Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok van egy fc 450-em
meg tudja nekem mondani valaki mi funkciója van ennek a luk-nak a vizpumpa mellett ?
előre is köszönöm
Szia itt is.Most ha az a gond, h túl olcsó akkor elviheted akár 400-ért is vagy 450-ért, amelyik szimpatikusabb.Eladni szeretném nem évekig hirdetni.De azt is írtam, h beszélhetünk a szerelővel is, normális nagyon, biztos segítségedre lenne a kérdéseiddel kapcsolatban.Ismerősödhöz meg ne hord szereltetni a motort sztem, mert egy D.I.D. vezlánc 10 körül megáll, nem tudom hogy csinál belőle 150-et.Az már egy nagyszervíz körül van.Amúgy átverés, van egy kibaszott nagy hibája, könnyezik a jobbos első teló.
dv!Találtam Egy Fe501 2001 évjáratú mocit!Sürgősen eladó ezért nyomott áron de szervizelve volt azt mondta az eladó hogy elszakadt valami senki bowden és kitámasztott valami szelepet amitől nem lehetett berúgni mert nem volt felső holtponton olyan 80körül volt a szeviz munkadijjal Együtt! Nem lehet h komolyabb hiba volt csak annyira lett öszepakolni h eltudjunk adni,mert ismerős mondta h vezérműlánc csere ha normálisan mindent ki akar cserélni 150csak anyag!! Szerintetek árverés Vagy tényleg ennyiből megúszta és használható a moci?! Nem értek hozzá azért zavarok ilyennel!előre is kössz {
Helló
Vennék sárvédőtoldatot rövidet, olyat mint a képen van. Nyilván lampionnal együtt.
Millemille irtam a tankkal kapcsolatban mindenképp kell koszi
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Sziasztok!
Egyben eladó szett, 65e ft minden ami a képen és leírásban szerepel.
Kicsi? inkább nagy. De ez az egy volt úgyhohy muszály volt megvennem hogy teljes legyen a szett!
A nadrág úgy látom kicsi rád!? Mi az ára?
Am jól néz ki!
király
Ilyen a mez protektorral!
Sziasztok!
Eladó 2004-es Husaberg FC450-es alaktrészek.
Helló
Eladó a képen szereplő féktárcsa, kivállasodva nincs, 5mm vastag, egy Behr felnin volt, szegecsek nélkül. Ár: a pofátlanság határáig szeretnék elmenni.
Küldtem egy mailt.
Azt elfelejtettem írni, hogy az egész 20-ért egyben vihető!
Sziasztok!
Eladó alkatrészek:
-brembo komplett elsőfék fém fékcsővel
-brembo hátsófék fékpedál nélkül fém fékcsővel
-tank
-rendszámtáblatartó
hali irtam érdekelne a fékadapter
175cm. 90kg jövő héten megyek haza aztán megprobálom a páncéllal.
Csak az adapter van tárcsa és szegecs nélkül. Írok privátot
Szegecset is tudsz szerezni? mennyi cakk-pakk? Jónak tűnik!
Frankó! Milyen magas vagy?
Eladó beringer 310mm-es tárcsàkhoz fèkadapter. Rozsdamentes acél lézerrel vágva.
KTM Kecskemét
Heló. Mondanátok nekem olyan szervízt, ahova nyugodt szívvel el vihetem a motoromat?
Sziasztok. FC 400hoz kellene nekem egy használt dugattyú(~91,96mm). Nicasilos hengerből ami kijött olyan is jó csak ép legyen! 06706574245 Köszönöm előre is!