Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.

Van pár megmaradt alkatrészem fordított telós 250-es KDX-hez.

-kilométer óra
-kiegészítő visszajelzők
-egyik oldali telóvédő műanyag
-2db teleszkóp szárra való felfogató műanyag
-gyári külön olajzáshoz való tartály csövezéssel
-oldalsztender (kicsit hajlott)
Köszi!
Sziasztok! Egy ilyen kis kawasaki kuplung szektor darabot keresek! KX, KLX, KDX, KLR 90-es évek gépein ilyen van. Enyém eltört. :S Akinek van felesleges kérem jelezze! De ha helyet, tudtok ahol megvásárolhatom újban, úgy is megfelel! Köszönöm!
Sziasztok

89-es kdx200-hoz keresek power szelepet. Nem kell az egész, csak a csappantyú része. De ha csak egyben van is megalkudunk. Köszi!! üdv!
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a kmx 200as henger kompatibilis e a kdx200as hengerrel?Dugót keresek a kmx hez de nem találok ,legyártatni meg nem tudok mert az elöző tulaj mikor szétszedte a blokkot elkeverte a dugót és most meg vagyok lőve.Valaki tudna segíteni ,hogy hogyan tudnám ezt a problémát orvosolni?
Tudnál mondani boltot ahol megtudnám rendelni
Szerintem jobban jársz ha megrendeled... bontva találni ilyen cuccokat szinte lehetetlen.. nekem 15 napon belül itt volt japánból.
Jó napot kívánok érdeklődnék hogy a power megvan e még ha igen erre a email címre ír vissza cobra1995@citromail.hu
Szia..van még Kawasaki kx alkatrészed?
Sziasztok ha valakinek lenne vagy tud KDX 200 93-94-hez power szelepje eladó akkor az engem érdekelne... vagy ha valaki tud valami oldalt ahonnan be lehet szerezni azt megköszönném ha belinkelné ugyanis akármelyik oldalt megnéztem minden alkatrészük van csak a powerhez nincsenek cuccok....
dupla.rr@gmail.com
Sziasztok!
Kdx 200 89-es évjárathoz keresek hátsó kereket.
E-mail:Kenez@mermu.hu
öt év óta dadog neki?
Szia vagy elektronika vagy valószínűleg nem jól rakták ösze a povert.
Nekem meg 125re van gyári rezó +végdob ha keres ilyet vki.
Szia , rezó érdekel !
Rezóm és hűtő maradt . Hűtő meg van nyomva kicsit de nem folyik használható . Rezó szinte hibátlan . Nincs össze verve.
Bármi érdekel ..
Bármi érdekel ....
Mi kellene hozzá ?
Sziasztok ! Kdx 250 sr alkatrésze valakinek ?
Kawasaki kdx 200 alkatrészek
Komplet váltósor hibátlanul
Blokk felek ( nincs törve Hegesztve) jó cspágyfészkekkel
Kuplung
Hűtők . Nem tökéletes de nem folyik
Vízpumpa
Kuplung dekli
Gyújtás dekli
Hengert hüvelyezni kell
Hengerfej
Rezó
Power dekli és hozzá pár alktrész . Aktivátor és pálca mechanika is megvan hozzá.
Árak megegyezés alapján . Helyileg Komárom-Esztergom megye Tát .
Tel : 06 30 336 39 75
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy 125 sr KDX normál(nem fordított) villájába mennyi olaj van előírva és milyen? 5W? 10W? Köszi!