Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Egyik barátomnak van egy 2006-os Hyosung GT650 eladó ha valakit érdekel.Piros színű,garantált 10000-ezer km,Raptor sportdob,új gumi,aksi szép sérülésmentes állapot(piros színű).Ára:399999ft
üdv mindenkinek

valaki megtudná mondani a GV650 gázbowden méretét ?
A hajlitott cső hajlástól hajlásig és a bowdent úgy hogy egyikfelén teljesen be van tolva, akkor a másik oldalon mennyit lóg ki a házból?

köszi
Sziasztok!
Nem igazán ismerem a márkát, ezért egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy Hyosung TE450X quad a kiszemeltem, de félek attól, hogy nem találnék majd hozzá alkatrészt, ha valami probléma lenne. Kicsit keresgéltem, aztán a fékbetétnél észrevettem, hogy azonos pár "nevesebb" márka quadjaival.
Elképzelhető, hogy a többi alkatrésznél is hasonló a helyzet?
Előre is köszönöm a választ! :)
Sziasztok ujdonsült gv 250 tulaj vagyok. 2005 évjárat. Imádom nincs vele bajom. Csupán 1 hogyan lehetne kicsit öblösebb hangot varázsolni neki? Van ötletetek? Dupla kipufogó...az alsóból hiányzik az a 3 popszegeccsel befogatott valami....köszi előre is
Bal oldalon a dísz burkolat alatt a tanknál.2 műanyag tetős bizbasz van a vázra gumizva.Az egyik lesz a ludas.Nem rég nálam is ez volt
Sziasztok! Új belépőként üdv mindenkinek! Első kérdésem: Aquila GV 650 cruiseremen hol vannak a biztosítékok, mert valószínűleg kiment valamelyik? Indítás kísérletkor se kép se hang, akksi jó!
sziasztok
hyosung gt650 naked elado.
2011-es gyártás injectoros.
km 23 ezer, állapota átlagosnál gyengébb.
ára 595 ezer ft
Sziasztok
Gv 650 hez keresek kuplung bowdent tud valaki segíteni?
Köszönöm
https://www.hyosungsource.com/...

Az anyagán látszik, hogy utángyártott, de a forma ugyanaz.

De ugyanitt van komplett zárszett 18000 Ft körül. 2 kulcs, tanksapka, gyújtáskapcsoló, ülés melletti zár.
engem nyers gyújtáskulcs érdekelne.
Ha valaki tudja honnan lehet beszerezni azt megköszönném.
tegyél be xenont 55w-ost
Sziasztok!
van esetleg valakinek km-ora alkatresze gt650r EFI-hez? a kepen lathato 2-es szamu alkatresz kellene.

es meg egy kerdes... rem pocsekul vilagit a gepem elso lampaja... van valakinek megoldasa?

elore is koszi!
Rendben, köszönöm !
Facén tedd fel a kérdésed! Ezt senki nem olvassa.
A HyoKlub ra keress rá!
Sziasztok !
Van nekem egy 2006-os GT 250R-em
Tudna valaki segíteni nekem abban hogy miért nem mér a motor hőmérséklet mérője.
Semmit nem mutat bármennyit is megyek vele
A válaszokat előre is köszönöm
Siófokon személyesen átvehető,vagy posta.
Szia.
Engem érdekelnének az idomok.
GT.650 IDOMOK ELADÓK (3 DB.PIROS SZÍNBEN) 15.000Ft
Sziasztok gt 650 oldalsó idomok eladók párban 8000FT ért (piros színben)
Szia. Nekem van egy. Sajnos autóvásárlás miatt el kell adnom, de semmi bajom nincs vele. 4 éve van nálam. 198 cm vagyok és 130 kg. Erős, pörgős, jól gyorsul alattam is. üdv
Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy GV650-et, de tartok tőle, hogy kicsit úgy néznék ki rajta, mint egy majom a köszörűkövön:180 cm magas vagyok, és 120 kg. Van valaki hasonló testalkattal és ilyen mocival itt?
Sziasztok nekem egy GT 650R-hez kellene
Hátsó henger kompletten(henger, hengerfej, dugó,gyűrű) 2005-ös évjáratú
Vagy arra mit mondotok hogy hát az is lett nézegetve hogy az első és a hátsó henger nagyon egyforma,eltérés csak a vezérlőlánc feszítőn van hogy más helyen van
Én tudnék is magamnak szerezni első hengert
Szeretitek fel rakjam az első hengert hátulra ?
DE aki tud hátsó hengert kérem szóljon
Sziasztok! Nem tudom elérni a hyosungklub.hu oldalt. Tudtok róla esetleg valamit?
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039