Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáltam úgy indul 4-5 másodpercre de le is áll .membránokat ki cseréltem .de semmi.lehet az a pilot csavar van elállítvA ???? Vagy úszó?
Ha minden ok,akkor csak benya baj lehet.Gyertya ki,kis benzin bele,gyertya vissza.Ha indul akkor tuti karbi a ludas.
Nem indul a klr .vezérlés gyujtás kompreszió patika .szelep hézag kicsit nagy 01 körül van lehet ez a hiba vagy inkább karbi baj lessz .?kb 10 rugásból egyszer indul de csak pár másod percet jár .ötlet esetleg?
Sziasztok! KLR-600 működő központi teleszkóp van valakinek eladó? Más típusé is érdekel csak méretazonos legyen.
Telefon szám?
Nekem van. Hívj fel.
tudsz egy képet küldeni róla, így nehéz rákeresni idegen nyelvű oldalon
De jók vagytok.;-).már csak szabadon futó kellene.
itt van ilyen bigyó neked: http://www.ebay.com/itm/KAWASA...
Üdv .jó állapotú (működő )szabadon futót keresek klr 600b -hez
Okos ötlet kösz
https://m.youtube.com/watch?v=...

Ez egy típusbetegség,de orvosolható,nézd meg a vidit.
Ezt a bigyót keresem hátha van valakinek
Nagyvas.hu on-line motorosbolt
A korongok nem szerepelnek a készlet listán de intézni fognak!
Vagy meg probálhatod a gerecsemotornál vagy a pinkmotornál is, ők is elég segítőkészek
Azt megkösszöném
29mm
Én most rendeltem és azt hiszem, hogy 3-4 ezer /db! Vastagsági válasték 2.10 - 3.10 ig. 0.05 mm létékkel
Ha érdekel akkor utána nézek, hogy hól rendeltem
Szia,persze,megköszönném
Valaki megtudná mondani klr 600 on a szelep állító korong átmérőét (nem a vastagságát)
Sziasztok !Nem tud valaki egy 500-as KLe-t eladót ?Saját részre kéne .Jó állapotút?Köszönöm.400-500 ezer körül.
Sziasztok! Van egy 1985 KLR 600B motorom. Azt szeretném tudni, hogy van-e ezeken a motorokon adattábla vagy típustábla és ha igen akkor hol? Esetleg tudnátok egy képet küldeni róla? Köszönöm!
Én találtam egy hirdetőt akinek egy műhelynyi cucca van de néhány üzenetváltás után nagyon csendben van:(
Érdekel a link?
Bont mostanában valaki klr-t?? Pár apróság kellene
2016.05.28

Ekkorra tervezem a klasszikus Dual Sport motorok és motorosok találkozóját.
Akinek volna ilyesmi a garázs hátuljában vagy esetleg legelöl és van kedve megismerkedni másokkal is akik rejtegetnek még ilyen régi "dombelhárítókat",azok jelezzék felém a részvételi szándékukat!
A helyszín egyelőre pontosan nem ismert.Magyarország az 100%!És annak is a közép vidéke.Mindenki aki részt szeretne venni az eseményen az utolsó két héten belül meg fogja kapni a koordinátákat hogy hol kell keresnie a többi őrültet:)
Éppen ezért kérem az előzetes jelentkezést!
tenere4ever.gmail.com
70 2758857
Sztív

Kérem csak azok jelentkezzenek akik ezt elfogadják ,továbbá 25 évet betölti a motorkerékpárjuk 2016 ban.
Nem létszámra megyek hanem minőségre!

Üdvözlettel minden leendő "dombelhárítósnak"!
Köszi, már meg oldódott! Sajnos már úgy össze volt gyógyúlva, hogy még melegítésel sem engedet! Levettem a méreteket, flex és ha nem tudok venni bele másikat akkor esztergáltatok egy másikat, csak azt már lehet, hogy bronz perselyel, de még ennek utána nézek
Helló!

Elég halott a fórum látom.
Keresd meg káosz xr6-ot ő biztos tud segíteni.

Üdv