Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megagagyi mondjuk a lucas pont nem a gagyi cuccairól híres.Amúgy kb 15% al erősebb mint a gyári.Én már raktam,be ilyen rugót és a mostani motoromhoz is ilyent rendeltem.
Vettem egy Lucas kuplungrugó szettet,de minek...
Szerintetek beszereljem?Olyan színe van mint a barkácsboltos horganyzott csavaroknak,vékonyabbak is mint az eredetiek bár picit hosszabbak.
Szerintem ez megagagyi én nem merem beszerelni akinek kell átadom 2000Ft. XL XR 250R 84-98
Ugyanez a csomag mint a képen.
Ismerős a szitu. Anya csak kerülök eggyet ne izzjé má, meg kelletesz azt járatni...
Azt úúvaze cifra..
Tegnap csapattam arra azóta van egy 20 centis hasítás a bal vádlimon
Hamár arra jártam beugrottam Kalocsára fagyizni, Szakmáron a cimborám... A navigáció vitt volna körbe körbe,
így lett hátulról a cél megközelítve kereszűl mindenen a végén. HÚÚ DE JÓ ELTÉVEDNI FELÉTEK!!! Király srác a kondás!
1000 éveve nem csapattam amarra hatalmas flash,csakis ajánlhatom mindenkinek!
Tegnap körbenéztem száraz a rét szóval a dvcs part is teljesen jó lett volna, arrafelé nem sok homok van
Nem figyeltem de mentem volna én is basszus:)
Jó kis szalonna sütögető hely, végül Csengőd felől sikerült a szőlősön kereszűl..
Finom volt a sok fllaszter után az a finom porhomok.
Rászaladtam úgy becsületesen megeresztve a pattanásig fúvott conti escape azt húúúbameg
mint ha jeges tócsába gázoltam volna.
Kanyarodtam néhányat a tövek között had szoka a gyerek
Köszi! Zsír már nézegettem a térképet patalon átkelési kisérlet.. stb.hihi
Ha pestről jössz akkor akasztó előtt a dvcs északi felén menj el az első hídig
Aztán onnét ha az aszfaltos úton haladsz 1km belül ki van táblázva
Vagy a réten szinte toronyiránt(a híd után az első balos kanyar helyett jobbra fordulsz)
Ha a dvcs part akasztónál járható az első 1km távon utána nem szokott gond lenni
Na ma esetleg valaki?! Csonka - torony Soltszentimre! Citromos sör stb...
https://www.orszagalbum.hu/cso...
csak úgy
Sziasztok! Valakinek nincs esetleg ép oldal idom XL 600R -re?
Nekem van érdekel még?
Nincs valakinek véletlenül üzemképtelen toló gázbowdene xr400-hoz? Csak a gumi miatt kellene, ami a gázszektorra csúszik rá.
Na azt nem szabad megvenni
Jó eséllyel szarrá van kopva
Jo lesz nekem a gyári sztem, megy ezzel is mint a disznó
Hasznaltan 60 ért árulják
fcr karbi újonnan, és abban nem lesz hiba
Vettem én olyat is 12 ért ami egy rakás fos volt kilsőre letakaritottam felraktam es rugasta tette a dolgat...
30at még ujért se adnék....ezt mindenki döntse el persze maga! De naivság lenne azt hinni hogy a 30 ezres jobb mint a 10:)
Az igaz! De van fent 60 000 km és Domi karbi 30e Ft ért
15 ert is lehet szar:)
Köszi. Még eddig nem talaltam meg. 10 ert vajon jó is?