Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted dísznek tették azt oda?
ha zavar az a szűrő akkor vezesd be a szűrt levegőbe egy csővel direktbe
Sziasztok!
Kérdésem lenne, NX650 blokknál a kartergázas szűrős cuccot érdemes ledugózni, ha igen pl mivel? Vagy jobb neki ha ott játszadozik a levegővel?
És érdekelne pár alkatrész, de ez egyenlőre januári beruházás vagy ha akinek van cserélne velem XR blokk, vagy NX váz alkatrészekre.
- XR6 '88 utáni jobbos-balos lábtartó(jobb oldali az öntvény tartóval együtt)
- XR6 '88 utáni központi teleszkóp
- XR6 2:1 leömlő
- XR6 kis láncvezető, ami az első lánckerék felől van a vázhoz csavarozva
citromos sör sm szett.........ajajjjajj......
Kanyar bátya jó helyet tud tekercselésre 12-15 körül volt nekem anno az xl-re nem tudom megéri e pepeecselni vele:)
Ez kellene nekem:)
Eladó Honda XR 400/ 650 Sm szett.. ...
Honda Dall'Ara szett!!....Szép állapotban!..Morad felnik, 3,5 és 4,25 coll szélességben, szépek, hibátlan futással, párszáz km-t ment első JT Braking tárcsával, és egy zsír uj Gold-Fren hátsó tárcsával, hátul keveset használt lánckerékkel, távtartókkal a feltüntetett xr 400 és 650-tipusokba passzol, de szerintem Xr600-ba és lehet hogy CRF-be is. Jár még hozzá egy 320-as első tárcsa-Dall' ara féknyereg átalakítóval!! Gumik elöl 120 Michelin Pilot power 1,5mm a kopásjelzőig, hátsó 160 Dunlop Mutant 2,5-3mm a kopásjelzőig... mindegyik egyenletesen kopott!....., ajándék acerbis első Sm sárvédővel!.
érdeklődni e-mailbe, vagy telefonon!
06203248688
biro.gabor82@freemail.hu
leginkább Egyben eladó!(vagy gumik nélkül, esetleg hátsó tárcsa, és lánckerék nélkül is)
149000.-Huf
Köszi! Jónak tűnik.....
ahol villanymotorokat tekernek talán lesz kis tételben
ha több kell itt van sokféle: https://www.hestore.hu/cat_405.html
leírásban meg kell nézni bírja-e az olajat
szigetelő lap is van: https://www.hestore.hu/cat_99.html
lakkot nem találtam itt
Sziasztok!
Régebben írta valaki a fórumon hogyan lehet xr 600 gerjesztőtekercset újratekerni. Ki tud róla honnan lehet hozzá venni cuccokat? Rézhuzal,szigetelés stb...
eddig nekem egy évben jött össze az hogy nem estem egyszer sem, de akkor is csak a ténérével......
abban az évben nagyon ott voltam a szeren a husky is csak egyszer volt az oldalán mert körbenézés nélkül kijött elém egy isten barma
A titok az hogy nem kell elesni vele, de még hegyen megállítani sem :D. 5 perc káromkodás és egy megfázás. Nekem még a gyári karburátor van rajta.
Honda Fmx 650 ülés szép állapotban eladó!
5.000 ft
drz400@citromail.hu
erre volt péz :) megaztán nekem nincs olyan veszett szerencsém mint neked;)
vettél volna ktm motort aztán azt nem kellene most reszelgetni, az úgy jó ahogy van
az hogy méretre kisebb persze nem feltétlen jelenti azt h el is fér faszán sok összetevő lehet még bovdenek stb... de majd meglátjuk
http://www.thumpertalk.com/top... ez talán kecsegtet némi jóval oldal közepétöl
túra tanknál nem sok esélyt láttam rá... de nyilván akkor látszik ha próbálkozik vele az ember.Đ
Ha műxik akkor jó!
És nézd meg,hogy elfér-e mert,ha jól emlékszem,egy ismerős próbált rá valami spricces karbit,és nem nagyon akart elférni.Nem tudom,hogy Keihin,vagy Mikuni volt-e...
Elhiszem neked de fogalmam sincs hogy félre tájékozott vagy e de semmi baj a karbival így használtam majd 1 évet és semmi gond nem volt vele...szóval nagy az esélye hogy ez lesz rajta :)
A Mikuni is a TM-et ajánlja hozzá...
Nekem TM40-6-os van.Ami ha jól tudom,lassú áramú karbi,ami a Domira kell.A HSR pedig gyors áramú.De lehet,hogy csak én vagyok félretájékozott...
lesz rajta mit de nyilván az ár mindig tükröz valamit de jo lesz;)
Köszi
Gratula a motorhoz, amikor még én néztem nem volt annyira eladó. Így nem hoztam el.
Nem volt rossz gép, de lesz rajta mit csinálni a télen.