Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halika, valaki tudna Honda Shadow VT 125 C -hez sport kipufogót honnan lehet rendelni illetve kapni ? 1999-es évjárat!
Sziasztok fiamnak vennék Honda panon prince 125 öst mi a vélemény róla.Köszi.
30 605 6883
SZIASZTOK..ELADNÁM nagyon szép állapotban lévő japán gumijaimat WHITE WALL TIRE dunlop d 404f 150per 80 per 16 col 71h
------------------------------------------------------------------
---
-----
dunlop d404 150 per 90 per 15 mc 74 h
--------------------------------------------------------------------

------
az áruk 20-30 000ft között a bolti áruk alatt 15-25000fttal alacsonyabban....30 605 6883 futárral a kiszállíttás megoldható...
kész a vas :)..am
Sziasztok! Egy VT600-ast szeretnék venni a héten meg is néztem egyet és egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy normális e az, hogy a kipufogó végétől visszafelé olaj cseppek látszottak a króm felületen. Mit jelent ez? talán eszi az olajat? Kérlek segítsetek! köszi! üdv Miki
honda vt600-hoz gyári új fék és kuplungkar eladó
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Sziasztok!
Milyen motorolajat használtok?(10-40, 15-40, 20-40,)
Sziasztok szükségem lenne egy honda Shadow vt125c- hez való hátsó lámpabúrára jó lenne ha tudna valaki segíteni előre is köszi. email cím mankel32@citromail.hu
Sziasztok bocsi de nem tudna valaki segíteni nekem? Honda Shadow 125-ösbe hol van a főbiztosíték? elvileg 30-as kell bele de nem találom hova kell belerekni Megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni Üdv :Motoros!
Sziasztok!

Igaz nem VT125-ről, hanem Honda AC125-ről (leánykori nevén Rebel) szeretnék véleményeket hallani. (Elvégre Honda is, 125-ös, és chopper, tehát 4-ből 3...) 125-ös nem túl pici? Úgy értve, hogy nem száguldozni szeretnék, csak nyugodtan kirándulgatni, tenni egy kört. 45 kiló vagyok, tehát alattam elméletben simán menne 110-120-at, ami elég is alapból, viszont mondjuk egy kamiont előzni vele az már nem tudom, mennyire összehozható. Sőt, még olyan vérem terveim is vannak, hogy néha azzal mennék suliba, ha jó idő van, és nem sötétben érek haza - a suli 250 km-re van, ebből 100 km autópálya, ami persze kihagyható, de nekem, jelenleg, autóval ez a legkönnyebb útvonal.
A Hondákról annyit olvastam, hogy jók, de mocsokdrága az alkatrész. Ez mennyire valós? És alalktrészek ellátottsága most, hogy szegény Japánokat elmosta a víz, milyen?
Elküldtem, remélem jó lesz!
Az előzőekben már írtam: mirk.oviber@gmail.com
Köszönettel:
MGY.
MEGVAN!

Képek nincsennek, de a doc megvan!

Küldj cimet!
Helló KEN!

Ha elküldet a file-t MArnoldnak, akkor a levelezések elküldött elemei közt megtalálod (ha a géped a régi).

Üdv.:

MGY
Kösz!
Sajna egy doc file volt, és gözőm nincs hol van. Lehet nem mentetem le. :( De még nem adom fel!
Szia KEN!

Ha még emlékszel hogy honnan kaptad meg a kézikönyvet, légy szíves írd meg.
Kösz.:
MGY.
Sajnálom mirk, de már nincs meg, mert újra lett telepítve a gépem és ezt doc-ot nem írtam ki lemezre.
Üdv. MARNOLD!

Ha esetleg meg van még a VT125 kézikönyved, köszönettel venném ha elküldenéd.
mirk.oviber@gmail.com.

Előre is köszönöm fáradozásodat.

Üdv.:

MGY
Köszönöm a fáradozásodat.

Üdv.:

MGY.
Nagyon szép a mocid!

Megnézem a gépkönyvet de kicsi az esélye hogy megvan.
Helló mindenki!

Elfelejtettem leírni az e-mail címemet: mirk.oviber@gmail.com

Üdv.:

MGY:
Helló KEN, Helló VT125-ösök!
Most vettem egy ilyen gépet természetesen gépkönyv nélkül (nem értem hogy miért nincs?). Ez egy ékszer, alig várom a tavaszt, kényelmes túrázásokhoz kiváló. A gépkönyvet keresve találtam erre a topikra, ami nem nagyon pörgős. Ha olvassátok üzenetemet, és gépkönnyvvel ki tudtok segíteni, megköszönöm.

Széles utat!
Üdv.:

MGY.
Vt-750 hátsó lengőkar-villát keresek. 2003- 20-215-9724