Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2006-előttiekre volt visszahívás, a szeleptörést megelőzendő cserélték a hengerfejet+a szelepeket.
Akinek megvolt a törés, garanciában javították, és módosították.

2006-os motorokon változás:
Más szelepvezető - nincs szeleptörés
Fekete váz(Vannak ritka kivételek)
Jobb fék
Állítható fékkar
Erősített kuplung bowden
Fém utaskapaszkodó a Nakedeknél (R,S,SH-nál volt 2006 előtt is.)
Kormánynyak alatt fémgyűrű védi a csapágyat a kosztól.
Szebb tükör a Nakednél.(Általában. Van itt is kivétel)

2008-tól:
vannak injektorosak
Más levegőszűrő
Nakedek is kaptak digitális műszert, kétfélét is.
A többi modell is új műszert kapott, már nem zöldet világít.
Nakedek szélterelőt kaptak a lámpa fölé
Új festések az idomokon
+egyéb apróságok

2009-2010:
Új design (lábtartók, ülések, hátsó lámpa, hátsó idom, utaskapaszkodó)
Új 4 dugattyús fékek elől
Új színek


Lehetséges hibák:
Fesz.szabályzó(esetleg bónuszban generátorral együtt)
Hűtő szivárgás
Vízpumpa szivárgás

A Nakeden nemcsak a kormány más, hanem az elfordíthatósági szöge is nagyobb.
Lehetne még nagyobb is, ezért inkább úgy mondom, hogy a R modelleké kissebb, mint a Nakedé.

Az idomos gépeken állítható a lábtartó, 3 állásban.
Sziasztok!

Van e valaki szeged környékén?Párom gondolkodik egy hyosung 250 be de mindegyik messze van.Megnézni meg utasként kiprobálná milyen is.Szegedre a felvonulásra jön valaki vasárnap?Folyton elcsórja az divimet met és már kell neki valami moci .

Köszi
Roli
Köszönöm szépen!
A másik kérdezőhöz hasonló tanácsot tudok adni, neked is hyosungclub.hu gt650 javítási topic. Egyébként vákumszelep menbrán hiba. De ott jobban értenek hozzá.
Kedves Gábor!
A hyosungclub.hu oldalon, a GT650 javitási topicban oldalakon keresztül tárgyalják a témát. Érdemes felkeresni.
Hello Mindenki!

(Hyo GT 650R) Be kell vallanom többnyire mindig azok körébe tartoztam, akik elfogadták hogy nem szerelőnek tanultak és inkább hagyták is szakemberre a dolgokat, ezért légyszi ne olyan tippet mondjatok hogy ess neki meglátod, egyszerű vagy hasonló, vagy mutasd meg vkinek mert arra sincs már időm, mert hogy egyéb okok miatt motort hátrahagyva hosszabb állás után feltankolva (de nem üresen hagyva) elős indítást elcseszve, nehezebben, kerülve párat, az elvileg vákumcsap ellenére állás közben is egyértelműen a karbik felől utat tört magának a benzin lassan csepegve. Nem igen találtam karbi leírást és hibákat olyan esetre hogy egyik pillanatrol a másikra, vagy épp pont az állás oka miatt megadja magát.

Tehát, ha minden rendben van indulás, alapjárat, adagolás szinten de ereszt, az időeléréses gumi, tömítés lehet vagy belső szinten lehet vmi probléma?

