Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg engedik üzembe helyezni, addig nincs baj.
Majd hoznak egy szép rendeletet, és műszaki vizsgán a valós emissziót kezdik el méregetni, és az összes meg fog bukni a következő műszakin.
Utána majd add el, érvényes műszaki nélkül...
Nem csak én tudok róla, sőt évekkel ezelőtt már más is észrevette....

http://youtu.be/cYivDLDnVsY

Van még pár hely ezen kívül is, ahol le merték írni.
És ez igy is lesz még jó pár évig. A románokrol nem is beszélve, aminek kereke nincs is viszik haza.
Ja. És majd megnézem, ha Párizsban, Berlinben és Bécsben kitiltják a dizel autókat és ezek bekerülnek Mo-ra, hogy ki fog ellenállni egy 4 éves, full felszerelt, 80.000 km-t futott dizelautó megvásárlásának ami olcsóbb lesz mint a benzines. Mert Sajóröcsöge és Bivajbasznád között semmilyen tiltás nem lesz érvényben...

Hogy nem volt ilyen? A rendszerváltás után mi hoztuk be az összes használtautót nyugatról. Tőlünk meg az összes Dáciát elvitték...
No, az AGM-töl estére csak eljutottunk a tv-k képfelbontásáig, ls még nincs este 10
én nem vettem, nem érdekel a tv
a gyerek vett mert azon játszik a 140es tv-n szebb a 4k film mint a 80as fullhd-n
csak a szemre reagáltam
én már vagy 3 éve nem nézek tévét
youtube egy csomó 4k természetfilm van, "rendes" film nem tudom van-e már 4k-ban annyira nem érdekelt a téma
Persze, mert mi a fő baj.

Városonként más és más mennyiségben de meg van határozva, hogy a "hulladékudvarba" mennyi szemetet vihetsz le (amit a kukába nem tudsz rakni) ingyen. Utána fizetni kell érte, tehát adódik, hogy sokan kidobálják mindenfelé.

Amit a közmunkások (vagy valaki más) drága adóforintokért összeszednek és beszállítják őket a ...... hulladékudvarba vagy a szeméttelepre.

Akkor nem lett volna egyszerűbb az elején erre gondolni?
FHD TV-n FHD Filmet nézz, bazz!
Nem rólam van szó, hanem az emberi biológiáról.
Persze most véded a mundér becsületét, mert gondolom te is vettél 4K TV-t.....
Amire még tartalom is kevés van.
Elfogadom. Épp ezért a társadalomban kell elöször rendet tenni.
Csak azért, mert egyelőre nincs helyette más. (Mármint tanker, kamion, stb. helyett - legfeljebb csak prototípusok és próbálkozások).
Ezek a fajta mérések mindenhol léteznek, minden eladott termék specifikácioi labor körülmények között készülnek, már csak az összehasonlithatoság miatt is, de azok többnyire távol állnak a valoságos felhasználás során tapasztaltaktól.
Nálunk is vannak ilyenek bőven! Olyan retek és szilárd tartalmú a kiokádott füst, hogy szinte nem is felfelé szál, hanem kibuggyan a kéményből! Nem merek már szellőztetni sem....
ezek is 100 %-ban újrahasznosíthatók..

http://youtu.be/HGr1Ti_HzI4
akkor neked baj van a látásoddal
a 4k tv-n a 4k film sokkal szebb mint a fullhd tv-n a 4k film
lehet látni a különbséget, közelről is és távolról is
így van, kitiltják minden honnan, de miért nem végleg és örökre ! diesel mozdonyok, tankerek, agregátorok, khemion, az éle minden területéről ?
Nem
És ez milyen?
Ezzel kellene foglalkozni először!
Tüzelnek a dögevők a bálásruhától kezdve a műanyag vödrökik mindennel.
Az én A8-am mikor pipál ennyi szart ki???
Kicsit túl van ez lihegve.
Meg régi beidegzödések. Könnyebb az utszélére kibaszni a zsákot sittet, gumit mint venni a fáradtságot és tidatosan elhelyezni. Az idösebbek nem képesek nagy részben a szelektiv hulladékgyüjtést elsajátitani.
Azt mondod, erről is a Soros tehet?
Szerinted.....
a gyártók a keresletre reagálnak (vannak tipizált tipusok, felszereltségek amiket gyártanak megrendelés nélkül is), de nem kockáztatnak, hogy készletre termeljenek.

A valós mérésről meg csak annyit, hogy van a gyári fogyasztás (benzinesben is) és valós körülmények között még nagyon ritkán fogyaszt annyit az autó.

Na mennem kell, mert más dolgom van.
Azon sem kellene csodálkozni, hogy ez is olyan, mint a TV.... FHD, UHD, 4K, 8K... Mindig el kell adni "ugyanazt" (TV-t) újra és újra! Az emberi szem biológiai kialakítását tekintve kb. 2 megapixelt lát. Ennyi....vagyis teljesen felesleges felette a felbontás. Nem látjuk. Erős kontraszt, színmélység...máris vakulnak az emberek az új technológiától.
A dízel botrány is lehet csak tervezett állomás, mivel azóta igen sok gyártó elkezdett villanyautókat, akku-kat gyártani, hogy nehogy kimaradjanak ők abból a piaci szférából is. Szóval most a villanyautókat, akkukat kell eladni.....
Nem biztos, hogy ez olyan égből kapott összeesküvés elmélet....
végre egy lángelme ! így van !
az olcsóság
pont emiatt tüzelik el a cipőket meg a bicikli gumikat a kazánokban mert olcsó
és a sok olcsóskodás miatt jó erősen megszopat mindenki mindenkit