Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Hibás kdx 125. Átvan építve supermoto vá. Forditott első villa. Nagyon jól néz ki. Henger dugó kell bele!
Megy nélküle is de akkor kisfordulaton 0 lesz hörög dadog semmi értelme .........
Üdv .
sürgősen keresek kdx 200 szívócsonkot ,akinek van írjon !
Sziasztok. Mivel abszolut nem tudok powerszelepet szerezni a mociba (kdx 125) lehet anélkül használni valahogy?
helo. nincs valakinek ekadó kdx 125 blokkalkatrész? hajtókar henger ijesmi? megfizetném az árát!
Hello van egy 125ős kdxem amibe supermoto vagy hasonló kereket szeretnék rakni és az aprilia rs 125 kerekére gondoltam . Szerintetek jo lesz bele?
sziasztok kdx 250 es hez keresek alkatrészeket esetleg valaki tudna ? 97 es évjárat
Néztem a fogaskereket modul 1 stb de az 12 fogas teljes kör nekem meg van egy bemetszés rajta... :S
Üdv mindenkinek !
Az lenne a kérdésem hogy 90 es èvjáratú 125 ös kdx hez jó a 96 os kx gyujtása itt gondolok a lenkerèkre ès alaplapra ?
A válaszokat előre is köszönöm :)
Nyíregyházán vettem hengerfej tömítést 4500 Ft +2 hét mire lejött Yamaha Karsai Nyíregyháza fenn vannak neten .
Modelcraft acél fogaskerék 12 Z, modul 1, B5 tökéletes ugyan az !
conrad bt . azthiszem z12 1 es modul és az rárakható mert nekem cserélhetőre van csinálva ha elkopik kicserélem :) ugyan olyan fogmélység méret minden
ez az egész ki van mint a szar ,a két nyitóra lehet új fogaskereket esztergáltatni , de sajtos a rúdból új kell tuti a többi meg menthető
hol vetted a fogas kereket?
Itt a többi kép
Segítségeteket szeretném kérni. Kiszedtem a power szelepet ami nem gyengén el volt olvadva a hengerben tehát cserés. Valaki megtudná esetleg mondani mit szerezzek hozzá? Képeket rakom mindjárt. Valamint egy meglepetés ért amikor a hengeren megláttam az 50 CM feliratot,de az lehet nem gyári. Én ezt a motort 125-ösként vettem, néztem neten 50-esbe nem is igazán van ilyen tipus... Átvertek volna? 50-es lenne a motorom? Power szelep még mindig érdekel!
kdx 125 power szelepet vennék sürgősen ! Ha valaki tud jelezzen. Az enyém meg sem mozdul a hengerben ki sem tudom venni mert törik szét...
Kompletten kdx 200 hibátlan váltó eladó, blokkfelekel együtt.ár megegyezés alapján
idéig szép és jó a power készítés kérdes milyen az anyag ,sohaskereket lehet rá venni 1200 ft / db enyémen is csak azt cseréltem le ,de a bevágást pontosan bele rakni szinte lehehtlen belekell marni ami elég nagy munka de sok sikert :)
Sziasztok! Sürgősen keresek KDX 125-höz komplett power szelepet. Írjon ha valaki tud segíteni.
Kdx200 hoz powerszelep készitésbe keztem,hát remélem jó lessz.
Hengerfej tömítést lehet szerezni netről? Előre is kösz!
Hali komplett tengelyem van állítóval anyàval alátéttel együtt :) külön nem akarom mert csak a nyakamon marad. Menj egy árat és még egyezünk. Ezen hívja ha érdekel 06 30 336 39 75 ;-)
Itt a felni :)
Akkor kopott a 2 fogaskerék meg a vonórúd is le a hengerfej minden ki kell venni és lefényképezni :) de ha olyat csinál nagy szar az egész szarrá van kopva .