Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végül is még nincs gond az enyémmel, csak mivel még 2201 előtti, így rövidebb a teló és néha rossz úton "beüt" már szegény. :D
Szia. Nincs tapasztalatom vele, régebben én is nézegettem ilyesmiket aztán le is tettem róla. Hogy miért? Ez durván is csak kb 6000 Ft. Ennyiért bontott gyárit sem kapsz. Igaz, hogy a visszajelzések alapján nem panaszkodnak rá, de ha belegondolsz az életed ( és az utasodé) múlhat rajta, ha rosszkor, rossz helyen fossa szét magát. Ha lenne legalább európai megfelelőségi nyilatkozata, akkor esetleg, de nincs. Lelked rajta, de nem ajánlom.
Sziasztok ! Mi a véleményetek erről a lengéscsillapítóról ? Érdemes lenne kipróbálni egy 98-as ER 5-be? Ha jól emlékszem 30 cm a szemtávolság ebben az évjáratban.

https://www.aliexpress.com/ite...
Nem tudom hány éves.Ha 8-10-nél öregebb és nem Yuasa kukáznám.Az újra töltött akkukról meséljek?Kécskén tolással sikerült hazajutnom.Teljesen töltött akksival.400 km után semmi töltés nem volt enne.
Francba, potyára vettem új aksit, jó a régi is!
Ha esetleg valakinek akku kellene, én most vettem jó áron!
https://www.akkutop.hu/exide_1...
Köszi a nevében is, mert ez még egyszer nem vakkantotta el magát, csak ha baja volt.
EBC
Hali

EBC, vagy SBS fékpofára cseréljek hátul? (mert a mostani pofa már eléggé elkopott)
EBC 13000, SBS 7400 pénz

És kuplung is kopott, ott F.C.C. 18k, vagy EBC 14k a lamella szett a választás. Melyik melyik?
Hogy sikerült a br9-est beletenni? Annak 14-es a menetátmérője! Nem dr9-et akartál írni?
Hali tesó- BUÉK oda is :)
Tényleg fura, én megnézném az elektródákat azért, nincs-e valami rendellenesség, pl. nagyon eloxidálódtak, vagy van rajtuk valami lerakódás... Amúgy a szervizkönyv DR9EA típusú gyertyákat ír elő.

Egyébként BÚÉK mindenkinek!
2 régi gyertyát vissza raktam bele és pöcc röff. A 2 gyertya ami benne volt az egy gramm szikrát nem adott ami azért érdekes mert másfél évig ezekkel ment. (ngk br9) Spuri van benne és a tank is tele van
Hiába pofázzuk hogy kéne Spuri a benzinbe, főleg téli állás alatt.. Ha tudsz rakj tömény spurit a karbikba ha nem jön ki akkor karbi tisztítás.. De még ezer más baja is lehet..
engedd le a benzint a karbiból
vedd ki a gyertyákat és gázon vagy hajszárítóval szárítsd ki a gyertgyákat
gyertya nélkül néhányszor indítózz
csavard vissza a gyertyákat
pre állás
indits...
Lehet a jó magyar benzin belegyógyult a karburátorba. Valószínű mehet vissza a doktorbácsihoz.
Szeptember óta áll. Előtte hoztam el szerelőtől aki rendbe rakta kitakarította stb. Nagyon jól ment még engem is meglepett.
Mennyit állt ? Talán karbi dugulás... BÚÉK
Sziasztok! Ma megpróbáltam beindítani ezt a nyavalyást de nem akart elindulni. Pöffent egy párat aztán gondoltam átállítom a csapot pri állásba. Kár volt, azóta nem is pöffen, akksit is kellett tölteni. Feltöltöttem de se kép se hang. Ötlet valakinek?
Sziasztok, eladó új, 48-as Kawasaki- Dainese kabát, féláron.

Új, soha nem volt még használva, 100% vízálló, kivehető termó bélés, teljes váll és alkar- könyök protektorral, gerincvédőnek zseb kialakítással. Méret: 48
Ár:35000ft
Tel.:30/9068005
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
Előbb kellett volna visszaolvasnom. Azt hittem Er-ről van szó. A GPZ valóban 60 pacival bír.
Bizony ám! A GPZ 60 ló és simán viszi a 200- at. 60 lóból már meg kell futnia..
Nem túlzás. GPZ-ről van szó.Az 60
Egy picit túlzás a 60 lóerő , de attól még mehet jól.