Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haló!! Nem tudom érdemes e ide írnom,de azért megpróbálom! Hátha valaki tud válaszolni! Vásároltam egy 96os Husqvarna wr250-est! A segédvázban van egy kicsi hajlás! 92es-hez találtam megfizethető áron segédvázat,képről ugyan olyannak látszik! Vajon van e különbség eme évjáratok segédvázában,vagy megegyezik?? Az esetleges válaszokat előre is köszönöm!
Remélem ha bemelegszik nem lesz vele baj. egy helyben próbáltam csak ki.
Nekem sosem volt könnyű a kuplung de néztem más motort az is olyan volt mint az enyém
Nekem az volt a gond hogy ha melegedett a blokk akkor szinte beesett a kuplung kar
Kiemelt még de csak akkor ha tökig a markolatig húztam
Na működik úgy néz ki jobb is lett, de azt hittem sokkal könnyebb lesz behúzni. Kuplung rugó miatt lehet kemény a kuplung?
Így is az lesz az első hogy o gyűrűt veszek . Nem olyan sok ez a felső munkahenger felújítóhoz képest abban nem értem mi kerül 16000-be.
Nem lehetetlen
Miután meghallod az árát egyből az MTZ bolt felé veszed az irányt
Sziasztok! Eladó egy új Mikuni TMX 38-as karbi, 50eFt.
+36204822625
Postázni tudom, plusz képet is szívesen csinálok.
Lehet hogy ez is jó bele.
A vékonyabb a gyári
Sajnos a gyári is sima o-gyűrű
Találtam olyan külföldi céget ami árult olyan komplett dugattyút amiben a gumi u profil volt de elég drága volt és a szállitás sem volt olcsó
Így maradt a gyárihoz hasonlító méretű viton o- gyűrű
A viton hőállóbb mint az mbr ellenben keményebb lehet jobban koptatja a dugattyú hazát
Alul abban is egy V szerű alakú gyűrű van vagy gyárilag is körkeresztmetszet ?
Igen a külső átmérő 27. A viton valami jobb anyagból van a másik nem jó?
23x2 volt a 2006os te450ben
a belső átmérő a méret szóval ha a külső 27 akkor neked is 23x2
az a pennyvel szembeni boltot hívom mtz bolnak
alapból csak nbr van de duzzogva hoznak vitont is
a viton nem fekete hanem valami szürkés-zöldes tökömtudja mi a pontos színe
Igen olyan 27x2 körül lehet ahogy mértem. Akkor egyenlőre nem veszek a felsőhöz mert 16000-ért találtam hátha elég csak az alsó. Az alsó tuti hogy elengedi a nyomást mert könnyezik. Eddig is működött csak nehéz volt a kuplung mondom kimosom hátha jó lesz, teljesen koszos kocsonyás szar volt benne, összeraktam elmosva mindent most meg nem keményedik fel a kuplung az alsó fossa a folyadékot, gondolom a sűrű dzsuva nem bírt szivárogni. A Pennyvel szembeni boltot mondod kőrösön?
alsóhoz vegyél egy 120forintos viton o-gyűrűt
ha előbb kitalálod talán még kaptál is volna egyet mert jóeséllyel valahol kallódik még nálam pár darab
a méretre nem emlékszem de mért meg a helyét de úgy rémlik 25x2mm az passzol bele, de lehet 27x2 vagy valami ilyesmi(a gyári elbaszott egy méret, de nem is kapható)
a kőrösi mtz boltban nekem hoztak vitont rendelésre mert csak mbr volt, bár szerintem az is sokáig kitartana
a felsőt sajna meg kell venni az olyan 10 ezer felé lehet, de sok esetben akkor sem lesz jobb, főleg ha össze vissza van a munkahenger furata karmolászva
Magura kuplung felső munkahenger felújítót hol lehet jó áron venni? Alsó munkahengerhez lehet találni valamit? TE450 2004-hez.
Köszi!
hívd fel a forgalmazót
http://mxon.hu/uj/
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék!
2006-tól gyártott SM/TE 610 alkatrészellátása mennyire jó manapság?
Hasonló árban van mint a KTM alkatrészei?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok! Motorszambol meglehet allapitani, hogy egy blokk tc vagy te-be valo?
Üdv. Husqvarna TE 450 2005 évjáratúhoz műszerfala gyújtáskapcsolóval lenne valakinek eladó?
Köszi előre is .
Valaki tudja hogy a te 450 és a te 510 blokk között mi a különbség? pl 2004-esnél.
Köszi, lejött. Csináltam egy lehúzót.
Rendelj egy lehúzót van ilyen méret ahogy néztem.
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Valaki tudna segíteni TE 610-es lendkeréklehúzó 33/1.5 vagy 35/1.5?
Tolómerővel rámérve a lendkerék külső menetére 34,7-et mérek.
Vagy valaki kölcsön tudná adni? Vagy odavinném a mocit.