Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.cafehusky.com%25252Fthread...]https://www.google.hu/search?q...[/url]:
Még valami Golyót meg találtad a kinyomó tárnyirnál ?
Szia nézd meg ,hogy a Kuplungagy nem e lóg a kuplung tengelyen ,A lamellákat hol rendelted ?
Valamennyire be van, de láttam már szarabbat is. Váltó nem adhat ilyet?
Kuplung kosár nem verődött be nagyon? Az produkálhat ilyet szerintem.
Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy husqvarna wr 250-et 1998-as évjárat. Amikor megvettem, volt vagy mínusz 20 és ahogy kipróbáltam a kuplungja olyat produkált, hogy egy ponton megugrott. Egyszerűen nem lehetett csúsztatni. Lamellát cseréltem benne tegnap, most pedig mentem egy kört a motorral. Elindulok, kuplungot csúsztatom, indul is a motor, aztán még mindig beleránt. Utána kiengedett kuplungnál is ránt, olyan, mintha néha üresben elforogna, vagy érzésre mint amikor annyira kopott a lánckereked, hogy átugrik a fogakon. Ahogy éreztem csak egyesben csinálta. Sőt olyan is volt, hogy satuzott a kerék, aztán mintha váltani se tudtam volna, de én már nem tudom. Kérlek, ha van ötletetek mi lehet, osszátok meg velem!
Előre is köszönöm: Tomi
Alkatrész ellátás javult kezd egyre több lenni bontogatva, és már a webáruházakba is van blokk cucc ami kellhet, más meg van minden. A olajzásról annyit h megszoktak ragadni, Mikuni a pumpa de keveset adagolhat vagy a fsz tudja, és aki hajtja használja pörgeti komolyan annak megragadhat, elég sűrűn látni ilyet. ha kapja a előre bekevert 1:35 1:40-et akkor tuti megbízható évekre. nekem is ragadt meg mikor be volt kötve, felújítottam, ki lett kötve és keverem magamnak, több mint 3 éve csak tankolni kell semmi más szerencsére.
Köszi az infót, alkatrész ellátásra mennyire korulményes? Olajpumpa gondolom már tuningnál nem nagyon tud szállitani, vagy miert tanacsos kikötni?
Ismerem a Motort és a gazdájával szoktam dumálni facebookon.
kb 30 lovas, gyári SM mint az enyém is, de Krossz szettet vett hozzá, most matricázta, jól egybe van a Motor.
Blokkjuk nagyon megbízható erős, persze ha rendbe van téve, és ha ki van kötve az olajpumpa.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna-11139834

VAlaki lát benne fantáziát? mennyire megbízhatóak ezek, mennyi lovat lehet ezekből kihozni?
hát a tc450-nek zcg h8 012-nek kellene lennie és ha 2006-os akkor aa6v
Szia akkor itt melyik az ÉVJ : ZCGH301AAXV000566
se itt se a gerecsénél nincs készlet kb 2-3 hónap mire megjön
amúgy a huskynál a gyári tankidom ugyanannyi volt mint a gerecsénél a polisport
ami vicc hogy a gyári matrica szett drágább mint maha az idom
ebayról meg kb harmadával olcsóbbért lett meg
a v előtti szám az évjárat
Sziasztok ! Abban tud valaki segíteni hogy valahol fel van e tüntetve hogy hányas évjàratú a motor pl váz szám vagy motor szám ? A felnibe nem láttam semmi írást . Csak kíváncsi vagyok hogy valóban hányas évjáratú lehet ! Előre is köszi !
A link még egyszer: moto-complet.hu
Ahogy írták mxon.hu, a hivatalos márkaképviselet itthon.
Idomot gyárt a polisport hozzá, pl. itt kapható: http://moto-complet.hu/Termeke...]moto-complet.hu[/url]
Helló. kb 4 napja láttam ezt a szettet a facebookon a: Husqvarna motors Hungary csopiba. keress rá hátha meg van még
Sziasztok ! Hozzájutottam a napokban eggy Tc450 2006os mocihoz az lenne a kérdésem hogy alkatrészeket honnèt lehet hozzá beszerezni ? Leginkább idom szettet keresek kéksárgát de lényegében mindeggy lenne a szine . Meg olyan kellene hogy karburàtor és henger közötti gumi meg a karbi és a légszűrő közötti gumi ! Ha esetleg valaki tudna benne segíteni azt megköszönném !
Kösz , le is tettem róla ...
A cafehusky.com érdemes megnézned.
Csak jelezném, hogy a 2007. piros-fehér.
2006-ig kék sárga.
Piros fehéret? Ezt kifejtenéd bővebben?
Amikor én 510-est kerestem, akkor nekem mindenki azt javasolta, a piros-fehéreket messziről kerüljem. Ezért én 2007-est vettem. Jóval drágább is volt.
Eddig hiba nélküli. De mindent meg is kap.