Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azt senki nem érti, de mindig előbb megunjuk a magyarázást, minthogy felfogná, ezért azt hiszi hogy igaza volt azért adtuk fel
nem húzott fel, csak nem értem miért ilyen fafejű
Jabát is fellehetett baszni a kanapén idegállapotba.
Gino szereti
És kifejezetten ügyesen csinálta ha Init-is sikerült felhúznia
Ez a fingfűrész, már mindenki elmondta a témáról amit akart és akit érdekel az levonhatta a maga igazát belőle így minden további szó csak a vitát és az értelmetlen személyeskedést gerjeszti tehát fingfűrész.......persze aki szeret a büdösben egy fűrészt lóbálva artikulátlanul ordibálva körbe rohangálni annak még nyitott a dolog.
Amúgy jól vagytok?
.
.
.
Majd elmúlik!
na ez az igazi óvodás szint, ahol észérv már nincs csak mindig a másik a hülye

sok esetben igazad van, bár ezekben az esetekben is többnyire elég bicskanyitogatósan tudálékos vagy, ami nem rossz csak az átlag embernek nagyon bassza a szemét
de most a legutóbbi esetben bár, teljesen igaz volt amit írtál de kurvára nem erre volt kíváncsi az ember, szóval ennyi erővel azt is írhattad volna milyen papírral törlöd a segged, mert ez annyival vitte volna előre az ügyet mint amit egyébként írtál
Na ez az.... mivel te ülsz háttal, ezért másról gondolod, hogy háttal ül. Közben meg te!
Te meg elég gyakran háttal ülsz rajta
Ha már lovacskázunk
Na, ez az igazán hülye duma.... átestél a lovon.
De még mindig nem ez volt a kérdés. Ha azt kérdi hogy jó ötlet e átmenni a piroson úgy hogy van ott valami kamera akkor jöhet a szent beszéd
Ennyi erővel azt is felhozhattad volna ha anno az apja kiveri és nem születik meg akkor most semmi gondja sem lenne
Komoly érveid vannak.
....fingfűrész....
Sanyi, te nem vagy józan!

Nem kell neked rendszabályozni senkit és én sem teszem. Nem kell erre sem morális, sem erkölcsi alap senkinek.
Van erre elég régóta egy KRESZ-nek nevezett rendszer.

Visszajutottunk az elejére, amire írtam akkor valamit. Ha nem megy át a piroson, ami elmondása szerint egyértelműen látható/észrevehető volt, akkor nincs probléma...nincs kérdés...stb.
Szóval ilyen esetben hidd el, sokkal egyszerűbb és jobb megoldás ha nem történik meg.
Mi van?
Te nem érted, hogy én mit értek mert én mindent értek ( zsigeri mindent értő vagyok, ez nagy teher hidd el) csak nem akarom rendszabályozni a többieket mert erre semmiféle morális vagy erkölcsi alapom nincs......kérdést tettek fel amire válaszolok vagy nem, de nem azzal kezdem, hogy elítélem a tettét miközben a kérdését nagy ívben leszarom.
Te döntöd.....te jellemed.....
Erről van szó.
Nem lesz csak úgy hirtelen zöld jelzésből piros!
De ezt tsanyi sem érti....
Hadd döntsem el ÉN, hogy mikor mennyit írok!
...és miről!
Amennyiben mégis akkor a N.O.P.Ö.C.S. (Nótorisu Pirosban Önkénteskedők Csoportja) átvállalja.
Mindenesetre mindenkinek köszönöm, hogy foglalkozott a kérdésemmel. Bízok a szerencsében, hátha nem lesz bírság.
Látod, elég lett volna ennyit írni.
Gyorshajtás tuti nem volt.