Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden szabály annyit ér amennyit betartatnak belöllük
kiengedtek a garázsból ?
a kamionoddal meg te is max 80-al és mégis toljátok vele 90-el
Szerintem meg aki nagyvárosban lakik az dögöljön meg és ne a dízelt szidja
Akárhányszor járok pl. pesten ezt valahogy mindíg elmondom magamban hogy: nem tudom tudnának-e nekem valaha is annyi pénzt fizetni,hogy én itt lakjak
Azért qrva szar lehet a házépítéshez használt betongerendát bevinni a hátadon a körgyűrűről
de te ezt nem tudod csak hallottad mert 200 alati fizuból éltek 3-4-en
a gázolaj ára már rég fentebb van a benzinénél.
A legjobb lenne már az összes fosszílis szart beolvasztani. Már az arab sem sipákol annyira van már miből elvegetálnia eddig ez azért nem indulhatott fejlődésnek. Csak most van egy kis bibi 60 éves lemaradást kell tudni behozni 10-15 év alatt egyébként szerintem menni fog
A hidrogén a periódusos rendszer 1-ő eleme a legrakcióképesebb gáz.
Voltak okos magyar fizikusok akik ezt jól tudták lett is hidrogénbomba
50% város, 50% országút/pálya
Hihetetlen, hogy ezt el kell magyarázni....
Mikor írta felül a magánérdek a közérdeket ezen a világon bárhol?
Már nem olvasunk meséket 55 évesen ugye
Ez a fauvé botrány is csak egy mesterségesen kirobbantott hisztéria. Ezen gondolom sokan megzsírosodtakmegint.
Ki nem szarja le, hogy ki mit szív le a torkán. Vagy Áderjancsi viseli ennyire a szívén
A hóért nem fogok síránkozni az maradhat északon. Ez az idei is túl korán jött meg túl sok lett
mi az az 50/50-ben?
az ideg miatt elírta mert fikázzátok a dízelt én nagyon jó elvoltam vele az előző 25 évben
ezeknek a nagy tartályhajóknak és konténerszállítóknak már rég atommeghajtással kellene működnie
1987?
ez csak az ideg műve volt én tudom
mert rákényszerítjük őket
Most megnyugattál amit írtál A hájesz furgonom haszongépjármű kategória akkor mátol nyugodtan alszom, hogy én nem vagyok okozója a légszennyezettségnek
Hmmmmmm.
Nem. Baj?
lassan végez az egyetemen
Könyebb volt Nálunk az összes cigánynak úgy volt swittye, hogy bement a szalonba a személyigazolványával, 0-a forinton kihozta a swittyet, kapott hozzá bónuszként egy teli tank benzint és az első 3 hónapig nem kellett törlesztenie Csak ők utánna a 3-ik 4ik 5ik 6ik .... hónapban sem törlesztettek Aztán jött a végreható egy szarrávágott lelakott autót foglalni - vigyétek ott van
nem unjatok meg?
nem teszed félre Az csak egy nagy kulmártás, hogy jobban keresel. A bérkompenzáció iszonyat inflációt indított be. lassan ott tartunk, hogy a megemelt bérek nem érnek annyit reálértéken mint két évvel ezelőtt.
vagy fel kell venni 30-ra, ha tudjuk, hogy 10 év múlva úgyis megdöglünk