Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helo! Milyen méretű az SM szett? En pont SM szettet keresek az enyemre. Most kezdtem el keresgélni, hogy mégis mekkora a maximum méret ami még elfér benne.
Köszi, Balázs!
Van egy kawára való nagy tankom eladó ha valakit érdekelne itt.KB olyan 40L plusszos lehet.Igazán túrás kinézetet ad a motornak.Azt hiszem 650 es Tengai -on volt de ebben nem vagyok biztos.

Itt elérhető vagyok:
tenere4ever@gmail.com
Ha szükséged van erre akkor megegyezünk!
Rátét egy slr650 karbit és már indult is.(kis unszolásra)
Végre beindult a klr
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy vannak e köztetek olyanok akik Klx 650 el enduróznak,mert most vettem egy klx 650r-t és kíváncsi lennék néhány tapasztalatra.
Helló.
Nèmrèg bemásoltam egy linket,lapozz vissza,bocsi most nincs időm.
Esetleg ötlet honnan lehet rendelni?
Hello Ez a membran ad plusz benzint amikor gyorsítasz, én cseréltem egy hasonló állapotut a különbség észrevehető lesz lesz.
Viszont szétszedtem a Karbi.. EZ a membrán kellene nekem ha valakinek van esetleg. Ez már meg meredt .A manual szerint valami "coasting enrichter" membrán. valami Karbi guru elmondhatná mi is a szerepe.
Próbáltam szépen átfordul.
bocs hogy belevau de én a helyedben kipróbálnám gyertya nélkül hogy forog nem szorul esetleg valami
Én is arra gondoltam .kicseréltem újra de nem lett jó.
Hello
Akkor lszerintem a aut dekompresszor rugó lesz a hibás.
Ez a szelepfedélben van nekem szerelő csinálta , max 1 óra
Nagyon nehéz le rúgni (mintha nem lenne Dekompresszor)Az önindító is csak alig alig bírja átfordítan.. ÍGY be sem indul.
Bocs lehet, hogy rosszul értem. Fizikailg nem tudod berugni vagy csak nem indul be a motor?
Még arra gondolok lehet kicsit nagy a szelephézag
Eddig egy xl 600 .. r -t hajtottam. Az is dekós hidegen melegen elsőre berugom. de ezzel nem bírok...
Hello
Csak akkor tudod rugni ha a megfelelő holtpontnál kezded.(bocs ha ez nem új info)
1 hónap alatt meg is tanultam hogy elsőre induljon.
MAjd az erdő közepén egyszercsak nem csinált semmit mindha beálltvolna a dugó, de tolásra vitte.
Végül kiderült hogy a dekompresszor rugó volt a hibás azért nem nyitotta a szelepet.

Azóta megin jó.
Üdvözle.. Szereztem egy nagyon jó állapotú klr 600 át. De sehogy nem bírom beinditani.szikra van vezérlés a patika Karbi tiszta .Dekompresszor működik .szelepek nyitnak bár egy kicsit nagy a hézag.van esetleg valami ötlet ami segíthet.? Még esetleg annyi hogy baromi nehéz rúgni de az önindító is szenved vel.. e
Bár hogy próbálom rúgni a klr -t mintha nem is működne a Dekompresszor
Valaki tud valami okosat mondani
Esetleg küldenél manualt a dekoról?
tudok segiteni adatlap
Üdvözlet valaki tudna rajzot küldeni az autó dekóról
Bocs.lukas*
Sziasztok .létezik hogy a klr 600 azért nem indul mert lakás a Karbi membrán.?