Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kapcsolódik szorosan az előző hsz-emhez de van egy Kawa Tengai túratankom amit eladnék szívesen.A cucc kb 40l plusszos és üvegszál kompozit .
Érdeklődésre szívesen lefotózom.
Üdv!
Szevasztok!
Egy,szerintem,hiánypótló találkozó megszervezésén töröm a fejem ami minden 25 évnél idősebb enduromotor ,viszont korban teljesen nyitott motorosnak szól.
2016 májusában várom mindazokat akik kedvet éreznek egy újonnan kialakuló társaságban részt venni,tapasztalatokat cserélni,vagy csak egyszerűen eltölteni néhány napot.
Mint a topik kiírásában ez szerepel a kifejezetten enduro felépítésű motoroknak kedvez ez a tali!Pl:Ténéré,Africa Twin,DR Big,Cagiva Elephant,és a DR.XR.XT,KLR... stb í, a 80`-90`évek legendái közül.....
Ha felkeltette érdeklődésed ez a rendezvény vagy van ismeretségi körödben olyan motoros akinek szerinted beleférne az életébe ez a rendezvény akkor kérlek tedd meg hogy átadod neki ezt a kis infót!
A találkozó nem a régmúlt verseny enduro motorjait célozza meg kifejezetten ám nagyon szívesen látnánk ezek közül is!
Érdeklődni a rendezvénnyel kapcsolatban: tenere4ever@gmail.com
Tel:70 2758857
Üdvözlettel!
Sztív
:)
azért ő elég csinos darab....
http://www.ebay.co.uk/itm/1517...
Sziasztok. Sürgősen keresek Kawasaki 600-650-es fűzött blokkot.Elérhetőségem: 70/6178302
Bocsi, nem voltam gép közelében a szabadnapok alatt !

Olyat lehetne, hogy elutalom előre a lét, te meg utána elküldöd nekem ajánlott küldeményként ?
Az utánvétel szemtelenül drága szerintem.
Persze küldd el a címet, nevet és küldöm barni19933@freemail.hu
Huh, hát oda nem ugrom le érte. :-)
Posta mehet ?
Köszi,nemsokára jelentkezem
Szevasztok Rendszámos Kawasaki klr-t keresek eladót! Évjárat köbcenti mindegy! Kb 300 ezerig gondoltam! Ha van valaki akinek van vagy tud olyat aki eladná ne tartsa magába! Köszönöm!
Vásárosnamény mellett, sztem 1500 forintért megnyerted
Szia !

Köszi, a méret is stimmel ! :-)
Mennyiért adnád ?
Helyileg merrefelé vagy az országban ?
8.000 forint+a posta! Amúgy mi még a probléma?
Köszi barni,de úgy néz ki nem (csak) karbi probléma .
Amúgy mennyi lenne?

Üdv!
Ennyi az annyi
Van egy karbim ha érdekel olcsón megszámítom
Sziasztok! `90-es KLR650-hez keresek benzincsapot,mert az enyémben elment a membrán és csöpög. Tud valaki segíteni,pl bontottal,mert az új drága? Köszi
Oké,köszi a választ!

Üdv
Szia !

Igen, ilyennek tűnik. :-)
Megmérnéd még nekem a két felfogató csavar furatainak a képzeletbeli középpontjainak a távolságát ? (remélem érthetően írtam le :-) )
Köszi.
elvitték már szivató meg valami kókány volt rajta
Ill szivató bowdened ha van a műanyaggal a végén,az is érdekelne
Helló sensei !

Régebben mondtad,hogy van karbid KLR-hez.
Meg van még?

Üdv!
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy Klr 650-en volt egy kuplung lamella csere, minden ment vissza a helyére, ám a motor indításánál erős daráló hang lép fel, csak nemtudom pontosan honnan. Vízpumpánál lehet valami, vagy kuplungcsapágy a beteg? A válaszokat előre is köszönöm.
Szia !

Igen, örülnék neki. :-)