Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretném kérdezni Kdx 125 Sr-be milyen (5w v. 10w) ès mennyi villaolaj kell? Normál telós, nem fordított... köszi!
Az jó. Akkor szeretnék is kérni egy elérhetőséget ha nem probléma. Itt az email címem: suba8808@freemail.hu. Köszi a gyors választ.
pl Nálam!
Sziasztok.KDX 220 sr 98 as. Alkatrészeket hol tudok jo áron vásárolni.?
hali. nekem vannak kdx 200 blokk feleim . váltósorral együtt mindenestül. nézz utána hogy megegyezik e. és ha igen akkor megbeszéljük . telefonon elérsz. 06 30 336 39 75
Sziasztok! KDX 125 blokkházat keresek megvételre gépembe. Műanyag kosaras főtengelycsapágy meghalt A tartós kalimpálásban kimozdult a vaspersely az alumíniumból.
Sziasztok valaki próbálta már a kx tankot és idomokat kdx vázra?
Szivas hozza bontottbalkatreszt szerezni ,nekem termosztat kene
sziasztok kawasaki kdx200 hoz kéne nekem az a tengely amelyiken a váltókar van. Évjárat 90 körüli. 06305782389
Üdv Kdx esek!
Nem tudjátok 92es 125os kdxbe belemegy e kx forditott teleszkóp?
Esetleg hátsó futómű? Pályázni szeretnék vele es nem akarok kx et venni mert nagyon hamar szethullana.
Sziasztok van egy komplett kdx 200 váltóm blokkfelekkel . Váltó hibábátlan . Semmi sem hiányzik belőle. Kuplung dekni . Vízpumpa . Gyújtás dekni és még apróságok. Power nincs . ! Telefonon bármikor eléthető vagyok itt nagyon ritkán vagyok fent . 06 30 336 39 75
Sziasztok !
Keresek 92-es kdx 125re víz pumpa ház ,és vízcső összekötő pipát !
Aki tud,vagy tud jó bontót kérem írjon.
Köszi :D
Sziasztok! Van egy kawasaki kdx 125-öm. Fordított teleszkópos elöl, olajat nem engedi, szerintem jó, viszont számomra irtó puha. Egyik kérdésem az lenne, vajon lehet-e azokon a teleszkópokon keményíteni, a másik pedig, hogy szívesen vásárolnék bele akár egy kx teleszkópot, azt azonban nem tudom, hogy belemegy-e a befogóba, azaz mi szükséges ahhoz, hogy kivitelezzem ezt a módosítást?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
U.i.: Egy kipufogó dobot és becsúszó szár védő műanyagot is vásárolnék rá, akinek van eladó jelezze felém!
Sziasztok.
Nekem egy Kawasaki KDX200 1990 es em van.
Hol találok hozzá alkatrészeket lehetőleg jó áron.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!Kdx250 lendkeréknek mi a menetemelkedése?Ilyen lehúzók vannak:26*1 vagy26*1,5 Köszi
sziasztok. kdx 200-as motorom van. vas tankot szeretném lecserélni rejtet műanyagra. kx-ére. megoldható? köszönöm.
Sziasztok!

Elkelt a moci egyben!
kips része. henger tetején.
kdx 200 hoz keresem ezt az alkatrészt:
kdx 200. keresek komplett fmf vagy pro circuit kipufogó rendszert.
üdv. holnap hívlak. köszi
:)
Nekem van kawasaki kdx200 hoz szívócsonkom eladó 1989-1994 ig jó ,gyári . 06702170269
Sziasztok! Keresek akksivédő kulcsal zárható műanyag fedelet, illetve hátsó lengéscsillapítót!
KDX 125 Sr-re :)
Koszonom!
Hi Újban tudok segiteni! Adatlapon elérsz
szisztok. kdx 200-hoz keresek szivócsonkot levegőszűrőház és a karburátor között. Kérdés: Ha kiment a nicasil a hengerből érdemes hüvelyezni? vagy keresek egy jó állapotú hengert amiből még nem ment ki? menyire tartósak ezek a hülyvelyezett hengerek? köszöntem előre a válaszokat.