Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még jó hogy lehet kapni ! Amúgy minimum 10 éve nem volt kiszedve Azért jön ez ilyen nehezen. Vázát érdemes atmosnom(belülről)?
19.482 + posta :-D bontottal jobban jársz.
Amúgy drága lehet???
Az lesz. Felhevit, aztán legkukcs
Most beszélek előző tulaj -Al. Azt mondja az nem is tudta hogy ki kell tekerni olaj cserénél.
Légkulcs, utána rendelni másikat
Sziasztok. Ezzel a vázaban lévő csavarral nem bírok, lehet még nem volt soha kivéve . Hogy vegyem ki??? Valami ötlet? ? Már az olaj is le van engedve szűrő kicserélve, már csak ezt kéne kiszednem, és ki takarítani
Fel hívtam a Honda szervizt, az elmondásom alapján tudták mi a gond. K.b. 80e-100e alkatrèsz ès munkadíj....hurrá! :-(
Én szerintem a kuplung kosár zöröghet.Előfordulhat,hogy a kosárban lévő csillapítórugók már nem állnak a helyzet magaslatán.Nézesd meg szerelővel mindenképp.
Sziasztok! 650 Transalp üzemmeleg kuplunja behúzott karnál hangossan zörög! Rendesen kiemel ès nem csúszik. Lehet hogy oda vannak a feszítő rugók a házban?
Ez az actevo utodja tökéletes bele
Végül be cseréltem erre https://www.arukereso.hu/motor...
Motul 300v 15w-60 4t 4l offroad most akciósan 20e
Gyári olaj fél szint 10w-40 12e
Repsol,castrol 10w50 fullszint 8-9e ezt használom jó..
Csak a Motul és a total fejleszt új olaj adalékokat.. .
Jó bele a sima 10w-40 jaso ma min.kőolajszármazék!
Ha egyhelybe állsz mert elakadtál nem mondjuk egy kis idő alatt a hengerfejnek a hőmérséglete simán eléri a 130c'-akkor jó ha van egy kis tartalék az olajban. Magasabb hőtűrésű.
Tökmindeggy csak 3000 után cseréd le! A szint. drágább jobban bírja az igénybevételt stb..
Szia!
15 (vagy 20) w 50 tökéletes, télen pedig 10w 50.
Az első kettő biztosan ásványi. amikor kitalálták az XR600r-t mást nem is nagyon kaptál.
Isten őrizz! Elég volt az autónál, most még itt is vacilálnom kell
Rakok bele valami fáradt olajat, aztán had szóljon
Viccet félre téve, már nem tudom mit tegyek bele :D Ásványi vagy Syntetic?
Ha valaki nagyon bele akarja fúrni magát az olaj témába, akkor youtube-on ajánlom neki a "Vezess TV" csatornát ahol Gajdán Miklóst, persze lehet nem 100%-os tudása van, de lehet mond 1-2 új dolgot is.
Lehet ezt Kéne kipróbálni https://www.arukereso.hu/motor...
Ha jó állapotban van a blokk,akkor a 10w-40-el sem füstöl...Sem hidegen,sem melegen.
Ezer Kösz!
saran.mihaly@gmail.com
Adj egy e-mail címet! Küldök könyvet.
Sziasztok!
Kérdés,xl600 nagy túratankos dakaros változatra felmegy az xl 600 gyári kis tank,igaz?
Keresem én de nem találom, mert nekem nincs !
Szerintem megállapodok egy 15w 50 -es olajjal, úgy is az arany közép út a tuti.
a nyikorgó ajtó kenésére is már fullszintetikusat akarnak eladni
meg kell keresni a gépkönyvet mit ír az a jó bele, általában a többi is jó csak felesleges
de pl az 5100-nek fasza sampon szaga van én nagyon szeretem a szagát, főleg ha annak van aki előttem megy
nekem megéri azt a párszáz forint pluszt hogy más azt használ
Meg kicsit lentebb a linkelt videóban is 10w 40 et tölt bele a srác
Akkor most mi a tököm van?