Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Röviden és tömören: 1 nagy fos!
Üdv, szeretném kikérni a véleményeteket mik a tapasztalatok a 2009.Husaberg Fe 450es mocival, beszéltem Zsír Ferivel ő azt javasolta inkább vegyek mást, forr benne a benzin, sok az elektronikus hiba... Köszönöm segítségeteket előre is!
Kösz a felvilágositást .
KTM - Berg kerék egyezik, mással nem kínlódnék. Japánokon kisebbek a tárcsák,meg más a lyukosztás is, tengelyek,távtartók szintén macerásak.
kb 90-140ezer közt ki lehet fogni.
Keresek 2008as 450 FE-be enduro szettet ha valakinél lenne eladó kérem jelezze . Esetleg ötlet hogy mit lehet belefaragni?
csak a veztengely és a váltómeghajtó fogaskerék bontott de azok is hibátlanok mint az új. A többi cucc minden gyári új
Aha értem. Volt hozzá alkatrész amúgy vagy több bontott alkatrész is lesz benne vagy csak a vezérműtengely?
és ,ha megfizetik az árát akkor eladó lesz....
Nem szar sőt! Most lesz kész teljesen új moped lesz belőle. Full full generál tetőtöl talpig. A hengerfejet megvettem anno mert kellet belőle a veztengely és egyben jobban megérte...most feleslegessé vált
Du, eddig nem lacagilera névvel nyomultá? Miért adod el a hengerfejet? Szar a gép vagy mi?
Van egy eladó hengerfejem 650-hez .Szelepekkel ,rugókkal ,veztengellyel. Ár megeggyezés szerint. Csak a helyet foglalja
Eladó amal-sem gyújtás állórész, újra tekercselve, használva nem volt, 30.000.-
Sziasztok. Van egy eladó önindítóm husaberg fe400 2002re. Enyémhez vettem de nem ez volt a baja.
Akciós ára: 13.000Ft
Ha szét van húzva a blokk akkor nem.... Szerintem ...,de kinek mi
Vizpumpa tengely csere macerás?
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!! egy oldal dekni tömítést cseréltem, azóta csinálja
Ez már egy picit kopott...
Vedd le a deklit, mert máshogy nem lesz jó. És 2db szimering van benne. Nézd meg a vízpumpa tengelyt is, hogy ne legyen megkopva.
Így van most néztem meg én is 10x18x4 kék. Szerintem cseréld ki kompletten ott a cuccot. Szimering, O gyűrű és szimering porvédős csapágy kombó. Kb 7000ft
10X18X4 a méret
de ha habos akkor lehet inkább olaj és benntről jön...
Akkor meg elvileg ilyen csapágy kell mint itt a jobb sarokban.
http://taffmeisters.co.uk/prod...
Tud valaki szimering méretet?
Igen az.
folyik ilyen habos cucc , szóval akkor vizpumpa szimering?! Köszönöm!!
folyik ilyen habos cucc , szóval akkor vizpumpa szimering?! Köszönöm!!
Ezen a furaton folyik ki a víz, ha a vízpumpa szimeringed megadja magát... így a blokkba nem tud bejutni a víz.