Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló! Érdeklődnék hogy ennek mi a feladata? fe 450 fcr karburátor.
Sziasztok.
Szeretnék érdeklődni, hogy mi a reális ára egy 2005-ös FS650E-nek. Illetve egy enduró szett kb mennyi lehet?
Sziasztok!
Tudna valaki abba segíteni,hogy a Keihin fcr Mx 41 és a Keihin fcr 41 es között mi a különbség?Melyik jobb?A válaszokat köszi előre is.
telefon szám kapható
Megvannak, csak a rugó ment el.
szevasz
a tömítések meg vannak ?
Helló, megkaptam, válaszoltam is rá elvileg. Köszöntem mégegyszer!
Nagyon szépen köszönöm,!
Igen tudom, elvileg írtam neked privát üzenetet.
Miért szenvedsz?
2helyről is tudsz érdeklődni illetve rendelni. Ktm kecskemét és Husqvarna domaszék...
Sziasztok
Én is alkatrész problémával szenvedek,
Tud valaki segíteni? 2004 , 450 fc
Vizpumpa , szelepszár szimering, főtengely csapágy, köszönöm szépen ha valaki tud.
Helló! Érdekelne a sztender rugó kompletten, postázni tudod?
üléshuzat van valakinek eladó??
Helló mindenki!
Gyári JÓ CDI t vennék ha van valakinek eladó. Fe 650 hez. Köszi
https://drive.google.com/file/...

Egy kis segítség hozzá...
Menetes a teló alsó becsúszó szára, bele van tekerve a féknyereg tartó aluminium konzolba.
Üdv!

2002-es fs650e az alany. Első WP telószár alján az alu konzolt mi rögziti a szárhoz, amin a féknyereg is van? Fékezéskor látszik, hogy kottyan a szár abban a konzolban...
Elég érdekes , a saját motoromat sztároljam? Egyébként, igen, az egy kurva jó kis motor. Nem is fogom elherdálni, bár megjegyzem, egy, azaz egy ember jött el eddig megnézni.... Aztán inkább 450-es berget vett... De ezt ki se próbálta...
Tegnap is bizonyított a kismotor, szuper jó. Egy órás ec-n mentem vele, és végig ugyan azt a tempót tudtam menni ,nem akarta kikapni a kezemből a kormányt...Nem pattog el, ugrani is simán lehet a legnagyobb ugrókat is.
Most 226 óra van benne, még egy motorozást megyek vele és után el akarom vinni M.Zsoltihoz (zsé) hogy nézzen rá a vezláncra,szelephézagokra. De nem azért mert nem indulna vagy csorogne...Csak úgy a tiszta.
Én még sosem tapasztaltam egy bergen sem olyat,hogy a kipufogó felmelegitené a tankban a benzint és ezért leállna a motor... Én rosszat nem.tudok rá mondani
Most a leállitó gombot kell majd megnézném,mert nem állítja le a motort. Hátsó kerékcsapágyat most fogok bele venni. Olajcsere is most jön .
Magyar rendszámmal, kis kw-os motor. 28000 átíratni,eredet vizsgával... Akkor miről beszélünk? Jó az Rfs KTM...De na...2007-ben nem állt meg a technika...
Már megvan a gyújtás görbe kapcsoló is rá, legközelebb azt is kipróbálom ,érződik-e valami... Sxf250-en nem vették észre semmit a teljesítményen... De enduron lehet más ...
Eladó pár Husaberg cucc 2004-2008ig biztosan jók.
Vízpumpa fedél tömítés gyári újak- szelepfedél tömítés gyári újak (egyben 2e)
Sztender rugó komplett gyári új (külső,belső rugó akasztószemmel) (egyben 3e)
Kormány nyak csapágy 1db csak (allballs racing márka) (általában az alsó megy szét mert az kapja terhelést) (3e)
Komplett fékpedál (használt)
Valaki tud mondani alaktrész ügyben Husaberg fe 450 2007. esetleg véleményt a motorról?
Bocs , fe- t akartam írni
Gecsa! Neked mi a véleményed az te 390-ről? Vannak hibái?
Igen én voltam . Mondjuk azt nem mondanám hogy az ismerősöm csak ő szerelte a motort, onnan ismerem.
Te vagy a nógrádi érdeklődő... Bédity ismerőse...
Nincs hiszti
ezen a "faszi"-n nehogy besértődés legyen. ez csak szleng vagy mi.