Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van egy eladó tankom és egy "herélt" kipufogóm ha minden igaz XL-re. Nem tudom mit érnek, akit érdekel írjon, biztos megegyezünk.
Ez 0 kilométeres, de vagy 10 éves
Fel lehet rakni,de nem egy az egyben.Kell közdarab a szívó és a légyszűrő oldalra is.Azért óvatosan a használt Tm 40 es karbikkal,mert nagy része már ki van kopva és csak szopni fogsz vele.
Sziasztok.
Jó lenne XR600 ra ?
Régi Mikuni T 40 karbi
Sziasztok
Eladom a HONDA DOMINATOR-omat, NX 500-as , 14 000 Km-rel, erös csodaszep hangja van, eredeti Kipuffogokkal, rendkivül keveset futott, egy erdesz haverome volt Austriaban, de sibaleset miatt abbahagyta a motorozast igy hozzamkerült a gep. Nalam nyugdij, visszaköltöztem Magyarba minden gepem hoztam ezt is , de helyem nem sok, igy eladok par motort es autot . Ara erös arcsökkentes utan csak 1500 euro, azaz 483 000 ft
TEL 70-2614833 Ilyen nagyon ritkan van, en is ezert csaptam le ra annakidejen :))
sok sikert
Sziasztok! Honda Dominátorhoz keresek hátsó kereket! Ha valakinek van eladó, megvenném! Gumi nem kell rá... Köszönöm!!
Sziasztok!
XL600 Indexeket keresek ha van valakinél elfekvőben és megválna tőle kérem jelezze!
Köszi!
Kiderült, hogy újonnan sehol a világon nem tudok már kapni... Így nagy nehezen bontóból sikerült találni.
OEM parts?
Hello, én Aliexpress-en vettem 4000 Ft-ért. Igaz, még nem jött meg, ezért nem tudok nyilatkozni, hogy milyen. Illetve nem XR400-hoz való, hanem XR250-hez.
ez vezető ..
Sziasztok!
Keresek XR400-hoz km óra egységet.
Köszönöm!
Sziasztok!
Hűséges társam egy 95-os xr600r... Nézegettem a pd04-es XL600 szériát.
A teljesítményük megegyezik ... Akkor viszont mik a főbb különbségek ? Szerintem az XR sokkal jobban reagál a gázra, jobban megy mint egy XL...
Aki nagyon vágja a különbségeket az felvilágosíthatna.
Köszönöm szépen!
Sziasztok! Ha valaki megtudná mondani hogy az Xl hengerét mekkora nyomatékkal kell lehúzni akkor azt nagyon megköszönném! Üdv.
Üdv!
Ismer valaki olyan személyt, aki xl-eket bont?
Sziasztok. Keresek xr600r karburatort. 91-tol
Ilyet mint a kepen
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata xr650l típussal kapcsolatban?
Illetve arról tud valaki valamit, hogy az újabb modelleket hol gyártották?(2010-töl)
USA-ban tavalyig lehetett kapni.
Pl. a dominátorokat oloszba, slr-eket spanyolban, amikkel voltak minőségi problémák, az fmx-ről nem hallottam ilyet.
Szóval xr önindítóval berugóval lájtos terep túrázásra.
Üdv! Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy Honda XL 600 R-hez (pd03) honnan tudok vezérműlánc feszítőt beszerezni?
Üdv! Nem tudja véletlenül valaki, hogy xl600r-hez (pd03) honnan tudnék vezérműlánc feszítőt beszerezni?
Lett bontott 2000/db áron.
masteron árult 5-6 éve vasból esztergáltakat, de lehet nincs már meg neki
Tudom. Azért nem kell új :)
Bezzeg a tengeren túlon csak 14 $
De úgy néz ki lesz használtan, egy ajánlat már van.
Na most hívott haver, bepróbálta az ép kupakokat a szarnak vélt oldalra és azok fognak. Szóval szerencsére csak a kupakok menete sérült, 2 a 4-ből. Tehát nem lesz szükség dekni cserére. Most már csak 2 kupakot kell vadásznom neki.
amikor a ténérét vettem ezek a kupakok simán letörtek úgy meg volt húzva aztán úgy kellett kivésni a helyéről
ezeknek a régi motoroknak csak a gazdájuk az ellenség, mindent kibírnak csak az idióta tulajdonost nem