Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem normális, ilyet soha nem tapasztaltam. Villamosság szerelő kell hozzá.
Motoros üdv mindenkinek ! A hétvégén megvásároltam a harmadik VFR-em egy utolsó 2001 még fogaskerekes modelt. Eddig 750 es gépeim voltak és lehet hogy hülye a kérdés de miért világit mindkét első irányjelzőm halványan .... és ha jelzek akkor erösebben villog a kért oldal de a másik oldal továbbra is folyamatos halványan ég.
A service könyvében látom hogy 21/5 izzó van elöl de ez igy a normális ???
Rögtön lenne is wgy kérdésem. Ki milyen söort dobot használ a motorján? Nagyon fontos, hogy műbizonylatos, E betűs legyen és ne aranyáron. Jelenleg gyári van rajta. Kaptam hozzá egy noname házi készítésű söort dobot. Ha valakit érdekel irjon és mgbeszéljük.
Sziasztok. Szeretnék bejelentkezni hozzátok. Boldog gazdája lettem egy Vfr 800 Vtecnek.
Szia! Inkább ezt a face oldalon, vagy a hivatalos VFR honlapon kérdezd meg, mert itt nagy többségében 750 és 800-as tulajok vannak. Vagyis én úgy vettem észre. sajnos én sem tudok neked ebben a kérdésben segíteni.
Sziasztok!
Vfr 1200 f a moci, a kérdés h tudja-e valaki a villa olaj feltöltési mennyiséget száranként? Ja és gondolom jó a 10w.
Szia.
Van müszerfalam,ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Hali. 2003-as hoz keresek kormánymagasítót.
Sziasztok.
2001es vfr800ashoz keresek muszerfalat, serult is erdekel, ha az lcd kijelzo mukodik.
Ilyen adat nincs manualba
Ha szerencséd van akkor nem kell venned (gondolom nem nyit rendesen és ezért a kérdés). Lépj be ide http://www.hondavfrclub.hu/ és a fórumon találsz megoldást az ingyenes otthoni helyreállítására (többnyire megoldható). Ezen kívül rengeteg hasznos tanács, ötlet és segítség is megtalálható ott, egy remek közösség mellett. És ez nem reklám, mert teljességgel ingyenes az egész, zavaró reklámok nélkül.
sziasztok.....sanyi vagyok
vfr-es lettem........
szeretném megtudni hogy milyen termosztát jo a 98-as 800-ba...............
Sziasztok
Megtudná vki mondani mekkora a rc36os kipuffogo méretét ami az összekötőre megy fel? Köszi
2001-ben engem még megvágtak a rendőrök, mert az MZ-n csak a bal oldalon volt tükör.
Már ragaszkodnak? Regen műszakiztattam otthon motort, tizen- éve . Akkor még csak 1 volt kötelező, -a bal oldali. Ugyanigy akkor még az index sem volt kötelező, de ha volt rajta, akkor működnie kellett.
Köszönöm a válaszokat!
'98-as a motor, bocs, hogy nem írtam le. :-)
Úgy hallom, 5-6000 Ft alatt nem lehet megúszni egy tükör vágást, így akkor már inkább veszek kompletten.
Lehet, próbát teszek egy kínai tükörrel, párban sem vészes az áruk.
Amúgy nem is értem, miért ragaszkodnak itthon a két tükörhöz, Angliában elég egy is, ami az út közepe felé esik.
Teljesen logikus...
Köszi még egyszer!
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
2009-es vtec tulaj vagyok.
Minden motor mosás után egy-két napig menet közben kigyulllad,néha villog, halványan ég az olajnyomás jelző lámpa.
Gondolom valami beázik.
Esetleg Valaki járt már így?
Ötlet?
Előre is köszönöm a válaszokat!
neked van igazad, bocsi, összekeveredtem hirtelen a vásárlás idöpontjával, azt hittem évjáratnak..
ÉN egy régi fogaskerekes VFR-t láttam a képen de a 2010-es is ugyan ennyibe kerül ugyan itt.....
ja, csak neki 2010-es a paripa.. .ez meg nem az a tükör...
https://motoralkatresz.eu/termekek/Emgo/721_52_jobb_oldali_visszapillanto_tukor/ 6900 HUF
Először nézzél körül bontókban, valamint a face klubos oldalon és a klub honlapon. Ha ezekkel nem jársz szerencsével akkor meg irány az üveges.
Sziasztok!
Valaki jóképességű feldöntötte a motort a parkolóban...nem bírta észrevenni, amikor kiállt az autójával.
A jobb oldali tükörbe kellene lapot vágni, ilyet hol és mennyiért lehet? Érdemes egyáltalán?
Vagy nézzek inkább komplett tükröt?