Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán ki kéne cserélni a tűgörgőket a kosár alatt?
Szevasztok! Nekem van egy kx 250 f 2006 motorom és lenne vele egy kis problémám , alapjárat nincsen ,már a karburátort tisztítása is megvolt ,vettem hozzá tuning üzemanyag állító csavart is hátha kevés üzemanyagot kap ,és jó be is állítottam , annyit váltózott hogy könnyebben indul a motor igaz csak gázra ,de az alapjáraton nem tudok állítani ,hiába tekerem jobbra vagy balra nem változik semmit az alapjárat ,ugyan úgy le áll :(
A másik problémám hogy ha bemelegszik a motor és le áll ,utána már nem tudom beindítani ,csak ha vissza hűlt a motor ,vettem bele új gyertyát is de azzal is ugyan ezt csinálja.
Sziasztok! Bont valaki 250est? (99-02) Ülésre lenne szükségem... köszi!
szevasztok!Nincs üzemóra számláló a motoromon!Kérdés:Mikor cseréljem az olajat a blokkban?5 tankon-ként?
Köszi!!
Szia, ma evitték egyben a kx 250-et. Már nincs alkatrészem. Köszi,üdv
Gerecsemotornàl tuti van
Szevasztok!Bal oldali hűtőt keresek!!
SIKI83!! Csáó nem tudod a hütő stimmel egy 2000-hez?
Sziasztok, bontás alatt álló KX 250 alkatrészei eladók, a motor 1989-es évjárat. Fordított teló, futómű, idomok, motor alkatrészek, stb. Ha bármi érdekel írj!
Köszi, üdv.
sziasztok,valakinek esteleg van eladó hátsó teloja?ill. hol ujitják fel és mennyiért kb?az enyém totál elfosta magát :D
Főleg aszfalton.Terepen bütykös gumi ide vagy oda,van egy kis ""veszteség""a kipörgő kerék miatt,de aszfalton ilyen nincs ott egy jó gumival rögtön olyat fog hogy baszarsz
Elég jó élményt ad az tuti :)
Rosszat nem tudok rá mondani,bőven túlteljesítette az elvárásaimat ez az agyonherélt kopott kx
sm ként jól teljesített ? én is akarok venni hozzá szettet :)
El tudom képzelni ,de tuti nem egy agyonherélt kopott kx el :)
Pályán sm-ként már sikerült megetetnem vele 4litert 20 perc alatt.
8 liter /óra persze a power nyitva mindig :) :)
Szevasztok!Akinek Kx 250 van, mennyit fogyaszt nektek terepen?
Eladó Kx 85 henger ,jó power szelepekkel,membránnal,repedés mentes hengerrel hibája: fúrni kell vagy perselyezni.iá:34999FT 06309129832
ÜDV SÜRGÖSSEN KERESEK KX250 95/ köz berugó tengelyt!
Jah nekemis azzal megy maradigy akkor sajna
Nekem az atf olaj segített egy kicsit csendesebbé tenni,de ugyanugy van hangja reszelés utàn.Jöhet az új kosàr
lapos reszelővel megreszeltem a kuplung kosarat 3x akkora hangja van valaki esetleg valami trükköt vagy vmit mit lehet tenni a hatalmas kuplung zajjal????