Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos hogy a horgászat inkább a türelmes emberek a nyugodtságot keresők kikapcsolódása és nekem barátságosabbnak is tűnik, mint a szimpla erdei állat irtás.
mindenkinek mást jelent kikapcsolódni A horgászat nem olyan rossz dolog szerintem.
mert nem tudják, hogy már azt is BMW motorral gyártják Ha tudták volna fele ennyien sem regisztráltak volna
A regisztrációs játékon, ahol Toyota Rav4-et lehetett nyerni 265 ezren vettek részt..az azért nem volt rossz buli.
Sosem értettem, hogy ha valaki nem akar otthon lenni, attól még nem kell drága horgászcuccokra költeni és elmenni egy tópartra.....
A mohosz abból nem tud statisztikát készíteni szerintem Ő a befizetések után tud számot mondani. Attól ha valaki kiváltja az állami jegyet még nem biztos,hogy aktív horgász is. Lehet egész évben el sem megy, de kiváltja mert mi van ha mégis
Azt, hogy aktívan mennyien pecáznak nagyon nehéz lenne megmondani. Egyik évben ennyien a másikban meg annyian. Az tény, hogy az utóbbi években felkapott és divatos lett a horgászat
Az igen!
Ez olyasmi szám lehet, mint pl. egy fórumon ahol mondjuk 15000 tag van regisztrálva, de kb. 200-250 aktív?
Ezt a számot még nem hallottam, de a 300 ezrest már többször is
Persze nekem tök mindegy nekem se jobb se rosszabb ettől
2017-ben volt a MOHOSZ szerint 445.000 tagjuk.
statisztika szerint ennyi horgász van magyarországon. persze ebbe benne van aki évtizedek óta rendszeresen eljár horgászni és az is aki 3 évente egyszer. (+ INI )
Nos azt már tavaly megalapozták, hogy minden horgászvízre legyen kötelező az állami horgászjegy. Tehát a magán kézben és gondozásban lévő horgázvizekre is, amihez ellméletileg az államnak semmi köze. Így ezen oknál fogva aki horgászni szeretne menni egy magán kocka vízre annak is kötelező azz állami jegy állami jegy meg horgászkártya nélkül nincsen
Ezt hívják "még egy bőrnek. " átlag magyar ezen már meg sem lepődik és fel sem háborodik főleg, ha autózik, motorozik Mert egy gépjármű tulajdonosról is lenyúztak már sok bőrt. Ráadásul akinek jogosítványa van, kapásból úgy kezeli a jog mintha bűnöző lenne. Erre az a tipikus példa, mikor a bácsi mondja a rendőrenk, hogy akkor vigyenek be nemi erőszak miatt is.
A 300 000-et honnan veszed? Ennyi engedélyt igényeltek? Honnan tudod?
akkor végre sikerült szétosztani a hasznot
van aki megkapta már ismerettségi körben
Ja én valamelyik nap regisztráltam, mert szoltak az egyesülettől, hogy nem tudom nélküle kiváltani az engedéylt
Kártyán átutaltam, a bizonylatot kinyomtattam, azzal tudom igazolni, hogy regisztráltam. Szerintem kártyát még senki nem kapott, még most azon civakodnak, melyik havernak osszák le a zsíros melót. 300 000 x 2200 = 660 millió, ebből 300 milliót megint zsebre dug valami bennfentes vezér klientúrája
Dehogynem. Rajtad is egyel többet tolhatott édesapád attól lettél ilyen okos
Ez egészen más!
Pl. a napi munka 10X, de meg tudsz csinálni 11 vagy 13X-et is. Vagyis a napi teendő 100+%-a megvalósítható.

De ha egy munka elvégzése a 100%, akkor azt nem lehet jobban megcsinálni, amikor már kész van.
megkaptad már azt a szaros kártyát? nekem még semmi infó pedig kb az első héten leadtam minden szart hozzá, aztán eltelt vagy 3 hónap
ja szekikém. Én is megigényeltem a horgászkártyát. Ezzel nincs is baj. Még azzal sem, hogy megint a semmire beszedtek 2200 Ft-ot El kell tartani a sleppet
De amikor a horgászelnökünk, mondta, hogy hamarossan a papír alapú engedélyeket is eltörlik és mobilon applikáción lesz minden akkor az rosszul érintett.
tudtam, hogy valamikor nekem is rá kell állnom a lapostelefonok világára, de azt nem gondoltam,hogy pont a horgászat lesz ami legelsősorban kikényszeríti ezt tőlem
nem értsz te ehhez vazzeg.....
Javaslok némi matek fakultációt.....
Ha egyébként 100% ami van, akkor az kész. Tehát nincs probléma vagyis nem kell nekiállnod semmit 110%-ra upgradelni
Ha gyerek korodban jártál volna moziba, amikor nem idióta reklámot vetítettek a film előtt, hanem film hiradót akkor tudnád, hogy 130%-os teljesítményre is képes volt a dolgozó magyar nép a sztahanovista világba
http://youtu.be/mVh5NrcVs6k
Tudom baszod! Volta biznyákunk és nagyon korrekt vagy majdnem mint én.
a 100% az ami van, és attól csak jobb lehet....szóval 110% lesz minimum
jók a képek szeki erről az jut eszembe, amikor újítottuk a telephelyet,( vagy 4 éve) hagytunk meg egy kb. 10 nm-es helységet, mert tudtuk, hogy valamikor azt is hadra kell fogni. ennek most jött el az ideje. Itt csak falazás volt semmi nem volt burkolva, a helységbe két konektor, meg a helység közepén lelógó foglalatból egy izzó. Amikor mértük fel a burkulóanyag mennyiséget, kerestem a kapcsolót, hogy hol van. Hát sehol nem találtam. Mondom, hogy a faszba lehet itt villanyt felkapcsolni??? Szóltam az egyik villanyszerelő cimbimnek. ( aki másfél hét múlva ki is ért) Kb. fél óra alatt vésett, fúrt faragott, kiállt egy kapcsolóval oda ahová mondtam, hogy szeretném. Kérdeztem tőle. Szerinted Ede, hol a fenébe volt itt a kapcsoló? Áll a létrán véseget a bontókalapáccsal, féloldalvást lepillant rám és teljes természetességgel azt mondja:
- Kívűl volt csak a kőművesek befalazták Mondom mi? - Jól érted befalazták Mondja ezt teljes természetességgel, hogy a szeme meg sem rebbent. Azt mondja, tudod hány ilyet látok? A kőművesnél nagyobb állat a fődön nincsen Mondom miért nem kerestük meg? Azért mert kivül rajta van a komplett hőszigetelő rendszer, rajta a gördülőszemcsés nemesvakolatal, te sem szeretted volna azt kivésetni velem
Hogyan lehet valamit 110%-ra megcsinálni? Kész van (100%) és még csinálod kicsit?