Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ha valakit érdekel, van egy garnitúra Michelin power slick gumim, vágott 4mm profilmélységgel. A mérete a 190/50-17 és 120/70-17-nek felel meg. 22 pénz a kettő. Kérésre tudok képet küldeni.
Én Motul 5100 10W50-l használtam 4 évig-nekem bevált.
Na akkor most olyat kérdezek, amit eddig még soha senki : VTR 1000 F-be milyen olajat szoktatok rakni? Én Motul 5100 10W40-re gondoltam, eddig a motorjaimban ez volt és szerették. Olajszűrőben Mann filter csak jó lehet, nem?
Ki kell próbálni.... 35.000.-ért komplett felső munkahengerek.... Utánzat. De design!
Egy valamire való bontott R1 brembo 25-30ezer ... és az csak a fék!
Szerintetek ez milyen lehet?
http://www.aliexpress.com/item...
Hol? Add meg kérlek,mert itt csak a freemailt látom.
Na meg lenne egy fogós kérdésem is! Ki mit tud a vtr verseny pályafutásáról? SBK, Man TT, stb! Azt tudom hogy szinte minden hol fel bukkant és jó eredményekkel végzet suzuki 8 órás futamát is meg nyerte de sajnos dátumokat és konkrét versenyeket nem tudok! Ebbe szeretnék egy kis segítséget kérni!
De hotmailes cím van ott nekem!
De az... Gyári idomra nem is szeretünk felszerelni ilyet.... Az mondjuk érdekes h az SP-1 és SP-2 gombaszettje nem ugyanaz. A kormány lengéscsillapítóra már rájöttünk h a plexi tartó miatt ír mást...(ez elhanyagolható difi,de létezik)!
A freemailes címed nem kapja meg a behívót...(MailerDaemon válaszol) adj másikat,és küldöm
Tudtommal idomot kell fúrni normális gombához,de nem 100%.
Meg valaki benne van a facebookon a vtr csoportba? Mert még nem kaptam vissza igazolást lassan 1 hónapja!
Mert szeretnék rá bukó gombát de ebayen csak ilyen pici van és azt néztem hogy lehet nagyobbat kapni csak máshogy kell be fogatni! :S Mert nem szeretném ha megint mikor fel boritaná a szomszéd valami karcos lenne vagy el törne megint! :S
Én is úgy tudom,hogy teljesen más.
Azé nem... de az első féknyereg stimmel!
Köszönöm Grózi! És lehet hülyeség amit kérdezek de létezhet hogy a vtr sp váza megegyezik a Honda Fireblade régi modelljének vázával és lengő villájával?
Hol lehet elérni??? Vagy ki ő???
Keresd Basi-t,csinál karbonból olcsón!
valaki árult itt is egy pirosat.
Hali hol tudnék rendelni gyári vagy utángyártott hátsó sárvédőt?
ok.
Küldtem nektek mailt,jelöljetek be...onnan közvetlenül be tudlak tenni a csoportba!