Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna itt most nincs senki ,mint álltalàban....
Sziasztok!
Volna itt köztetek olyan aki Klx-el motorozik?
sziasztok keresrek komplett blokkot ha valaki nek van jelezze köszönöm 06706314265
Megmaradt alkatrészek Kawasaki klr 650 tengai-ból. tudomásom szerint 89-es évjárat.
Láncszett 10.000ft, lánc vezető+ védő 3500Ft, lengőkar 8000ft, tükrök (egyik törött)+ tartó 3500ft, oldalkitámasztó+bowden 1500ft, duda 1000ft, Vízhűtő zárósapka 500ft, kiegyenlítő tartály takaró 1000ft, lábtartók 3500ft, első fékbetét 1000ft, lámpa takaró gumi 500ft, Műszerfal keret 1000ft, kézvédők (egyik hegesztett) 3500ft, hátsó féktárcsavédő 3500ft. Ha szükséges postázom. 30-8502-798
Sziasztok. Most vettem egy 2005-ös évjáratú klr650-est. Egy bajom van vele, az hogy nem tetszik a hangja. Mit lehetne a dobbal csinálni amitől jobb hangja lenne? Lehet le kellene cserélnem sportdobra. Tudnátok nekem ajánlani egy olcsóbb fajtát? Köszi a válaszokat!
Gyorsabb a gáz reakció a dupla bowdwentől ,elvileg
Szombaton voltunk az asszonnyal mocival kirándulni.Kb 7-kor indultunk haza.De volt olyan hideg,hogy majdnem szétfagytunk,mire hazaértünk.
Megfogadtam,ha mocizok még az idén ,akkor csak ameddig süt a nap.
na hy !:jah,unatkozom...

Mondjuk én sem látok bent sok logikát ebben a dupla bowdenes megoldásban ,dehát biztos jó,mert nálam okosabb emberek találták ki,úgyhogy boztos ér valamit
Hengerfej van valakinek esetleg?
Nekem amelyik tol az el van szakadva.De visszaugrik egy bovdennal is.
Üdv .eggyik bowden húz másik tol (vagy inkább vissza fele húz)
Sziasztok!Valaki nem tudja ,hogy miért van dopla gázbovden a 650-es klr-en?Az egyik a folytószelepet működteti a másik mit csinál?Az enyémen nincs kötve sehova az a másik csak a bovden vége mozog fel le.
Sziasztok!Valaki nem tudja ,hogy miért van dopla gázbovden a 650-es klr-en?Az egyik a folytószelepet működteti a másik mit csinál?Az enyémen nincs kötve sehova az a másik csak a bovden vége mozog fel le.
Unatkozol?
Halló!! Sehol senki???
Ezzel én is így voltam,de könnyú volt megoldani .
Hisz megvoltak at adatai,ennyi.A töbit majd személyesen.
Mármint,hogy lehet e.Mert nekem a forgalmiban szereplő svájci tulajjal kell,hogy legyen adásvételim.
Meg nem kaptam választ sajnos ezzel kapcsolatban.
Haló!
Tudom tudom,későn szóltam vagyis a baki tetőn (a körforgalomnál) találtam ki merre mennyek.sok volt az autó pölöske felé,azért mentem kanizsa felé.imádom azt az utat pölöskéig igazi motoros útvonal.
Majd leugrok hozzád még az idén ígérem aztán hallhatod
Papírozàs ügyben hogy döntöttél ?
Üdv!Összefuthattunk volna :) Nem mondanám,hogy kopogós.Néztem videókat gyári dobos klr-ekről és szerintem alapból ilyen hangjuk van.Most csináltam rá egy sportdobot annál nem hallom.Nem azért mert elnyomná.Lehet csak gyári dobbal olyan furi kicsit.Aztán franc se tudja.Tegnap meghallgathattam volna a tiéd hangját
Tegnap voltam a kicsiny faludban madmax.
Igaz csak átutazóban,(kivéve a mekit.
Mentem egy kis karikát zeg-kanizsa-bberény-keszthely-bgyörök
Persze hazafelé is a hosszabik úton pacsa felé bak-ig.
Imádom azt a szakaszt kocsival is jó.
Olvastam most meg kopogós lett a mocid?
Szelephézagot?
Szelepet kell állitani
Kissé kopogós a motor kis fordulaton ha pl kis fordulaton megyek vele ést gázt adok,mondjuk dombnak felfelé.Az mitől lehet?