Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, valakinek lenne eladó 94-96 körüli (ha más évjárat de ilyen az se baj? Alaplapja kx 250-hez?
szoaszto,van valakinek alkatrésze 1987es kx250hez?
Legfőképp rezó érdekelne de ha tudtok olyat aki legyártaná minta alapján és nem egy vagyonért azis jo lenne.
Szia , van !
Általános dolgokat előszöris, gátlókat, himbát, kerékcsapágyakat, kórmánycsapágy... lánc, lánckerekek...
Hallgasd meg a blokkot, nincs-e valami mellékhang, főtengelycsapágy... kuplungkosár nincs-e beverődve...
Sebességeket többször próbálgasd végig, eléggé gyengepont a kx-eknél, enyémnél is most sajnos, főleg a 4.sebesség a kétséges, illetve a powerével is van valami tipushiba.
Inkább 250 2T-t vegyél, pályára-endurozni is sokkal jobb, a 125-ös elég visszafogott, pályára mondjuk nem lehet rossz.
Váltó rész érdekelne a kx 250hez!
Elérhetőséget kérhetnék!?
Sziasztok! KX 125 vagy 250 (2T) vásárlásán gondolkozok. Mit kell ezeken megnézni,hogy ne nyúljak nagyon mellé valami összebarkácsolt,pénztemető szarral. (hírdetve szinte csak olyan van ami frissen felújított,ami ugye nagyon hihető :-D)
A motorszám alapján szerintem 99-es.A vázszámból pontosan meg tudom neked mondani.De gyakorlatilag mind1 mert a 2000-esé is ugyanaz.Ez a karbi nem rá való.Gyárilag Keihin PWK 36S tipusú karbi van rajta.158-as fúvókával.
Sziasztok!

2000 évjáratú ( azt hiszem) KX 125 karbijába beletört a fő fúvóka. Vennék bele másikat de beleszaladtam a karburátor átfúvókázás poklába. Annyit olvasgattam utána, hogy már abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán jó karburátor van-e a motoromon. Kérnék egy kis segítséget. Motorszám: KX125LE008439, a karburátoron a következő felirat van: PWK 21 ( G523 ANG8). A fő fúvóka amit kivettem belőle 162 es. Jó az oda? Ez neki a gyári karbija? Motorszám alapján vajon tényleg 2000 es? Köszi!
1987-88-89es KX 250es váltót keresek akinek van
itt elér
KÖSZÖNÖM

know@citromail.hu
Kx450 2017-eshez vennék farok idomot
Szia komplett blokk érdekelne!!
Sziasztok!
KDX 250-hez keresek kipufogó dobot (szebb állapotú rezó is érdekelhet). Gyári és sportdob is szóba jöhet.
Lenne esetleg valakinek?
Sziasztok!
Kawasaki kx 125 1992-1993-hoz keresek alkatrészeket akármilyen jöhet.
kx450f-hez vennék 12-es lánckereket (jtf1565.12)
HI
Valaki nemtudja veletlen, hogy Kawasaki KSR-2 80cc, mennyi olaj kell a teleszkopba?
Valaszokat koszi.
A gyári dob is nyitott nem?
Kipufogókról, fékkarokról, felesleges eBay-es extrákról, hasonlókról szeretnék tapasztalatokat gyűjteni
hali,
vannak itt KLX250 tulajdonosok is?
Hello !

Keresek Kawasaki kx-f 450 2008 Tuning kipufogó rendszert vagy dobot ! Akinek van kérem írjon !
helo valakinek 1987es kx hez berugar
helo 1987 es kx hez berugokarod van esetleg
sziasztok, készült egy rövid videó egy barátom KX-éről, amelyben az úszószintet állítjuk be.
Ha tetszett, iratkozzatok fel, várható még a jövőben is hasonló autós, motoros tartalom.

http://youtu.be/GVkK_g_vYOs
Sziasztok!
Eladó egy új Mikuni TMX 38-as karbi, 50eFt az ára. Postázni tudom. (Plusz képet szívesen csinálok)
+36204822625
Sziasztok! Valakinek esetleg van Kawasaki KDX 125 rezója eladó?
Sziasztok! 1996-1997es kx 125hoz keresek hengert, hengerfejet. Hatha valakinek lenne