Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Nx 650 karburátor 10000huf
ELADÓ A VAS! Sajnos nincs idő a gyerkőc mellett, kezem sem bírja...
https://www.kepesmotor.hu/hond...
Xr 600 berugokar felújítható? Mert behajtva lötyög, és hozzaverodik a kipufhoz. Kihajtva fasza passzos.
Első teleszkóp és hátsó rugóstag volt módosítva valamelyik évjárattól, meg egy-két apróság.
Szinte semmi eltérés nincs az évjáratok között
A legfiatalabb is már lassan 15 éves lesz szóval szerintem kb tökmindegy mikori
Sziasztok ! Nézegetek egy XR400-at, de nemtudom eldönteni, hogy valós évjáratot ad e meg az eladó.. Tudtok segíteni esetleg, hol találok megbízható adatot erre vonatkozólag? Úgyértem, alvázszám alapján évjárat. Keresgettem már itt a neten, de nem jutottam előrébb.. Köszi előre is !
Sziasztok.Valaki tudna nekem segitseget nyujtani?
Van egy 125 ös xl em, már az önindítós ohc-II jelzéssel.Dugattyú felső holtpont( Lendkeréken T)
De fent a vezérmű lánckereket hova kell állitani? Aki tudna nekem ebben segiteni kérem irjon.

a.gergo2002@gmail.com
Köszi Misi!! :)
Köszi Tomo! Hát most azt vettem mert mindenhol mást írtak :) Ha nm jön be lecserélem :) Bár elvileg állitható a csillapitá
s a szár alján. Puding próbája...:)
1 liter elég a kettőbe,de csak 5w-set vegyél mert nagyon kemény lesz a 10w-től
Helo.
Fotó van róla?
Valaki nem tudja véletlenül mit ír a service manual 98 as xr600 hoz első telóolaj mennyisegnek? :o
XL250r-hez /md03/ keresek hengerfejet, akár üreset is. A kipufogószelepek között és a gyertyamenetnél is repedés van. Köszi a segítséget előre is.
Xr650r gyári dobhoz van folytásom
Hali.
www.transalp.hu itt választ kapsz. Vagyis valószínűleg nem kapsz. Mert nem nagyon van még tapasztalat meghibásodott 700-al kapcsolatban.
A 650 gyengélkedik ezzel az Hiss rendszerével, inditás gátló meg chip-es kulcs vagy mi a szösz.... Hál istennek a 600asban nincsenek ilyen úri huncutságok. Továbbá mint majdnem minden más cv karbis gép, itt is gondot okozhat a karbi membránja. Ugyebár a 700 as már injektoros így ott ezzel sincs probléma.
Szerintem nézz szét a honlapon, regisztrálj, beszélgess a fórumon vagy gyere el valamelyik közös túrára az új 700as transalpoddal
Köszi a segítséget! Elvileg sínen van a megoldás!
Van valaki itthon aki csinál a domihoz meg a transalphoz cdi-t.
Szerintem az XR sem adná fel neki.
Túrd kicsit a netet,holnap beszélek a haverral mert ő kóperált vele valamikor,majd szólok,hogy mit intéztem.
Ebayen de évjarat se mindegy...
honda vagy ebay
itthon nemigen bontanak ilyet
Sziasztok! Lenne egy XR600-hoz 91es évjáratú motorhoz Olasz papírjaim. ( 2008-ban adtam el a motort, nem lett sose forgalomba helyezve most találtam meg a papírokat :-) ). Ha érdekel valakit írjon.
Sziasztok
Xr400 cdi-t hol a viharba lehet beszerezni?
Valaki tud segíteni?
Üdv.
Trx 400 kipufogó fojtást keresek. Vagy esetleg gyári kipufogót végső esetben.
Xr 400 kipufogója gondolom ugyanaz.
Ha valakinél van elfekvőben, várom üzenetét. Köszi :)
üdv
xl 125 szelephimbákat keresek
illetve vezértengelyt.
előre is köszi