Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. eladó VFR800 2001-es alkatrészek egyben 80 eft-ért !! külön-külön árak : vízhűtő:14,jobb oldali kormánycsonk:9,váznyúlvány:15,generátor dekli:8,kipufogó összekötő:8,hengerfej:18/db,főtengely csapágysorral:35,komplett váltó:45,vízpumpa:8,olajpumpa:8,váltó kulissza dekli:8,trafó:8/db,injector:25,kábelköteg:10,levegőszűrőház:8,szelepdekli(hátsó):8,önindító:10,kürt:5e.ft, .Érdeklődni lehetőleg csak telefonon : 06 20 négy- 628237. pestmegye
Sziasztok!
Van esetleg valakinek VFR 800-hoz (2006) tükör tartó alkatrésze GSX-R 600 indexes tükörhöz vagy hogy ki az aki tudna gyártani?
Illetve hogy az új 2014es VFR indexes tükör átrakható-e az előző modellre?
Üdv: Scoti
SZIASZTOK ESETLEG VALAKINEK TŐRŐTT VFR800FI FEJIDOM NINCS ELFEKVŐBE? 98-00 ÉVJÁRAT
Szia.
Van.Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Sziasztok!

Fi-hez túraplexi eladó!

https://www.kepesmotor.hu/idomok_plexi/p1891428

Ugyanitt motor is eladó! :)

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_800/honda_vfr_800_fi_rc46-11597076
Szia

Van ESG állórész, de nem olcsó.. :-( 29e HUF
Ha csak a tekercs égett le, érdemes megtekercseltetni.
Sziasztok! Rc24 generátor állórészt(tekercset) keresek, aki tud ilyet, újat, vagy bontottat, kérem segítsen. Előre is köszi! Üdv, Balázs
sziasztok, keresek vfr 750-re túra kormányra átalakító felső villahidat, aki tud valahol elfekvőben kérem jelezze.
VFR 800 ra '02-től.
Sziasztok!
Eladó givi v35 oldaldobozok felfogható konzolkészlete (csak a konzol). Szép állapotban, talán, ha 1x használva lehetett.
22e + posta
Érdeklődni privátban v. +36703404762
Üdv.
Csima
Szia. Olyat ami nem gyári tartozék, ami egybe van a láncvédővel.
kimaradt a szövegből, hogy alul cipzárral még tovább magasítható
lenne egy eladó SW-Motech ,Quick Lock gyors záras tanktáskám , Hondához (konkrétan SC-24 en volt) való tankgyűrű ,tudomásom szerint bármelyik másik Honda modellre is jó.
Van hozzá ráhúzható vízhatlan zsák, a jobb oldalzseb lecipzározható és öv táskaként is hordható, Gps-Telefon-Pda tartó, jó sok zseb, alig használt , nekem van hátul 3 doboz ami az igényeimnek bőven elég ,ez meg csak a szekrényben porosodik. Az ára 35 e.ft
Koszonom szepen Öregdrótiaz otletet, megprobalom kicserelni a gumibakokot. :)
Szia

Gyárit, ami az ülés alatt van, vagy olyant ami egyben láncvédő is, tehát utángyártott?
Sziasztok valaki esetleg tud egy 2008as vfr 800 hoz hátsó sarvedőt? Nagyon megköszönném.
Nem érdemes belerakni sport légszűrőt mert nem ami motorunkba találták ki, jó bele a papír szűrő. Gyertyát ha lehet iridiumosat tegyél bele mert 60 000-es cseréje van nem 20 mint a simának.
Sziasztok!

'95 -ös VFR 750-hez csomagtartó állványt keresek,van valakinek?
Továbbá a légszűrőt és a gyertyákat is lecserélném, mit ajánlotok mit célszerű berakni?
Köszi!
Lenyűgöző!
Pöpec lett!!! A hangról kéne vidi,bár az igazi csak néhány ezer km után lesz.
Gratula!
Szia! Szerintem a lengés csillapító gumi bakok lehetnek megtörve. Ez viszi át a hajtást a lánckerékről a kerékre. Pirossal bekarikáztam az ábrán.
Szia! Bodis ovál lett feltéve. Eleve, kiszedhető hangtompítóval adják. Szerintem brutális lett, mind hangra, mind kinézetre. Nem én szereltem, hanem Ők.
Sziasztok. Egy vfr 800 fi motorkerekparom van. Van egy olyan problemam vele, hogy amikor visszaengedem a gazt van egy kis kottya a motorfek elott es amikkor reahuzom a gazt megincsak van egy jateka amielott elkezdene huzni. Lancot es fogaskereket csereltem azok rendbe vannak es a hatos kerekben sem orzek kezzel kotyogast. Valakinnek volt ilyen problemaja?