennakadt új alkatrészek korrekt áron
70 202 70 75 gabor8181@freemail.hu
vfr 1200 hez új sztender 10 000ft kb 3 db van még. bolti ára kb 90 000ft
bukókeret 29999ft új ára kb 50000ft
doboz tartó konzol 15000ft bolti ára kb 25-30000
doboz tartó konzol másikfajta 15000ft a bolti ára kb 30000
Elnézést, nem 38-as, hanem 43-as befogóval.
Üdvözlöm az Urakat/Hölgyeket!.
VFR 800 vtec-hez való gyári kormányt keresek (2002-től). Ha valaki tudna segíteni, tisztelettel megköszönném. 38 mm-es befogóval.
Szia ennél a srácnál próbálkozz: info@hokayasu.com
Van neki egy szebb és egy csúnyább bontva asszem csepelen 15-30 ropi közt árulja nekem annó 3 éve mégsem kellett.
Egy próbát megér. Privibe elküldöm a képet amit én kaptam tőle ha gondolod, de itt a fórumba nem hirdetnék. (pláne, hogy nem is az én biznicem)
Jofogas hirdetés Kiskoji-é vele tartom a kapcsolatot, az a baj, hogy főként teljes járgány kellene, de a leges leges az egy rvf400as lengéscsillapító himba lenne. (ugye bár az égen földön, ebayt is rendszeresen gyúrom)
www.willhaben.at/iad/kaufen-un.... Igaz, nem itt van, de legalább sok mindent találsz.
Nc 30 alkatreszeket en is keresek, tank, hatso lampa legfokepp. Ha valakinek van infoja, dobjon egy uzit, koszi!
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Honda_VFR_400R_NC30_alkatreszek_eladok_Csere_Is_87064423.htm
Esetleg valakinek véletlen infója bontás alatt levő vagy sérült vfr400 rvf400ról nincsen?
Nos...nekem fi-im van, de már voltam teszt vezetni, szóval van egy kicsi fogalmam róla. Üléshelyzet nagyon kényelmes, egyenes derék. A gyári ülés is megfelelő, de az kárpitossal javítható. A megbízhatósággal nem lesz gond a Viffer-ek örök darabok. Két személlyel is teljesen használható igazi túra paripa. A szélvédelem magasság függő, de az első plexi cserélhető ha túl magas volnál. Értékét tartja nem fogsz vele bukni, nagyon értéktartó. Az ER-hez képes nagy váltás lesz, nyomaték, erő, sebesség, gyorsulás, pakolhatóság, V4 hang.... nem fogod megbánni.
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Honda VFR800X Crossrunner vásárlásán töröm a fejem. Jelenleg egy ER-6F-em van de a Párommal szoktunk túrázni és hát a kényelemmel nem igazán vagyunk megelégedve ezért cserélnénk! Azt szeretném kérdezni, hogy van itt Valakinek ilyen 800-as Hondája? Ha igen akkor szeretnék pár dolgot kérdezni Tőle a motorral kapcsolatban pl: kényelem, szélvédelem, megbízhatóság, hiba lehetőség stb.
Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv Szabolcs
Nincs!!! valószínű vezlánc feszítő.
Az is ment
Jut eszembe, már nem is az volt!
Deuvillenél tartottunk már.
Bandi ment a háztól?
Ma elmentem megnézni egy VFR 800 vtec 2002-es motort. Beindítás után/ szépen szólt/ fél melegállapotban oda lett neki a tulaj által csavarva a gáz. Visszaengedés után egy kelepelő, zakatolos hangot hallottam. A tulaj azt mondja semmi gond ez ilyen, ha teljesen bemelegszik ez megszünik idővel. A power szelep csinálja mondja ő, hát nem tudom én max EXUP szelepről hallottam a Yamahánál. Nem tudom a VFR-en van ilyen, illetve ez a hang természetes?