Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SP nem kompatibilis sehol az F-el!
Ágóhoz mehetsz nyugodtan... bármit megold.
PropTech Csabi sajnos gatya lett...


AKI 20.-án NEM JÖN 9:00ra az M3 Shell kútra az nem igazi SP-s ---esőnap aug.19. 9:00!!!!!
Sziasztok!
Szerintetek eredeti lehet az oldal idom matrica szett? Mivel én minden gyári fotón a VTR felirat után hátrafelé nézve még van egy piros matrica csík az oldal idomon befordítva.
Gyááá,ez az Én motorom volt.... :D
Sziasztok! Ezennel csatlakoznék hozzátok :)
Szia!
Jónak tűnik a motor. Az első gumi egy kicsit kopott, ez alku tárgya, a jobb első teleszkóp alján van egy fehér kábelkötegelő ami nem odavaló.
Nekem is F- em van, az SP az sokkal sportosabb. Arra számíts, hogy kis tempónál kényelmetlenebb lesz. A kormány lentebb van.
Üdv.
Jobb oldali hűtő mögött van egy mágnes szelep az kapcsolja.
Szia!

Nekem, van egy olyan feelingem, hogy ez eredetileg Veszprémben láttam eladóként 2-3 éve. Utána a Laci megvette(Kalocsa), nála volt 1-1,5 évig.Aztán eladta Fehérvárra.
Annak idején 19 000Km-rel árulták, ami reálisnak tűnt akkor.
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy valaki foglalkozott e már sp1 esen a vákum szelep működésével. Aztt tudom hogy egy ajtót nyit vagy csuk a légbeömlő elején 4900-as fordulat felett de nekem nem csinál semmit. Maga a szelep jó müködik és a csövek is jók. De nem tudom hogy mi vezérli. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm
Szia!

Sopron környékén igen, azt nem írtad merre fele keresel szerelőt.

Zsolti
Sziasztok!

Sp-2-est keresek és megakadt ezen a szemem:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vtr_1000_sp-2-11778837

Tud esetleg valaki valamit az előéletéről, érdemes-e vele foglalkozni, vagy felejtős. Drága ugyan de ha igaz amit írnak és nincsen festegetve, érdekelne a moci.

Igazából F-et cserélném Sp-re és annak a véleménye is érdekelne aki próbálta már mindkettőt. Azt tudom, hogy tök más világ, de meghallgatnék szubjektív véleményeket is arról, hogy mennivel extrémebb az Sp üléspozija.

Köszönöm!

Zsolti
Szerintetek az SP body kompatibilis az f-el?
Sziasztok!
A Vtr 1000 f-be akarok belerakatni dynojet kittet és k&n sportlevegőszűrőt. Megvannak a cuccok, de a prop-tech nem vállalja. Ago-ról vélemény? Ismertek vkit aki foglalkozik ilyennel, és megbízható?
A gyujtasdobozt és első henger trafót.
Közben megkérdeztem mi volt a baj. Magyarul nem tudom sajnos miket cserélt, de angolul main ecu és front ignition coil.
Hátha itt van köztetek! ULC-598
Rendszám: ulc-598
Gyártmány: HONDA
Típus: VTR 1000
Szin: SÁRGA
A jármű körözés alatt áll? NEM
A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.
Forgalmi adatok: -
Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van
Csákváron találták.
Nála van:
https://www.facebook.com/feren...
Sziasztok.Valakinek nincs eladó Vtr 1000 f be sport légszűrője?
Sziasztok!
Vtr sp 1-2 idom szett érdekel ... tankkal
Nagyonjo! Koszonom szepen!
Gyujtasnal volt valami gond, sajnos nem ertek hozza ennyire :S Viszont mostmar johet az esztetika... ilyen hasidomot szerintetek honnan tudnek szerezni? Szin mimdegy, ujra fenyeztetem az egeszet.
Sziasztok sp1 es vasam van. Tudom hogy remegös a v2 es motor de az enyém nagyon rezonál. Tavaj volt hengerszinkronon de nem javúlt. Tudna esetleg valaki segíteni benne. Van valakinek ötlete. Előre is köszönöm.
Aztan mi volt a baja?
MIlyen olajat tegyek a motorba? 10-15-20w50? A tiltast megoldottuk, tenyleg elektromos baja volt.
Elektromosan nem nyálaztuk át. Szerelőmnek meg nincs ötlete mostmár :) Ránézetek ezekre is akkor. Köszönöm.
Gyujtasdoboz vagy jelado problema lehet. Mik lettek cserelve? Szerelod nem ellenorizte hogy mi tilt? Trafot konnyu tesztelni ugymint a jeladot is.