Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Mi miatt szerelnek le a rendörök?Pénz,álapotok?
A beépíthető wc tartállyal nem lett volna gond, ha a nyomócsövet is rákötik
De a sarok dugajjal mi a bajod Oda jött ki és ennyi
Szerintem te az a fajta vagy aki a kákán is csomót keres
Csupa jó ötlet, ahogy a "faláztató" és az IGAZI sarok dugalj Ezekért igaz külföldre kell menni, meg többe is kerülnek, de minden pénzt megér....hogy ne nálad legyenek beépítve
Az, hogy a zuhanyfülkékben kívülről van a csaptelep az szándékos és elég praktikus Legalább nem foglalja a helyet az így is szűk kabinban
Amelyikben meg még konektor is van az már extrás is nem mindenki pengével borotválkozik, van akinek villany borotvája van . Az, hogy a dugaj dupla meg nem véletlen Be lehessen dugni a hajszárítot is
a kézmosós piszoárhoz nincs mit hozzáfűzni Az teljes ki van találva, úgy jó ahogy van. Szeretnék itthonra is egy ilyet
A korláttal meg áramspórolás miatt kellet kitakarni a kapcsolót Ma nehogymá állandóan fényárban usszon a lépcsőház
Radiátoros padlófütéssel még nem találkoztam, okos megoldásnak tartom erre mondják, hogy mindíg van új a nap alatt
Ezek jó összeállítások beszartam
A fuga helyén azokat a paírkartonokat nem értem? Az a fuga kereszt helyett van, bent hagyták vagy mi? egyébként faszán szét vannak csúszva egymáshoz képest a csempék
Nem szeretném ha az burkolná az én házamat aki ott azt
Ha nem te lennél azt hinném, hogy komolyan írod
Te te írtad és így tudom, hogy élc én nem ismerek mégegy olyan embert aki olyan fanatizmussal utálja a rendőröket mint te
Megdöbbentő és egyben szomorú információt kaptunk az imént...sajnos megdőlt a leszerelők száma a múlt héten..
Egy nap leforgása alatt, már 120 rendőrünk szerelt le.
Csak a mai nap Budapesten 45-en... :(
Lassan ott járunk, hogy nem lesz ki védje az országot....bennünket.
Nem találunk szavakat.... Mi lesz így veletek, mi lesz így velünk? Méltatlan állapot....
Ébredjenek sürgősen a döntéshozók!
Igenis meg kell becsülni az egyik legszebb hivatásban dolgozókat!
Nagyon nagy gondok vannak.....
Ja, egyből a lyukba, meg az utolsó előtti is, mert a padlófőtés legyen padlófűtés
egy ideig volt, de meguntam hogy mindig mindent töltöget felfelé
mondjuk az ezer éves picasával feltöltött vackok is megvannak, szóval lehet jó dolog, csak úgy lenne a faszaság hogy kijelölöm mit tegyen fel ne mindet
lehet ezt is tudja de annyira nem érdekelt hogy utánanézzek
Engedelyezd a google kepeket,fenykepezes utan ott is megjelenik,telefontol fuggetlenul.
a románoknál vannak nagy csodák
kurvára lusta vagyok keresgélni mert a huawei telefonban voltak a képek és fingom nincs hová mentettem, de olyan csővezeték csodákat mint ott még sehol nem láttam
de a legbizarabb az az lcd tv bekeretezve egy csicsamicsa antik hatású képkeretbe
ha a xiamiauban van akkor megkeresem ha megtalálom merre van
A negyedikkel mi bajod van, szerintem tök praktikus!
Azért a kontár munka nem hazai találmány, némi külföldi körkép
a felszín és az alszín
egy esti shell kút tető szigetelés javítás, anyag az van, csak nem az ami kellene.
hogy legyen is szöveg : ilyen a magyar rögtönzött fuga, a vadi új piszoár szelepet is meg kell tudni húzni csak nem mindegy mivel, a nagy csinnadrattával felújított nagyerdei szállodába vissza kerültek a SOHA nem karbantartott fűtőtestek, amit saját kezűleg tartottam karban egy slaggal, letudva újra 20 évre, a pollen szűrőket is. a pompás kialakítása miatt az izzadó csövek feláztatták a vadi új akkor ragasztott padlószőnyeget. a vadi új wc-k be nincs már kapcsoló, de miért is tennének minden illemhely felé mozgás érzékelőt, bemégy felkapcsol, beülsz, 30mp és ott maradsz sötétben beszarva, pár kép a rendről vagy mikor egy szál fúrógéppel kell megváltani a világot, feltámasztani a DKV troli mosójának a kompresszorját amit már rég nyugdíjazni kellene, de még toldunk foldunk rajta azbeszt zsinórral hogy bírjon még pár évtizedet. magyarország jobban teljesít AGYBAN !
én eddig akárkivel voltam pecázni sosem voltam ideges
mondjuk én leszartamm indig mindent, haverral hóvolt hogy 3 napig úgy pecáztunk hogy ki se húztuk a horgot
drága a kereszt , a papír olcsóbb
így biztos kevesebbet kértek
no, csak meg lett. ez egy szar ország, az benne élők is sokat tesznek hozzá, de azok az emberek akik irányítanak ellenőriznek munkát kiadnak átvesznek, no azok egy zsák szart sem érnek. egy bukott ország, ha jogászosan ha nem értékelem.
akkor mindíg a bárkiben volt a hiba
Öööö, ez most a "Jogászok" vagy a "Horgászok" topik?
Ebben lehet valami, bárkivel voltam a végére mind ideges lett.
sokan a horgászatra a nyugodság szinonímájaként tekintenek Ez nagyon attól függ, hogy kivel mégy el horgászni