Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltam felétek, egész sokat változott a terep az elmúlt 5-6 évben
el kellett kocogni a hungexpóra a gyerekért
Ez tényleg szép teljesítmény 25 év után
Kb 30-40.000 km lehetett a motorba mikor felújítottam ezekbe kb ennyit is bír a dugó,de ha jól tudom a csodás csirkeszárnyú Xr 650r-be is volt már dugó csere pedig abba még 30.000 km sincs
Én meg megreszelem a nejt heti 3x ez minimum akkora teljesítmény 25év után mint az a 15ezer a motoron....
wót is egy felujitas:D közben akkor hamarosan megint kelleni fog nem?
Fotel motorosok vagytok Tavaly vettem a motort,de azóta beletoltam 15.000 km-t.Ti meg csak itt a fórumon motoroztok
jóféle:D
az enyém azért nagyon tutibb áru
van ilyen öntapadós szivacs a hátán meg csavarozni is lehet
ini ilyen van itthon egy marékkal még jó múltkor vettem lom piacon 17 ker be azóta is keresem az öreget hátha lesz megint :D
nekem van 12v-os 3db-os ledcsíkom fém házban beöntve gyantába, azt akartam feltenni de lusta voltam
valami hasonló csak csavarozható fémházban: https://ipari-led.hu/shop_orde...
valami 500 ft volt pár éve amikor még drága volt a led
ezt vettem minap Masteron javaslatára rendben is van :)
Én ilyet rendeltem bele kb 300 Ft volt kínából. Tökéletes.
lehet csak simán fél tőle
jövőre én is el akarok mászkálni ide-oda, idén alig mentem
előtte csontkovácshoz el kell menni hátha tudna valamit kezdeni a nyakammal, mert kurvára zsibbad a kezem
csak most lepattintott a helyi mágus hogy rengeteg ember van ünnepek előtt nem tud fogadni
az xt még nyomatékosabb
nekem a ténéré már 2000felé elkezdett tolni 2500nál már nagyon tolt, igaz 4 ezer felé már lehetett érezni hogy kezd leengedni a nyomatékhegy
egyszer fennakadtam egy út széli partba lábbal, de elég durván mert hátra rántott a csomagtartóra
akkor húztam egy igazi maxigázt......aztán csak húztam mert kapaszkodtam mint a gibbon az ágon, meg kellett várni amíg kigyorsított teljesen és csak utána bírtam viszacsúszni az ülésen
egész ütős kis élmény volt így visszagondolva
arról nem is beszélve hogy amint kisüt a nap mindig menne motorozni, már már kezdem azt hinni nem mer otthon lenni a csajával nehogy gyereket keljen neki gyártani:DHelyette baszogat engem:D
xtvel még nem mentem de xl600 at szerettem nagyon:)valahogy Honda oldalon maradtam...Masteron is visszasírja a nyomatékot mivel mindig lemaradt így be is ujitott egy fcr-t gyorsan.D a kawawakira:D
szervizeltem egyet kb 3-4 évig
haver vette, nekem annyira nem jött be az xl, az xt nekem sokal szebb-jobb
ini ujitottál egy xl-t?
Facebookon lattam. Hatha vkit erdekel:
beindítod tekersz vele egy kört járatod alapjáraton egy kicsit és megnézed
Szia . te hogy értelmezted a szervízkönyvből ? álló vagy járó motornál kéne nézni melegen az olajszintet ?
Nehéz ügy...
Nálam se állt be alapjáratnál szépen az olajszint 5 perc alapjárati járatás után,pedig jó volt az olajpumpa és a kenése is a motornak.Kell neki egy kicsit nagyobb fordulat,hogy beálljon a szint.Én ezt tapasztaltam.Az olajnyomás ellenörzésére nem igen van lehetőség.
Sziasztok!
Nemrégen vettem egy honda xr400-as motort(2003).
A problémám az ,hogy a szervízkönyv szerint 5 perc melegítés után meg kellene jelennie az olajnak a vázban,az én motoromnál ez legalább 10 perc vagy ha kicsit túráztatom akkor elöbb.lehet beteg az olajpumpa???hogy tudnám ellenőrizni?