Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kuplung kar kapcsoló és az oldaltámasz kapcsolót nézd meg. Ha egyik is kontaktossá vált, már tiltja is a motort.
sziasztok,
segítségre lenne szükségem. Tengai 500-am van, 89-es évjárat.
eddig gond nélkül indult de utoljára mikor beindítottam és hagytam volna egy kicsit melegedni néhány másodperc múlva leállt és utána már nem tudtam sehogy beindítani. Szétszedtem, nem volt szikra. Gyertyapipát, kábelt, gyújtótekercset, CDI-t, vezetékeket, fesz.szabályzót (regulator - az ülés alatt) amennyire tudtam ellenőriztem (szervízkönyv + hobbi multiméter). Gyertyacsere, gyertyapipacsere, kábelcsere, gyújtótekercscsere, CDI-csere megvolt, szikra még mindig sehol. Sikerült szerezni egy fesz.szabályzót is, jövő héten érkezik.
Valakinek ötlet, vélemény? A fesz. szabályzó lehet a hiba forrása?
Előre is köszönöm.
Helló!
Egyszer nekem is kellett pár éve.Bontottat vettem innen,azóta is oké.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Na akkor alakul. Asszem a jófogáson van hozzá felújító készlet.De én nem állnék neki házilag.
Sziasztok, nincs valakinek KLR650-hez fölösleges gyújtástrafója?
Üdv!ma cseréltem lánckerèk ès kerékcsapágyakat.Most kezdek el foglalkozni a géppel.Most jönnènek a telók es a hátsó rugóstag.A rugóstagot fel lehet újítani hàzilag?Nitrogèn helyett levegővel nyomom fel az baj?Hol lehet kapni teleszkóp ès rugóstag felújító kitet?Illetve màs motor rugóstagja is jó bele?
Hogy áll a mocid madmax?
Helló!
Nekem sm felniken van,klr agyba fűzve.
Ha kell eladom,de csak mocival eggyütt
Sziasztok! Olyan kerdesem lenne hogy klr650-t valaki supermotositott már? Ha igen milyen felnit rakott bele? Ha valakinek lemne bele illo 17es felnije akar cserelnek is. Koszi elore is
helló ! Miért nem törlöd már a hozászolásomat ? pedig a kodokat már rég lel kűldtem freemail lenn ! a két kod ; 5330726 , 5331360 , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok! Meg szeretnék vàlni szeretett gépemtől!
helló ! miért nem törlöd a hozászolásomat ? pedig megkételek rá ! én miért nem tudom tőrőlni ? lehet hogy sz . . ez az oldal ?
Helló KLR tulajok !!
hátha érdekel valakit, vagy tudja használni alkatrésznek. http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok!Eladó donor blokkot keresek vagy hengerfejet !06 308265053
Helló! Balanszer lánc és kuplung az igen.
Sziasztok!
Nincs valakinek elfekvőbe 2,45 ös vagy 2,50 es szelephézagoló korong eladó?
Boldog Karácsonyt Skacok!!!!
Üdv!Klr 650 és klr 600 motorikus alkatrészei kompatibilisek ugye?PL: főtengely,vezérmű lánc,balance lánc,kuplung...
Csaó klr 600 hoz fullon vagyok mindenböl olcson adok mindent somogy megye . Ezen a számon elértek 06209787392
Jól látod de gondoltam teszek egy próbát.Végső esetbe teszek be 2 új gyári szelepet.
szifiliszt előbb kapsz az apáca zárkában mint magyarhonban egy klx szelepet a sufnikban
Üdv!
Nincs valakinél elfekvőbe klx 650 kipufogó szelep?
Na végre!!!! Megtört a jég.Mégis vannak még emberek akik nem téli álmot alszanak
Egyébként jogos,nem ez volt a kérdés...
Ez nem teljesen igaz, én pl. itt vagyok, de mit írjak be ? Hogy nem KLX-el motorozom ? Nem ez volt a kérdés. :-D