Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nekem is lc4 eleje van de nem.mondanám veszélyesnek ..milyen olaj van bent neked?
én ha bekeményítem az lc4-nek egész tűrhető , persze nem forgolódok vele szikrázó kormányvéggel
Igen igazad van nagyon érzem , hogy keményebbnek kellene lennie ezért az elsők is sorra fognak kerülni!
már csak azért gondoltam hogy ha valami mégsem jön össze akkor el tudod vinni hozzájuk 2 óra alatt
mert az sm egész más szelepelést-beállítást igényel mint az endúró lehet elsőre nem jön össze az igények szerint

nem mintha a csikával eddig bármi gondom lett volna, nekem mindig tökeletes cuccot csinált
Jo lehet az is .... volt itt Pesten is de megszünt az űzlet!
yamaha fehér?
ott van nem túl messze tőled
Tumáska nemigen értek a futóművekhez de lógatta a seggét a szerencsétlen, ezért én gézhiányra tippelek de ha már ott van gondolom rendbe teszik a szimeringet és olajat is .. egyébként elöl Ktm enduro telo van ezt is puhának találom közútra sm szettel...
Mik a tervek?
Köszi ma mér tudtam beszélni vele igaz h csak smsben ..:D
Itt fent van a hirdetése is, abban is van szám.
https://www.kepesmotor.hu/tele...
Én ezt találtam, talán még ez a száma.
Értem. Köszi!
Sziasztok!Múltkor beszèlgettünk pàr tìpusról.Tudom hogy ez az Xr topic de, mi a vèlemènyetek a 2006 Husqi TE 610-el kapcsolatban?Hasonló kategòria mint az XR650R, KLX650R, SXC625?
Biztos,hogy nem megy bele.Kell hozzá a gyári befogó is.Azzal már összefaragható.Egyébként az xr 600 nak nem olyan rossz a futóműve arra a célra amire te használnád.
Sziasztok. Hirdetnek 75k ért ,egy crf 2009 es első futóművet(csak a két szár). A kérdés az lenne ,hogy bele megy az XR be egy az egybe , és mennyivel lenne jobb?
Köszi holnap ráprobálok
valahol meg, de most a mailokban nem találom, megnézem majd a matricán, csak azt épp nem tudom hová tettem

Jászalsószentgyörgy nevű helyen ügyködik, de nagyon el van tűnve, ahogy nézem az lm suspension oldala is megszűnt
Ini megvan neked Csika száma ? JÁszberém
Nyben van a mühely?
Nekem is ez van benne elől és teljesen jó.Ugyan ezt tapasztlatam mint amit te is írsz.Meg vagyok elégedve ezzel az organikus ferodoval.
Űdv nincs valakinek elfekvőbe honda xr 600r hez jó álapotú hengerje??
a Hidegföldivel csináltattam tárcsát azt nem eszi meg semmi.D de a hátsoba nekem is botrányos a betét
mostanában a ferodo organikus vagy mifene betéteket veszem, 3500-4000ft aztán tök faszák
jól fog nem csikorog, sokkal jobban kopik mint a szinter de az ára is jóval olcsóbb
ja és szinte nem is koptatja a tárcsát
Masteron fogtechnika neki csak kinai van:)
nekem a 2300 forintos gagyi betét elkopott egy 3 napos erdélyi túra 2. napján
fasza volt ám a hegyi terep elsőfék nélkül, szerencsére nem sokat mentünk mert még haza is kellett jönni
azért néha bele-bele kellett markolni még úgy is.....
utána vettem egyből rendes betétet amivel évekeig elmászkáltam
de ami a fura hogy a robogóba ugyanaz a hoki fos gyártmányú betét van és sok éve nem kopott el, legutóbb vettem még egyet pótnak hogy ha a hegyről lefelé elkopik akkor ki tudjam cserélni, és még másnapra is jusson egy új betét de alig lett vékonyabb mint volt