Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Wow! Szépek nagyon!
Szia! 21-én valószínűleg, ott leszek(ünk) Fehérváron a Honda találkozón, ott akár személyesen is beszélhetünk.
Írj nekem is... vtrsphonda@gmail.com
Aki nem volt ott... az bánhatja!!! Legközelebb pirosak is érkezzenek... :D :D :D a nemzetközi vonal nagyon hiányolta őket!!!
érdekel! :)
Hi!
Gondolkodom egy VTR-vételen.Van olyan fórum,ahol utána lehet olvasni,hogy mire kell figyelni,vagy felhívható motorostárs,aki penge a típusból?
Köszönettel:Pityke
Valakinek esetleg van baloldali kormanykapcsoloja sp-hez?
Mivel nekem kétes volt az előző tulajnál a szevízháttere a gépnek,így váltottam irídiumosra.
Örök élet meg 1 nap.
Ő lenne az: NGK/DPR9EIX-9.
Én speciel ebay-ről rendeltem.
Szevasztok!

Május 21.-én lesz a Honda Klubok Találkozója, amire meghívunk titeket is!
Start Fehérvárról, laza aszfaltos gurulás a Bakonyban, du. kaja, este buli a kempingben. (messzebbről jövők itt alhatnak)
Részletek priv.ben.

Minden Hondást szívesen látunk!
Szia!
Gyertyából milyet ajánlasz?
Köszönöm!!
irok mailt.
Hali!
Nekem eddig a Motul 5100 10W40 tökéletesen bevált.
Szűrőből Hiflo is tökéletes.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Új motoros vagyok,sikerült vennem rokontól egy 1999-es VTR1000F-et.Minden okés a mocival,de olajcsere időszerű.
Kérdésem hogy milyen olajat,olajszűrőt ajánlotok ?
Túrázásra használnám,semmi pálya vagy verseny.
Telik az idő :D . Itt minden rendben van , várom a tartós jó időt mert nagyobb lélegzetű túrát csak akkor tudunk bevállalni . Remélem idén is minden szépen össze fog jönni amit tervezek . Május-tól északi-közép hegységet fogom kezdésnek erőltetni . Bükk-Mátra , Lillafüred , Mátraháza , Aggtelek . Azután kis Tátrázás . Remélem összefutok majd valamelyikőtökkel :D mert csak szezon vége felé leszek majd megint ezen a környéken . A többit az Alpokban töltöm majd .
Kedves Kollégák!
Ma 10-kor indulás 14-ker Pillangó utca 30 elől,
utiterv:Váciút-2-es út-12-es út,végig majd felfele körbe,Márianosztra,Kóspallag,Kisinóci turistaház kaja,Törökmező turistaház,állatsimogató,majd vissza Pest-haza.szabadidőruhát edzőcipőt én viszek kényelmesebb ha már az erdőben is kicsit csavargunk gyalog.
Szia!

Így kompletten eladod?
Sziaaaa! Kepek megvannak amiket akkor keszitettem. Hogy smint? 2014 Julius 4. volt.
Nem akar valaki sp-t epiteni? Galeriaim kozt talalhato kep rola, kipufogok, osszekotok, idom vaz ulessel, igazabol konpletten, hatsolampaval. Igenyesen megcsinalva, mint egy szeria.
Hali! Nem Te mentél át Balmazújvároson Tiszacsege felé tegnap?
Üdv mindenkinek ! Rég nem jártam erre gondoltam beköszönök ! RC 51 neked külön egy hello :D , Lillafüreden találkoztunk már szürkület volt te a feleségeddel voltál én meg egy KTM 950 supermotoval kb egy éve :D . Jó látni benneteket !
URAIM! Május 1. Vasárnap 9:00 Budaörsi M1/M7kivezető AGIP kút a McDönalds után közvetlen ....(PONTOSAN ÉRKEZZETEK!!!MERT SIETÜNK ) Onnan megyünk tovább ! Irány Veszprém! Ott talizunk a többiekkel....és egy kis kanyart teszünk észak felé.
Ma láttam egy piros fekete SP1-et a cseszneki parkolóban délután negyed négy körül. Innen volt valaki?
Ma mentem 180 Km-ert. Semmi hiba...
Megmérettem a fesszabályzó hőfokát is,74 fok volt...azt mondta a szerelő hogy az semmi...
Úgyhogy még tesztelem...
Nagyon kontakthibának tűnik. Nézzétek/nézd meg, hogy minden csati jól áll-e, nem gyűrte-e meg a szerelő visszahelyezéskor. Nincs-e valamelyik vezeték kikoszolódva és ha igen, akkor nem testel-e le, ha fémhez ér. Én már jártam így, nagyon szopatós dolog, mire az ember rájön. Az ülés alatt volt nekem egy vezeték szigetelése elkopva még valamelyik régebbi motoromon, spontán leállásokat okozott, mikor letestelt.