Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vicc az ,hogy mindenki mást mond.
Műszaki vizsga állomáson nem tudja megmondani az gáz. Egyik ismerősöm meg esküszik rá sima műszaki kell semmi extra . Próbáltam kibogarászni a neten de csak ideges lettem . Nem csináltam ilyesmit de ha a végére jártam leírom tanulság képen.
általában még olcsóbb is
pont ezért került a pont .
Azt nem fogadja el a fórum hozzászólásnak
Akkor inkább a "szóköz" vagy "space" írná le pontosabban azt a területet a két füle között.
Pipi és az ő összes gondolata....
PONT erre gondoltam én is.
Nem túl biztató ha hatósági műszaki kell . Persze ha nem kell sokat várni rájuk akkor mindegy hová viszem.
Nem.
https://www.nkh.gov.hu/fogalomtar

Van olyan NKH állomás, ahol gépjármű műszaki vizsgát is csinálnak.
Tehát a "sima" műszaki vizsga állomás nem elegendő.
Tökmindegy ugyanolyan “hatósági” műszaki kell rá
Nem külföldi motor . Magyar rendszamos volt .
Közlekedés hatóság az műszaki vizsga állomást takar ?
Közlekedés felügyelet
Szamíts több hetes-hónapos váró listára nekünk még a vírus előtti időben is 5 hét volt a leggyorsabb. De volt ahol három hónapot mondtak
Mist s vírus miatt lehet sokáig nem is lesz vagy hihetetlen sokat vársz majd
Ha újra forgalomba akarod helyeztetni, akkor:

https://kozigazgatas.ujbuda.hu...
Ha végleg kivont, akkor sehova. Akkor nem jár le a vizsga róla.
Üdv ! Forgalomból végleg kivont motor hová kell vinni műszaki vizsgáztatni?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_750_f/honda_vfr_750_f_rc36_
Nem értem miért nem volt annyi sütnivalójuk a tervezőknek, hogy majd ha lesznek aluminiumból rugók utána csináljanak Aluminium-alvázat??!!!
az alu egy nagy "átbaszás" a cro-mo váz se nehezebb csak az alu divatosabb lett
az alu egy előnye a vázban hogy merevebb, de hátrány is mert képes eltörni emiatt, nem képes "kirugózni" aztán eltörik a sok begyűjtött feszültség miatt
a térhálós cro-mo váz a tuti, mondjuk nekem mocsok ronda
Mert maga a repülő nem egy merev szerkezet, és az szépen térhálósra tervezve megtartja magát! év elején láttam egy bazi nagy szállító repülőt , szerintem még tankot is tud szállítani , és amikor repülőnek készül az alu-lemez akkor ahhoz megvannak a megfelelő ötvözők amikkel az Alu a maximumot tudja! De egy biztos, hogy aluminium páncélzatú harckocsi nem valószínű, hogy lesz!!
De ha az adott típusú motorkerékpárra az a kuplungkar homologizálva van (a gyártó kifizette a vizsgálatok díját) akkor is be kell jegyeztetni a módosítást a forgalmi engedélybe. Tükörrel szerintem nem b@szkódnak, csak legyen rajta E jelzés....
olyan mint a vonóhorog, ha van típusigazolása akkor fel lehet tenni
Pár napja itt a SM-on megjelent cikkel bogár került a fejembe.
Hol van az leírva, szabályozva, hogy milyen alkatrészre cserélhetem ki a motorom kuplung illetve fékkarjait és tükreit?
Van valakinek erről pontos hivatkozása?
Felírod papírra a régi állását, meg a cseréét is. Oszt rá vezeted az adásvételire, mikor eladod, hogy óra csere volt ekkor és ekkor,ezekkel változott a km óra állása. Meg műszakin is szólsz, ha kérdezik. Ennyi.