Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Egy hónapja vettem egy Kawasaki kx125 2002-t. Alkatrészt hol tudok beszerezni hozzá. Kicsit barangoltam, úgy vettem észre 2002 és 2003-s szériáknál a hátsó féknyereg és a féktárcsa változik. Nekem valószinű 2003-s nyereg és 2002-s tárcsa van rajta. A fék tárcsa átmérő 220 központositó furat átmérő 100-s, 6 csavar 116-s átmérőn ez a 2002-s évjáraté. A 2003-s tárcsa átmérő 238,5, k.furat átmérő 116, csavarok 4db. Lehetséges-e olyan tárcsát szereznem aminek a külső átmérője 238,5 max 240, k.furat átmérője 100, és 6db furata van 116-s átmérőn. De lehet, hogy tévedek. Ha valaki tudna segiteni ebben a kérdésben nagyon megköszönném. Van még baja a kicsinek a pówer magas fordulaton fullad valószinű fars levegőt sziv valahol, ha a tapasztalataim nem csalnak. Ellőre is köszönöm a válaszotokat.
Sziasztok! Kx 250 -1998- hoz keresek komplett váltót mindenestül! 0630/8981555-számon hívj ha van ilyened! Köszi :)
Sziasztok! Valaki tudja esetleg hogy a Klx 450r üzemórás-e?
Sziasztok
2001 es kx 250 hez keresek berúgó tengelyt!
Esetleg valaki megmondhatná mettől meddig jó!
Akinek van ne tartsa magàba!
Köszönöm!
Üdv. 2002-es kx 125 keresek jó állapotú rezot!!
Sziasztok, 1990 körüli kx 125-250 2t komplett blokkot keresek!
hello 1986 os kavaszaki kx hez kellene alkatresz van valakinek
Sziasztok!
Kawasaki kx 125 93as motorom van az lenne a kérdésem hogy a karburátor főfúvóka gyári mérete mekkora lehet?
Szevasztok van itt aki központi teló felujitással foglalkozik?
Sziasztok!
Múlthétvégén elvoltam motorozni, hazaértem leállítottam. Ma elmentem egy körre, nehezebben indult és nem pörgött ki a kx 125-öm. Mi lehet a baj? A választ előre is köszi!
Helló! Keresek KXF 450 re 2008 as gyári leömlőt vagy bármilyen kipufogó rendszert.
Köszi.
Sziasztok!
Keresek Kx hátsó kereket vagy csak kerék agyat.
Hello. 1997-es évjáratú kx 125-höz kellene nekem szívótorok. Akinek lenne az kérem jelezzen! Előre is köszönöm!
Üdv!
Keresek Keihin 38mm karburátort!
Szia van még ezekből a cuccokból valami?
Üdv
1986-88 kx 125 alkatrésze van valakinek,vagy esetleg bont valaki?
Sziasztok! Egy ilyen kis kawasaki kuplung szektor darabot keresek! KX, KLX, KDX, KLR 90-es évek gépein ilyen van. Enyém eltört. :S Akinek van felesleges kérem jelezze! De ha helyet, tudtok ahol megvásárolhatom újban, úgy is megfelel! Köszönöm!
szia nekem van egy db tank oldal idom + egy első kerék + himba + hátsó tengely
Szia nincs véletlen a motorodhoz váltófogaskerék?
Sziasztok. Keresek 1991 kx idomokat.
Sziasztok! Ha valakit érdekel esetleg...
Üdv, tavasszal szeretnék venni egy 125-ös cross motort, ehhez kérnék egy kis segítséget.
Ötleteim között van egy 2002-es 125-ös kx és nevesebb japán társaiból bizonyos évjáratok, illetve ktm sx 125.
Nem vagyok teljesen hülye a témához, de ha úgy adódna, hogy megnézek 1-2 gépet, akkor hogyan tudom letesztelni, hogy rendben van, gondolok itt kopó alkatrészekre, futómű, többször hallottam már azt a kifejezést, hogy lóg a himba, hogyan tudom észrevenni ezt a jelenséget? Gondolom bakon látható. Motorikus működés, dugattyú illetve átnézni a legfontosabb dolgokat, hogy a kockázatot minimálisra csökkentsem.
Sokat látott motorosok véleménye érdekelne.
Régebben találtam ezen az oldalon egy résztelet leírást, de sajnos már nem tudom, hogy hol.
Mivel nem 200 ezer forintért szeretnék motort venni, ezért jó lenne, ha nem sorba jönnének elő a problémák, és a szezont nem egy teljes motorgenerállal-felújítással kéne kezdeni.
Előre is köszönöm a válaszokat.
sziasztok ! kx 250 1999 hez keresek kuplung deknit :) ha lenne valakinek szivesen vevo lennek ra zsenak94@freemail.hu
Köszi!