Köszi!
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani mik voltak a szürke vázas GT650 típushibái amiért visszahívták őket?
Valamint hogy a fekete vázason mit javítottak a szürke vázashoz képest?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Gábor
Sziasztok.
Eladtam gt 650 r emet.a lenyeg, hogy megmaradt egy atlatszo plexi(gyari rajta van a hyo felirat is) valamint egy hazilag keszitett hatso motor emelo hozza . Van meg egy potya pro grip karbon tankpadom is csomagolasaban. Van egy egy szezont hasznalt kordura shox kabatom is. Erdeklodni: kole.gege@freemail.hu
Sziasztok, valaki tud Hyosung Gt250r 2007-es évjárathoz doboztartó konzolt ami eladó, vagy melyik kereskedőnél találok, esetleg olyan motortipust amelyiké megegyezik a Hyosungéval
Szerintem kezdj el olvasgatni, ha érdekel a motor:

http://hyosungclub.hu
GT 250 R -t akartam irni imént
Sziasztok. találkoztatok már Hyo gt r bármilyen jellegű problémaval?
kérlek irjátok ha van ilyesmi. kösszi mindenkinek.
:) Kalandos? Pedig az importőr tuti mindent beszerez. Más kérdés, hogy mennyi lesz a vége. Mert gondolom bontott blokkból szeretted volna pótolni a rossz alkatrészeket.
Igen, sikerült hála istennek. Már csak egy kisebb "csomag" hiányzik, de már az is úton van. Ha kész lesz, majd írok pár sort, hátha tudok segíteni az alkatrészek beszerzésébe, mert hát elég kalandos történet volt.
Sikerült beszerezni az alkatrészeket? Tavaszra összeáll?
Sziasztok ! Úgy döntöttem, hogy mégis meg lesz javítva a kis Husángom, segítségeteket szeretném kérni, ha valaki tud Gt 250 R -hez bontott alkatrészt, esetleg nem bontottat jó áron azt meg köszönném. :)
Sziasztok!

GV650 tulajoktól szeretnék érdeklődni.
Írnátok nekem egy jó részletes beszámolót a GV nyergében eltöltött időszakról és élményeitekről.
Akár negatív akár pozitív is volt az.
Az igaz hogy alsó tartományban nem igazán szeret lenni?
Értem ez alatt hogy 60-70ről 5.ben nagy gázra nemigazán lendül meg a motor.
A GT650Rnél nincs ilyen ott megindul szépen a motor, annak a gépnek a karaktere nagyon tetszik.
Meg mondom őszintén nagyon megfogott de, szeretnék tulajoktól véleményt kérni.
Szeretnék 2 személlyel, csomagokkal hosszabb túrákra is elmenni, arra is kényelmes?
Válaszotokat előre is köszönöm!
hali

ha érdekelne akár később,nekem van egy eladó,fél éve már csak áll a garázsban mert külföldön élek és nem tudom ki hozni.
2008-as efi.kevés kilométerrel.jóformán csak melózni jártam vele.
ha érdekel irj privit.adatlapon ott a mail cím.
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, ismerősöm szeretne venni egy hyosung GT125R tipusú motort. Mi az ami esetleg tipushiba, amit vételnél minden féleképpen átnézzen? Köszönöm :)
Főtengely csapágy elszállt, és mire észleltem szétbombázta blokkot belülről...
Mi történt vele? Gt250 nem szokott tönkremenni...
Sziasztok, Hyosungom feladta a szolgálatot(motorhiba), az szervízelés olyan összegbe kerülne, hogy nem éri meg megcsináltatni. Ezért úgy döntöttem, hogy inkább szétbontom. Amennyiben valakit érdekel GT250R-hez bontott alkatész az hívjon fel vagy dobjon egy e-mail-t. Igény esetén egyben is eladó, csak ne olyan bohóc árat találjatok rá ki mint az alkatrész kereskedő.
Email: schubertd27@gmail.com
Tel.: 06-70-316-8-555
Köszönöm a segítséget, de a hallottak után úgy döntöttem hogy árulom továbbra is és ha elviszik akkor elviszik ha nem akkor az se baj.
amúgy még mindig eladó. Erről a motorról van szó amúgy.
Hali!

Sőt, a kormányhatárolóból is érdemes egy kicsit kiflexelni, mert kutya nagy a fordulóköre és kanyarodáskor hamar felkoppan.
huuuu hát azt hittem hogy ettől egy kicsit egyszerűbb. De azért nagyon szépen köszönöm a választ.