Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Most vettem egy 1999-es VTR1000F motort. Bemelegedést követően olykor olykor alapjáraton megáll.
Abban a pillanatban újra is tudom indítani. Gyertya és karburátor ellenőrzés megtörtén a szakszervizben. Van Nektek erre valami megoldásotok? Alapjárati fordulatszám 1100-1200.
Német oldalakon olvastam, hogy gyújtás kimaradás az oka. Ez igaz lehet?
Utcai használatra teljesen megfelel a Motul 5100 10W-40, esetleg 10W-50. Ha pályamotorozásra használod állandó nyélgázon, akkor a Motul 300V.
Sziasztok!
Sokfelol hallottam hogy a Castrol olajat hamisitjak es nem erdemes megvenni,tenyleg jobb ha inkabb mas markat nezek?
Kinek milyen olaj valt be,mit hasznal az SP-ben?
VTR 1000 SP1 kipurendszer eladó. Leömlő,dobok, bilincsek. Legjobb ajánlatért vihető.
nézegettem az utángyártottat is, vannak párban is tűrhető áron, viszont nem vagyok túl elfogúlt vele szemben, de hátha sikerül valahonnan beszerezni még van egy kis idő tavaszig.
Szerintem akkor marad a külföldi beszerzés, az itthoni bontókban nem fogsz találni. eBay-en van egy csomó utángyártott vadi új, de érdemes német bontókban is utánanézni.
igazából megérett a cserére. már volt javítva ugy hoztam el. mar a tartofulek szakadtak le rola, amit vissza hegesztettem, de mar kicsit ki van szegeny.
Ha nincs full gombócra összegyúrva, ők meg tudják csinálni:

http://goldschmied.hu/
Üdv,ha valaki esetleg tud balos hűtőt eladót sp1re az kérem jelezzen már
VTR 1000 F üvegszálas fejidom eladó.
Kicsi javítani való van rajta.
Irányár 8000 Ft.
Nem postázom a mérete miatt.
Ha valakinek lenne vagy tud hasonloan szep,serulesmentes,megbecsult allapotu VTR SP-2 eladot az jelezze!!!
Ajanlatot a: ( getom86@freemail.hu cimre ) varom kepekkel,elerhetoseggel es arral egyutt,a tobbit privatban megbeszeljuk!
Sziasztok!
Valaki esetleg ismeri a kepeken lathato VTR Sp-2 est? Tavaly szezon vege fele hirdettek Hajduszoboszlon,1,7m-ert ha jol emlekszem! Felvennem a tulajjal a kapcsolatot ha esetleg valaki ismeri es tudna elerhetoseget adni! Koszonom
Sp1 első főfékmunkahengert keresek megvételre...
sziasztok......vtr 1000 f re raktam sp1 elsöféknyergeket....de mélyen fog a fék....azt mondták az f fékmunkahengerje kicsi hozzá.....ezért sp 1 föfékmunkehengert keresnék megvételre.....
Sziasztok!
Van egy elado undertail idomom VTR SP1-2-re.
8000ft hatso lampaval aksitartoval.
Kecskemeten atveheto.
Szia!
Megvannak!
Hívj fel 06305821585
szia,érdekelne a kipufogo,hátsolámpa,és a hátsoidom.
SZIA..nekem ez volna bele korrekt áron -tök új a cucc-70 202 70 75
SZIASZTOK eladó féláron honda szalonból leltárból csomagollásérült gyári made in japan alkatrészek HONDA VTR 1000S 2000-2001 hez légszűrő 4db
a bolti ára 30 euro per db
ELADÁSI ÁRA 15 EURO PER DB 70 202 70 75
Sp2 váznyulványa valakinek nincs eladó?
Sziasztok!
Honda Vtr 1000F alkatrészek eladók!
Tank is van.
Vtr 1000F megmaradt alkatrészek eladók!
Minden hibátlan!
Hello! Keresek 97-07- ig VTR1000 F - hez teljes tuning kipufogórendszert dobbbal!
Helló!
Valakinek sp-2 segédváza nincs amitől meg válna???