Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen
Szerintem nem a sarukkal lesz baj, hanem valószínűleg áthúz a saruk közt, hajszál repedésre gyanakszom
esetleg ilyesmivel meg lehet takarítani, van ahol olcsóbb csak itt van rendes kép
https://www.arumania.hu/uvegsz...
Sziasztok!
Hol tudok venni xr400 - hoz a CDI-hez csatlakozót?
Illetve valaki szedte már ki a csatlakozóból a sarukat?
Valószínűleg időnként a csatinál kontakt hibám van!
Sziasztok honda xl 600 r hez keresek 4 db szelep hézag állitó csavart. akinek van irjon legyen szives.
(hidegen kopog. mi lehet az oka? sok olajat töltöttem a blokkba. 20w40 helyett 10w40 van benne. és kopott az állitó csavarom is. és hidegen inditásnál ugy csinál mintha levegőt venne 1-2 mp ig mintha meg álna.
Sziasztok. valakinek nincs elfekvőbe 1986os honda xl600-r hez szelep hézag állitó csavar? 4 db kéne
Jol mondod igy van 650 r nél is :) fötengely cseréröl nem hallotam még.... felesleges fos a malacra:)
Köszi nektek!

Tehát akkor azt mondjátok inkább hanyagoljam a gondolatát?

Egy 1.2-es VFR-em van utcai motornak, amellé terveznék egy XR 650-et, csak kevés enduros tapasztalattal nem tudom h fogom a lefulladt motort dombnak felfelé épp egy 30 cm mély pocsolyában állva berúgni?! : -D

: -((

Ezért volna frankó az önindító.
valam ilyesmi cucc volt
sok éve voltak önindító kittek, az xr4 hez is de annyira eltűntek hogy szerintem biztos szar volt
a főtengelyre ment egy kis csonk a dekli alá egy szélesítő keret önindító minden vezeték stbstb
Fötengelyt kel cserélni hoszabb csap kell a szababonfutonak. gyujtás dekni. meg még sok minden
Sziasztok!

Van ra mod hogy utólag önindító kerüljön egy XR650R-re? Illetve ilyenkor hova kerül az akku? S gondolom a generátor ugyanúgy tölti..
Köszi!
Köszönöm az infót
Szerintem xr 600 xl 600 is hasonló de annak jobban meg van tőrve az íve
Sziasztok! Ez milyen berúgókar lehet? 33 fogas XR 400 tengelyre rámegy, csak sajnos az íve nem egyezik.
Szerintem Anglia esetén csak a lámpatest világítási iránya nem jó a többi ua.
Az xr4 nagyon ritka, ha SM szett kell keresned kell valami más cuccot és bele műteni
Sziasztok! Angliából behozott motort vennèk. Az
első lámpates ilyenkor európai szabványra kell cserélni? ..vagy bármi mást?
seenki?.... szomorú..:)
Sziasztok.
Honda XL 600 LM/R re (1986 os évjárat) akadna valakinek véletlen Szelep himbája eladó? a ball oldali kipufogó részes kellene.
Üdv!
XR 600 blokkot vennèk. Kiváló főtengelyel, jó dugóval. Henger se èppen szüksèges, meg a kèt dekni, olajpumpa se. Ha kompletten van is èrdekel.
Köszi :)
A nőgyógyász is lukász
Halász vadász madarász..... lukász
Egy számomra ujabb XR karbi kisokos.
Köszönet az alkotónak!
http://www.deathridge.com.au/h...
Meg van még egy fajta, aki filmeket rendez . George Lucas.
oké akkor megnyugodam :) Amúgy kétféle Lucas van van az angol ami nagyon neves és jó régóta elektromos dolgokat gyárt pl reléket a kezdetektől angol autóktól a ducati-ig meg van ez a TRW féle Lucas
Ha valaki Zsámbék környékén kerülne egyet,és csatlakozna,10 óra környékén indulunk...