Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Édesdrágajóistenem! Én is állítottam már talpra rossz állapotú gépet, de ez...ez.... . Én megverném azt, aki ezt csinálta vele! Bizisten, megruháznám ! De azt a hülyét is, aki megvette
Te jóóó Isten...
Eső nem volt csak délelőtt....szerintem nem víz.
Egy hete nézettem át teljesen,mindent kicseréltek benne amit kellett. A fesz szabályzó egyik csatlakozója meg volt olvadva,ezért átrakattam a hűtő mellé a vázra. Néztem tegnap hogy ott is forró...csak kapja ott is a meleget a blokktól,meg a váz is átmelegszik. Lehet az szarozik ha bemelegedik. Ma elviszem egy hosszabb útra,aztán meg szerelőhöz hogy melegen mérje be...hátha az a szar kinlódik
Ha akarsz latni egy lepusztitott VTR-t.

http://www.sportmotor.hu/video...
Nekem egyszer volt ilyen, nem VTR-el, az előző motorral. Nem tudom nálad esett e az eső. Nekem akkor szerintem beázás volt, mert utána soha többé nem produkálta.
Üdv az uraknak.
Kellene egy kis segítség,hátha járt már így valaki. Ma motoroztam kb 2 órát délután,hazafelé a városban leállt menet közben alattam a motor. Szerencsére ott volt egy buszmegálló ahova lendületből félreálltam. Minden kijelző működött,indítottam és pöccre indult. Aztán 2 perc múlva megint ugyan ez. Haver észrevette hogy a tompítottam és az egyik hátsó izzóm nem ég,nem tudom lehet e ennek köze hozzá. Aztán hazáig megint semmi,hibátlanul ment. Na ez meg micsoda dolog már....:D
Szép ez a festés, csak fel kéne matricázni, meg a tankpadot valami másikra kicserélni.
Meg erre...
Erre gyúrunk!!!
Facebook VTR KLUBba csak úgy tudok berakni embereket ha az ismerőseim vagytok! Szóval kérnék minden tisztelt SP tulajt jelöljön be és már rakom is ... Május 1.-re szerveződik egy SP találkozó Balaton mellé...egy kis észak balatoni gurulással,találkozóval,kajával. Ott minden infót megkaptok! Szépen gyűlünk de nem lehetünk elegen! Dottore ZoLee -t keressétek!
F-es VTR-be keresek karburátor membránt
most így néz ki bocsánat hogy kicsit piszkos most mosattam le miútán készült a kép
Csak kiváncsiságból kérdezem! Ja és én vagyok a második tulaja! :D
El szeretnéd adni??
egy olyan kérdésem lenne hogy egy 2000es évjáratú vezetett szervízkönyves, törésmentes állapot, garantált 15.000km plusz gyári index, gyári plexi, ülés, üléstakaró, új gumi, sport kipufogó,+ a gyári, quick lock evo micro tanktáska gyors csatlakozóval nem mágnessel, kivezetet nem sufni töltő kábel, power commander, fém fékcső nem "limitált" Vtr sp1 mennyit ér? Egyedűl a fényezés nem gyári mert azt az előző tulaj át küldette flipp floppra!
Imrufo, ha otthon lennék végre csapathatnánk egyet közösen is... Nem aggódok, majd bepótoljuk, viszont a kezdeményezésért nagy sok piros pont!! Annyi V2 egy helyen Úristen ^^
Hali!
Igen,megvan.
Itt elérsz: varilaco kukac freemail pont hu
Ha ki szedem eladom de nem hiszem hogy ki szedem! :D De majd meg láttom még mit hoz a sors! :D
Szia! A blokkon lévő jeladó (a sebességmérőhöz) meg van-e még?
Sziasztok!
A tárgyalóba kiraktam egy vasárnapi túratervet, akinek van kedve, csatlakozzon!
Üdv!
Bontott sp2 alkatrészt tud valaki? Esetleg valaki nem venne fel Facebookon a Vtr klubba?
Tudnátok nekem ajánlani valami jó szakit,aki tud karbi beállítást csinálni?
Nyitott dob,sportszűrő van a gépen.
A beállítás előtt karbiszinkron,karbitisztútás,szelephézag lesz még megcsinálva rajta,arra már megvan a szerelőm,csak beállítani kellene a karbit ezek után.
Ha kiveszed és netán eladnád engem érdekelne.
A kábel van meg tőrve az biztos csak nem tom pontosan hol sajnos! :( Viszont nekem van benne power commander de azon gondolkoztam hogy ki veszem lángole nélküle! Meg ma pl nagy meglepetésre észre vettem hogy jobra is és balra is le tudom zárni a kormányt! :D
Sziasztok!
Ha valakinek esetleg szüksége lenne F-es VTR-hez blokk alkatrészre,nyugodtan keressen fel.
Van egy komplett blokkom darabokban.Beszúrok pár képet a teljesség igénye nélkül.
Aztán várjuk a tavaszt