Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet nagyon huzigálta neki
azt tudom hogy 80as tempónál is simán felkapta egykerékre, nekem azt mondta kb 1 liter pluszt jelentett
anno nekem a te450esen miután a gyorsító szekciót a lehető legjobban lebutítottam olyan keveset evett hogy hihetetlen kategória lett
erdélyben a helyekben 4,2-4,5 között
Akkor valamit nem jól csinált, mert FCR-rel pont hogy kevesebbet szoktak fogyasztani az LC4-ek.
sm terepre? egy ismerősnek volt ilyen az első erdélyi út után eladta
az lc4 megvadult z fcr-től, többet evett egy literrel és szinte kezelhetetlenül nyers lett
Sziasztok érdemes husqvarna sm610e 2001re kehin fcr 41 es karbit venni?és ti milyen milyen áttetelt használtok terepen?
Alu lánckerekek eladóak, sok Husqvarna típusra: (JTR822 megfelelője)
Esjot 32043-48 fog, új: 7e
RK 4467 - 52 fog, alig futott: 4e
Posta OK, Jászberényben személyesen átvehető.
ezt nem tudom, nekem minden gyári volt a 450-esen
külföldi fórumokon nézz körbe hátha lesz infó
Köszönöm!Ugyanezen a motoron,Ducati Energia gyújtást hogyan lehetne pontosan beállítani?Vagy infót hol találok róla?Köszi!
műanyag közbetétet láttam már de ott csak átmérő problémát hidaltak át vele
Hogy lehet felrakni Husqvarna TE410-re Keihin karburátort?Kell valami közdarabot készíteni,de miből hogyan,milyet?Köszönöm!
Sziasztok!
Husqwarna cr 125 1991 évj. kuplung deknit keresek!
Gondolom a lendkerék lehúzóra gondolsz. Elvileg M35x1,5 a menet.
Sziasztok husqvarna sm610 hez mekkora lehúzó kell?
Elkelt
Helló! Megvan még?
Szia!
Szerintem egyszerűbb ha KTM topiknál próbálkozol, úgy is ugyanaz, de egy biztos ezek a 250-es 4 üteműek már nem a régiek-régebbiek.
Nagyon mennek és nagyon erősek is. Sok ember tudásának már sokak.
Sziasztok husky fe 250 4t rol tudtok írni valami hasznos infót? Mennyire jó endurozni kezelhetőség megbízhatóság köszönöm szépen!
125WR komplett új gyújtás,posta oké,ár:40e ft. Érd:zolimotor@gmail.com
Akkor egy próbát megér a dolog
Megtakaritod faszán féktisztítóval, utána meg csiszolod és mehet a ragacs
Érdemes szervizbe menni mert kell hozza Valami ecsetelő is
Nekem a cagiva olyan romos volt hogy meg hálóval körbe is lett tekerve
Pedig a sikaflex nagyon erős cucc ...nekem még nem lyukas (repedezett) csak szeretném megelőzni a bajt, ha falsot szívna ott biztos csinálna hülyeségeket :D
Nekem csak elvált az Alu meg a gumi
Bementem szélvédő ragasztóval de nem fogta meg szerintem túl nagy gáz lengések vannak és elvált
Pedig a régi 82-és cagiva szívó csonk így lett megmókolva és évekig kitartott
Vagy a ragasztó volt béna nem tudom de az első úton felvált.
Nekem adtak mellé másik kettő roszat,uh a gyári se lehet nagyon tartós, facen csoportba keres más is ilyen csonkot....tipushiba,annyira rezeg sztem egész motor mm eket mozog a karbi,lehet nem is elérik,hanem a rezonancia miatt berepedezik! Köszi!
Kicsit told meg 1-2 centit és nem fog leesni
Én is terveztem csak el lett adva így nem kellett mert a gyári bírja sokáig
Már ott nem kapni! Kérdeztem...van plusz szívócsonkom az is rosz, arra gondoltam én is mert alu van ugye bevonva a gumival,hogy hegeszteni /esztergálni...és olyan méretű gumicsövet rárakni,lehet ez lesz!
Pár éve az mxon nekem hozott mondjuk lehet volt az már 5 éve is
Amúgy meg lehetne próbálni egy alumínium csövet rá hegeszteni és egy olajállo gumi csövet betenni
Van ott vagy 3-4 centi hely simán meg lehet oldani
Utána fillérekből lehet pótolni
Úgy is felhajtja az ember a segédvázat ha a karburátort le akarja venni
Ott nem csak bontott van?