Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is onnan van. Szuper az a lánc kombó, mind minőség mind ár-érték arányban. Szerelőm -versenyez is (nem kis név) -szerint nagyon jó minőségű.
üdv mindenkinek.egy kérdés.le akarom cserélni a láncot a motoron. A hyosung.hu van komplett lánc szett 28500-ért (első-hátsó lánckerék+ lánc+egy lánc sprey) a kérdésem az volna hogy kanyarmester azt mondta nekem hogy ha lecserélem akkor olyat vegyek ami 100 lóerő fölötti.Szerintetek ez olyan? vagy keressek mást? köszönöm a válaszokat.
3-ára "keltem fel" a téli álomból a kis Hyosungomat holnap, ha olyan jó idő lesz mint ma :) lassan csukott szemmel teszem, veszem már az aksit belőle. Imádom ezt a motort 250-esek közt a legjobb!
Tudom, tudom csak próbálkoznék olcsóbban hozzásjutni, de azért köszi!
Nem nagy pénz...
De láncszett+ gyertyák, egy túra plexi is jó lenne és már is 50.000 ft környékén vagyok :/
Valakinek esetleg lenne e 250-es Hyosungra közép sztender ?
Kell a karbi? Oda adom olcsón...
heló!
a 2 karbi mennyibe fájna?
elektronika?
írj már a kole.gege@freemail.hu ra
köszi üdv
Köszi, kicsit sok nekem most. A gyárit cseréltem volna.
Valakinek valami ?
30 e. Nem tudom mikori, de jó állapotú. Ha van más hátsó rugó beszámitom.
Mennyire fájna a családi kasszának? Milyen állapotú? Kb. mikori kiadás?
Megvan még!
Elkelt?
Valaki tudja, hogy a 2004es Hyosung gt 650 gyújtásvezérlője jó e a 2006os gt 650 hez ?
Már elkeltek a dobok. 50 lett volna.
ugy látom ez sem teljes. menyi lenne az ára illetve más levélben kérdeztem a kipufugót is.
üdv mindenkinek ha a hátsó gumi lánc sprés lesz akkor mivel lehet azt leszedni? illetve foglalkozzak egyáltalán vele? Lesz valami baja? köszi a választ.
üdv kíváncsiság kép kérdezem hogy a komplett kipufugó rendszert menyiért adod? köszi a választ.
Nem sikerült a videó feltöltés xD
A minőség elég gyenge...
Egyénileg fabrikált gyári Hyosung dob
Tudom, nekem is ez van fent!
De nem volt elég...
Kellett egy 2. csap is egy suzuki, így két benzincsapom van mert egyiket nem lehet megfelelően felrakni. Vagy is van egy olyan csap ami csak azért van mert felszerelhető a tankom aljára (csak át megy rajta a benya) a Yamaha csap meg végzi a a vákumos melót..
Mire ezt össze csatolgatták nekem majdnem ott volt a költsége mint egy eredeti hy csapnak xD
Honnan tudtam volna előre friss tulajosként
A fő hogy műkszik
Nem láttam hogy írtál, spam közt se találom...mi érdekelt volna ?
A 250-es benzincsapjának a helyére mindenféle átalakítás nélkül felmegy többek között a Yamaha BWS csapja, http://www.mofaker.hu/termek/B...
Kérdeztem a emaileden!