Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is neked tettem fel
Sajna a termék nem elérhető.
https://www.cmsnl.com/honda-xl... innen tudsz csemegézni az árak ugyanezek ha Hondától rendelsz én Honda Szallerbeck től szoktam meghoznak mindent.
Kerestetik!
XL600R PD03
Az a baj hogy xl nincs belőle különben nem kínlódnék vele.
Amcsiknál is valami kisipari cucc van rögzítők nélkül méregdágán.
Valami fröccsöntö legyártaná egy tucatot biztos azonnal elvinnének.
Annó wr huskynál a matricaszett ára miatt dobtam a hátast ,idomok bagóért voltak.
nekem anno a műanyagos meg tudta hegeszteni a husky idomokat, az első esésig tartott is utána inkább rendeltem újat az jobban bírta a talajtornát
Sziasztok!
Oldalidomon átment billencs pisti, repedt kilapult szegény...
Tudja valaki miből vannak a műanyagok oldaldekli fejidom sárvédő, 80-90-es évekbeli XL,-XR mocikon?
PP+EPDM-R 97 ből valami vw aljából vágott anyagot küldök bele, az hasonlít de valahogy mégsem stimmel...
Lehet valami öreg japóról kéne anyag?
Műanyagos lökhárítós nincs közöttünk?
Facen xr650r hun csoportban keress europai változat ugyanaz 650r en és 400on is..
erdélyben a hegyen nagyon tudott hiányozni az önindító
egy husky te450 lett az utód decaz meg sok volt nekem, túl nyers túl komisz dög volt
az xr4 pont elég volt erőben nyomatékban, nem kellett vigyázni rá, pl ne bassza ki a faág a hűtőt
futóműve is teljesen elfogadható volt
azon a szinten amin tudtam motorozni minden része kitűnő volt
kösz!

Amúgy miért adtad el? Mi lett az utódja?
én 6-8 éve kerestem de akkor sem volt
egy xl600 fejidomát tettem fel, az nagyon jó volt, nem mondanám hogy teljesen passzolt meg azt se hogy szép volt, de végülis nem volt gáz
ellenben abban h4-es izzó volt egy egész elfogadható méretű lámpában és evvel éjszaka nagyon jól lehetett látni
induljon be, ne füstöljön, és ne zörögjön
egy 15+éves motornál nem kell nagy csodákat várni
nekem volt pár évig nem tudok róla hogy lenne valami tipikus hibája
Sziasztok.Keresnék 2004-es Honda XR 400 R-hez gyári fejidomot!
Elérhetőségem gergelykecske@gmail.com
Köszönöm.
Sziasztok!

XR400-ason töröm a fejem. Mik a tipikus hibái, mit kell megnézni egy eladó motornál? Vannak évjárat specifikus dolgok/nyűgök?
Sziasztok.Keresnék 2004-es Honda xr 400-hoz első lámpát!
Az elérhetőségem gergelykecske@gmail.com
Köszönöm
Szia,köszi a segítséget.
Évjárat 1985 motorkód PD04.
Autodeko szelep szimering honda cikkszámmal
12209MA6005 ára 6 EURO. Szívó és kipu szelepszimering cikk:12209MC8005 ára 8.5 euro /db hondától rendelhető.. Ezeket most 83 as évj xl 600 r röl tudtam megadni..
Add meg a pontos évjárat és motor tipust gyári hondát érdemes beszerezni nem olcso viszont jo drága..
keress egy vékonyfalú csövet(én valami sátor csövet tettem bele) legyen kb fél centivel kisebb átmérő mint a mostani killer nélküli
engedd be addig hogy a lángfogó aljától legyen kb 2 centire
a felső részt meg majd összehozod keresel valami csöveket ami passzol bele úgy is csavaros
kis fordulaton sokkal halkabb lett
ellenben a fúvókát kicsit kisebbre kell venni azt hiszem 160 a gyári ilyen 140-150 közti lesz a jó utána
én egy xl600 fúvókáját dörzsárazgattam amíg jó nem lett, nem olyan hosszú kialakítású mint az xr de passzol bele, évekig avval jártam
írtam SMS t
halkabb legyen
Miért kell?
Nekem volt tesztnek betettem de nem lehet utána használni
Hangja nincs az tény de kb úgy ment mint egy gyengébb 125-ös
Ilyen ujjnyi vastag a lyuk rajta
Végül szétvágtam tettem bele vastagabb átmérő csövet és egész jó lett
Sokkal halkabban ment és szinte semmivel sem lett gyengébb