Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Tipushiba vagy egyéni problémával állok szemben?

Alany egy kdx 125 93-as motor. Blokkja főtengelycsapágy hibával lett szétszedve, de nem csapágy hibás. A bal blokkfél csapágyfészke ki van repedve, ill a főtengely a csapágy felületénél visszakopott. (LE/ráesik a csapágy)
A főtengely okés hogy javitható, de a blokk?
Sziasztok! Előkerült garázstakrítás közben Kdx-re való irányjelző,és egy zsír új hűtősapka. Az irányjelzők közül az egyik búrája repedt,de használható. Esetleg,ha érdekel valakit,mondjon rá egy összeget !
Közben megtaláltam legtöbb kérdésemre a választ!
Hasonló szervizigénye van mint a KTM EXC 250 típusnak.
file:///D:/Let%C3%B6lt%C3%A9sek/Kawasaki%20KDX%20200%20-89%20a%20-94%20-%20Service%20Manual.pdf
Sziasztok!
A KDX 250 típussal kapcsolatban érdeklődöm!
Annyi találtam róla hogy power szelepes, üzemóra vagy kilométer után cserélitek benne az alkatrészeket?
Nem versenyhasználat mellett endurózásnál mennyit bírt ki a ( dugattyú, gyűrű, csapágyak, hajtókar), felújításig?
Vannak e típushibái, alkatrészellátás mennyire jó hozzá?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Gábor
Helló!

KDX 250 fordított telóshoz gyári tárcsavédő eladó, lehet jó 125 kdx-hez, de nem biztos! 3500Ft. 70/6231473
Helló!
Van valakinek rendszámos KDX 125-je eladó?
Szia! Mennyi lenne kb az ára? Előre is köszi!
újban !tudok
helló

Valakinek van kdx 200 gumiszívócsonk ?esetleg javítható ?
Nekem egy rezó meg egy keihin karbi maradt huszonötös kdx eladása után , olcsón elkótyavetyélem
Sziasztok!Lehúzó segédeszközre lenne szükségem ide.Vagy ha van valami alternatív megoldás,az is érdekelne.Köszi
Sziasztok! Ha van valakinek egy kis fedele a kipufogó feletti pówerhez az küldjön emailt mert sürgősen megvásárolnám,mivel eltörte a régi tulaja a fedelet és nincs meg ezért fontos volna. Az email címem, mbalazs1409@gmail.com. Előre is köszönöm.
Bármilyen esztergás aki ért hozzá egy kicsit is fogaskereket meg lehet rá venni azt a esztergás rábírja tenni szépen ,nekem is így üzemel bár nekem csak fogaskeró csere volt de tökéletes !
Csináltatni hol merre lehet tudnal segiteni?
Sziasztok! Kdx 200-asom van es power szelepet keresek bele de eddig sajna nem talaltam 1990-es evjarat. Tudnatok segiteni nekem? Blokk is jo ha benne van a power vagy valami mert most igy meg vagyok lőve teljesen
Szia szinte lehetetlen találni hozzá, csináltatni kell hozzá ..
Hello. Kawasíki kdx 200 -hoz keresek power szelepet.Akinek van kérem írjon üzenetet. A motor évjárata 1994.
Hali .segítsetek 250 esre milyen hátsó láncvezető megy rá ? Ha van netán valakinek írjon köszi
kdx 125 hengert vennék!
Nem tudom hogy 200 as é jó e hozzá. De ha igen akkor nem van kompletten kuplungom 90% os lamellákal. Járjon utána hogy jó e. Ha jó akkor itt elérhető vagy 06 30 336 39 75 üdv Ákos
Hello. Kezdő vagyok még a kdx világában és arra lennék kíváncsi hogy egy bizonyos furdulat szám után nyit a power szelep vagy ahogy növekszik a fordulat ugy nyit?
Sziasztok ! 250 hez kuplung agy ,esetleg kosárra lenne szükségem!
újban tudok adatlap!
120 000
Mennyi lenne az ára?