Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HA a képen kdx 125 kuplung van akkor nyert. Jelen pillanatban még egyben van a motor.. úgy tervezem 2 ünnep között szétbontom. Utánna mindenkinek tudok képet küldni.
Újban tudok!
Helló!
Engem a légszűrő betét,és a légszűrő "kupak" érdekelne ill.a km óra spirál.
Szia! Engem a komplett kuplung érdekelne ha olyan van benne amit kicsit korábban linkeltem! Köszi
Amint tudom fotózom és megy a mail..
Hello!
Érdekelne a komplett kábel köteg minden elektromos alkatrészével együtt!
(Gyújtás állórész, gyújtó modul, gyújtó trafó, feszültség szabályzó, index relé, kormány kapcsoló)
Esetleg tudnál képet küldeni majd az " onearmy@windowslive.com " címre?
Köszönöm!
Mégis bontódik a képen látható zöld KDX 125. A dugón van egy húzás ,tehát azt jószivvel nem, de minden egyéb rendben van. Henger nem kapott.95% os dunlop gumik ,hibátlan power stb...vagy egyben 110.000 ft..
Sziasztok. Eladó ez a 2 KDX 125. A kék: Frissen perselyezett henger alapméretes wössner dugóval. A zöldben sincsen sok. Eladás oka tipusváltás. Gondolkodtam a zöld bontásán is,de ez még mem biztos.Attól függ mit vinnének el belőle. Mindkét motor szép állapotu,nem kokányolt..költve volt rájuk.
Szia,
A kézvédőt már elvitték, a fejidom, és a karok még megvannak.
Hello! Ilyen kuplungod van? Ára? Köszi
heló kmx váz menyi
heló vannak még cuccok
heló kmx hez van még cucc
heló meg van még a kézvédő
Valakinek van elado kuplungja?
Helló!
Tudja valaki keihin p28-as karbi úszó adatait?
Űdv! Kdx 250 hez keresneek feszultseg szabalyozoot vagy ha valaki tudnaa hogy mivel lehet potolni azt megkoszonneem :)
Sziasztok!

Keresek Kawasaki KMX 200 hengert + hengerfejet, valamint érdekelne még KMX-hez kiegyenlítő tartály, az azt és az akksit takaró fedél, gyári index, hátsó sárvédő toldat lámpával. Ha valakinek van valamelyik a felsoroltak közül, kérem jelezze itt vagy írjon egy e-mail-t.

e-mail: sany018@citromail.hu
újban tudok adatlap
Sziasztok
kdx 125-re szívó csonkot keresek.Tudna valaki abban segíteni, hogy a kx vagy 250 kdx-é passzolhat rá?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy 250-es kdx(93') első és hátsó fékje stimmel e a 200-é ra?
Használt érdekelne,mert csak kisérletezni kellene az áttétellel.
ujban tudok adni!
Helló!
Van vkinek eladó kis lánckereke kdx 125re?Sürgős lenne.