Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lesz 650ccm mert az xr lökete csak 80mm de a hajtókara hosszabb 1 mm el mint a domié.A Domi lökete 82mm.Viszont a henger magassága teljesen megegyezik.Nagyjából 630 ccm lesz az xr ed.Sokan raktak már domi hengert Xr re.
Blokk meg a hajtókar ugyan az? Mert èppen nem lenne baj a 650ccm.
Szerezz egyalapméretes dominátor hengert.Vegyél hozzá egy emelt kompressziós wössner dugót 100,94mm es méretbe.Furattasd meg a hengert 101mm es méretre aztán ütheted neki.A proxot meg felejtsd el !
Kordináta mèrőgèppel lett bemèrve. Hordós, ès alakhibás. Van benne 4 század hengeressèg, meg 3 század hordó. 97.043 a legnagyobb átmèrő. Van könyvem az alapján a gyári mèret felső határa 97.014 ès a szervíz limit 97.100. hol lehet ezeket a betűjeles dugókat beszerezni? Prox is gyártja? Az a baj ilyen alakhibába nem szeretnèk új dugót rakni. Ha finoman kitudnák belőle az alakhibákat szedni akkor jó lenne.
Mérettesd ki intóval a hengert és ha szervíz limiten belül van akkor mehet bele az A B vagy C jelzésű dugó a henger méretétől függően.Nem ajánlott hónoltatni,főleg ha már kopotas a nicasil.Úgy hiszem 97,06 a szervíz limt az xr 600 nál.Tehát ha a henger pontosan 97,00mm akkor A jelü dugő ha 97,01 akkor B jelü dugó ha 97,02 vagy felette van de még szervíz limit alatt akkor C jelü dugó.
Üdv!

Tudtok ajánlani valakit aki megbízhatóan cserèl hajtókart? Sajnos akit èn tudok nem vállalja. (Xr600)
Illetve a nicasilos hengert szokták hónolni? Illetve ha igen mekkora mèretig? Vagy vegyek inkább perselyes hengert rá?

Köszi a válaszokat!
Sziasztok! Vásároltunk egy 85-ös XL 350 motort... Kicsit aláfutottunk. Hidegen indul, de néhány km. után vagy leáll, vagy ha leállítjuk akkor nem tudjuk újra indítani. Új gyertyát kapott. Szépen indult , alig füstölt, viszont egy lefulladás után se kép se hang...Szikrát néztünk, azt látjuk, hogy nem mindig van...Esetleg valakinek ötlete?
Köszönöm előre is!
35ezerert:) domi karbi... ez jo vetel az eladonak! A plusz erzest a 35 ezer forinttol varod?
Értem! Az a helyzet, hogy a gyarival is egy rúgás,
Ennél nem tud leszakadni a pillangószelep?
Hogy szakadt le ha kikuszobolted?
Szerintem igen.
Az én XR 600-as bringámon is domi karbi volt és én hardoztam is vele (kinek mi a hard:),mindig pöccre indult,egyenletesen járt és elég jól fogyasztott.
A régi karbi végzetes hibája (pillangószelep törés és hengerfejbe jutás) pedig ki lett küszöbölve.
Ha nem kenyérre kell és hosszabb távon gondolkodsz akkor mindenképp tedd rá!!
Szerintem!
Sziasztok. Úgy néz ki, sikerül szereznem egy szinte új (3000km-t) futott Domi karbit, igaz nem olcsó 35.000Ft.
Kérdésem az lenne, hogy meg éri e megvennem az XR 600R re, ad annyi pluszt?
Ismerős ez a típus a tenere motorban ez volt
Abban nagyon jól világított bár volt némi fókusz eltérés de a kínai cuccból mást nem is néztem ki
A polisport fejidom meg rettenetes volt na ott semmi sem volt fókuszban.... Sosem volt még olyan szar lámpám, még a szimó is jobban világított tőle
Talán ezzel javítható némileg a fényerő. Ba20d foglalatos halogén izzó: https://alkatresz.robogowebsho...
Xr 400 04
Sziasztok! Én ilyen Led-et használok. A felszerelés kicsit barkácsolòs amúgy a gyárinál sokkal jobb.

https://m.ebay.com/itm/LED-Hea...
Sziasztok. Keresnek Honda xl 600 ra gyari sebring dobot.
Évjárat és pontos típus?
Kérdezd meg a Yakomoto bt Pécsen ők tudnak segitení nekem a belpiacos Honda mtx 200as hoz tudtak alkatrész hozni.
Sziaztok!
Van-e itt olyan akinek xr 250r v. 350r tip. motorja van? Olyan '85 körüli évjáratú? Érdekelne az e. teleszkóp villa teljes hossza, meg a keréktengelytől a villa tetejéig távolság. Kirugózött állapotban. Átépitéshez kellene! Köszönöm! ( nem kell mérnöki pontossággal, elég centire)
ebayon van de sajna usa és vagy küldi ide vagy nem......
ja és vagy 35 a kettő plusz áfa vám stb
Sziasztok SEGITSETEK
nekem van egy honda xl 600 am es vezerles problemaim vannak keresek vezermulanc vezetot ujjat vagy bontotat mar mindent meg probaltam internet,motoros bolt es NINCS vezető ha tudtok okosagot kerlek irjatok Köszönöm
Nagyon jól láttam még akkor
Most már kicsit romlottak ezért nem járok éjjel
Mind az 50km távon nappali fény volt
Nem a lámpával volt ott a baj hanem a szemeddel mert már öreg vagy mint az országút 20 km/h-val lámpa nélkül is eltalálok Gondolom a kötelező orvosi vizsgálatnál oda csúsztattál 1-2 Deák Ferenc-et az orvosnak
Azért az xr4 gyári fényszóró annyira nem rossz.
Nem mondom hogy jó mert egyik 35w förtelem se jó de avval még kb látni éjjel
A polisport fejidom meg olyan volt hogy kecskemetről kb 20km/H tempóban jöttem és még úgy sem láttam szinte semmit
Majd 3 óra volt mire hazaértem
Lemaradt a vége.. :D Szóal, igazándiból egyikkel sem látni, csak a H4 es 30.000 ról indul :)