Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy szedd ki a cuccokat amit cserelni akarsz\kell elkuldod gerecsemotorhoz vagy barhova es kuldenek ugyanolyat meg lehet megis mondjak mikori esaz a tuti
90-91 aztuti egyforma 01-02 is ennyit tudok de ja ertem mi a baj és ha rosszat rendelsz szivas
Annyi oldalt néztem már de a pontos évjáratot nem tudtam megtalálni.Az alkatrészek beszerzése pedig pontos évjárat nélkül kicsit zötyögős mert nem hiszem ,hogy egy 93-as alkatrész jó egy 89-90 motorba mert lehet,hogy e körűl van az évjárata.
Elkepzelhetö szerintem menny fel akkor az oem parts ra es keresdki ott vannak ilyen robbantott ábrák de ezis csak 1tipp
Elképzelhető,hogy ez nem az eredeti blokkja szerintetek?
Másoldbe a linket
rosszul írtam 87 :((( KAWASAKI 1987 E2: KX125 PARTS LISTS
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ 88-89 évj
De nemertem nemilyen volt a blokk
Ennyi ez 1990es legalabbis a blokk elso telo tuti
Ez a blokkja a mocinak és a motorszámban az van kh1.
93 tól a tank idom középpen összeér takarja a tankot
Szia 1990 sárga telos a tiéd ,nekem kék az a 1991, És nekem h2
Szerintem 90-91 ilyenvolt nekemis H1 volt a motorszamba
A blokk szét van kapva de estére rakok fel arról is képet.
89-90
a 93-as teljesen más!
pont a blokkot nem látom xd a váz alapján 93 as de a blokk mondaná meg igazán a power kihajtást lenne jó látni ami a blokkból jön kia blokk jobboldalát fényképezd le .
Ő lenne a rejtélyes évjáratú kx.
Képet tudsz fel rakni róla ?
Sziasztok! Lenne egy olyan problémám ,hogy vettem egy kx125-ös mocit és 93 évjáratúként adták nekem de nem tudtam sehol lenyomozni ,hogy tényleg 93-as .Fel kell újítanom a blokkot és meg szeretnék győződni arról,hogy tényleg 93-as .Az alvázszámom kx125R ezzel kezdődik és utána 6 szám van.
Eladó alkatrészek kx250 és Husqvarna wr 125
javitott nem tudom hogy folyik-e.
sziasztok! ha van aki ért kx 125 a váltóhoz kérem irna?
91kx berugo mehanika atado fogaskerek tengely rugo ha tucc vele valamit sörért adom