Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ha valakit esetleg érdekel egy üléstakaró akkor itt van egy!
Ősz van Pisti. Ha tavasz lenne már egyik sem lenne meg. Gondolom...
Nem könnyű se eladni se venni !
Kozmax megcsinálta a Viffert, rájött mi a baja. Sajnos eddig egyik motoromat sem vették meg így az újra még várnom kell.
Nos az új vas rendbe van ?
3 perc alatt van kész erre felé
köszi!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy akinek van kormányablakhoz hozzáférése, az már otthonról is ki tudja vonatni forgalomból ideiglenesen a motort fél évre, nem kell bemennie személyesen. Ha Bp-i vagy akkor jó hogy ha tudod, hogy a kritikus létszámhelyzet miatt csak 1 ügyet tudsz intézni/nap. Amúgy én két motort szerettem volna kivonatni és csak az egyiket csinálta meg az ügyintéző. Az persze nem is mondom, hogy tovább tartott neki a kiselőadást megtartani, hogy miért nem vonja ki a másikat is a forgalomból mint, hogy megcsinálta volna. Vidéken nem tudom mi a helyzet, de itt a nagyfaluban ez van sajnos.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_800/honda_vfr_800-14918954

Itt a jó link
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_800/honda_vfr_800-14917730

Ha vaki egy kitűnő állapotban lévő fi-it szeretne, keressen bátran!
https://totalbike.hu/tesztek/2015/10/29/teszt_honda_vfr800x_crossrunner_-_2015./ (ennél többet nem tudok róla)
Sziasztok! Mi a véleményetek a 2015 Vfr 800 X-ről?
Köszi!
Sziasztok!
Keresek egy gyári plexit VFR rc46-ra 98-01 évjárathoz.
Ha valakinek van egy és eladná kérem jelezze.
Köszönöm.
www.vfrclub.hu
Talán próbáld meg itt,nagyobb az élet.
Miért van ez a fórum, ha nem nem teszitek ki amit írok?
Sziasztok, tiszteletem. Az én nevem Gergő, szerelő vagyok Erdélyből. Személyszerint egy RC36-om van, és jelentkezett egy elég érdekes probléma, ha belemegyek véletlen egy nagyobb kátyúba, amikor csattan a háta benne egy pillanatra elveszi a gyújtást teljesen aztán vissza. Az oldalláb kapcsolót s a gyújtáskapcsolót letudtam, nem azokkal van a baj, mert mindkettőt kiiktatva is produkálja. Azzal a reménnyel írok ide, hátha valaki találkozott hasonlóval és megtudja osztani a tapasztalatait, mielőtt lebontanám az egész gyújtásvillamosságot :D szép napot, előre köszönöm! :)
Az ülés tömésének cseréjével, vagy a teljes átalakításával is lehet nyerni valamennyit.
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni vettem egy honda ntv 650 es motort nagyon jó szeretem csak egy baj van nagyon lent van az üléspozíció és szeretnék egy kicsit emelni rajt de nem tudom a kardán mennyit enged ha valakinek van valami ötlete kérem írjon .
1984 vagy korábbi. Tegnap vitték el a barátnőm VF 500 Magnáját, 1985-ös évjáratú. Azon már orvosolták a vezérmű tengely kopási problémát. Úgy rémlik olajfurat problémák miatt nem jutott elég kenőanyag fel és ezért koptak el idő előtt a vezérmű tengelyek, de megoldották. Az 500 meg a 750 érintett volt az biztos. Nálunk 9 évet töltött el az öreg Honda, de nem volt rá panasz.
Heló
cserélt már valaki gyújtó gyertyát vfr 1200-őn?
szia mielött ráadod a gyujtást tartsd lenyomva a gombot és úgy add rá a gyujtást. elkezd villogni az óra!
Sziasztok!
Valaki tudja vfr1200 órát hogy kell beállítani?
Előre is köszönöm
Megkaptam !
Küldtem mailt!
Helló a Facebook fórum nem vettek fel :)